O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Virtual pc

Testmbu's Blog

Is yes and when the saved link is clicked, the property should be assigned yes or no depending on whether checkbox is checked. How would you do this in knockoutjs?
firebird
 • 64-bit windows VMware detection Kwiecień 10, 2012
  I am trying to develop an application which detects if program is running inside a virtual machine. For 32-bit Windows, there are already methods explained in the following link: http://www.codeproject.com/Articles/9823/Detect-if-your-program-is-running-inside-a-Virtual I am trying to adapt the code regarding Virtual PC and VMware detection in an 64-bit Wind […]
  A.Bugra Deveci
 • Android: How to delete after so many characters? Kwiecień 11, 2012
  I need to delete coma(,) after so many. Say there a string with 4 coma's "i , am , ok, today, hello" and i want to delete reset after 2 comans but leave.

 • i'm still in love ....


  tak, skonczylem diune. fajowe czytadlo, choc pokrecone. teraz czas na mesjasza diuny. zobaczymy..
  sesja jeszcze trwa. w poniedzialek ostatnie zaliczenie - fizyka. jesli sie uda to widzimy sie w drugim semestrze, jesli nie, to nie :> matmy juz nie zaliczam na pewno. trudno.
  niezbyt myslenie mi ostatnio idzie, wiec przemyslen nie bedzie. ale robie sobie troche duperel. virtual pc - naprawde fajny patent. emulator peceta :> mozna sie pobawic linuxami bez obaw o cokolwiek (co zreszta wlasnie czynie zamiast uczyc sie fizy).
  cos ostatnio rodzina zubozala, wiec w perspektywie jest bardziej intensywne zarobkowanie, co wcale mnie nie martwi, a wrecz cieszy. bo wiadomo - jak sie robi, to sie nie mysli. i mimo ze ostatnio nie mysle za wiele, to przynajmniej.

  Federowicz's Blog

  Bardziej efektywniej oszczędzając znacznie. Poniżej kilka zdań o wykorzystaniu technologii cienkich klientów (thin client) w środowisku produkcyjnym.

  Dzięki pracy terminalowej np. przez rdp na serwerach terminali (terminal services) lub pracy na wirtualnych desktopach (virtual desktop) zaoszczędzamy na zakupach klientów końcowych czyli zwykłych komputerów PC. Oszczędzamy też na dziale wsparcia, który nie musi się zajmować ciągle psującymi się końcówkami.  Dzięki temu na końcówkach stosujemy cienkie klienty z wbudowanym systemem operacyjnym z klientem np. rdp, citrix lub vmview lub tzw. zero config cienkie klienty bez systemu operacyjnego. Oczywiście aby to wszystko działało musi być odpowiednia platforma serwerowa..

  Wielkim entuzjastą terminali i działam z ta technologią już od lat.

  Tagged blade, computer, green it, it, thin client, virtual desktop, virtualisation, wirtualizacja

  Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

  The Spice Girls – Wannabe
  42. Bjork – It’s Oh So Quiet
  43. Dire Straits – Money For Nothing
  44. Kylie Minogue – Can’t Get You Out Of My Head
  45. Aerosmith – Crazy
  46. Adam & the Ants – Prince Charming
  47. The Prodigy – Firestarter
  48. Johnny Cash – Hurt
  49. Jamiroquai – Virtual Insanity
  50. Paul Simon- You Can Call Me Al

  z onet.pl

  2005-02-07 15:37:03, skomentuj (0)


  kolejny bassista

  Kolejny bassista podejrzewany o to ,że będzie grał na trasie to Steve Barnacle.

  2005-02-07 15:41:18, skomentuj (0)


  Teraz Rock luty  Powrót Queen. Jutro więcej na temat.

  Się toczyć. Ale nie przeraża mnie to, tylko ekscytuje" - przyznał May.

  "Całe moje życie musiałem uchylać się przed lecącymi nabojami. Wydaje mi się, że to jest jednak nasza sprawa. Jeżeli wam się to nie podoba, to po prostu nie przychodźcie na koncerty" - odparł przy okazji ataki krytyki.

  "Nie stałem się członkiem Queen. Nie jestem zastępcą Freddiego Mercury'ego. Podążamy jedynie za naszymi przekonaniami. Zanim dołączyłem do zespołu wiedziałem, że nikt nie jest w stanie zastąpić Freddiego" - dodał Paul Rodgers.

  z interia.pl

  2005-02-13 16:26:40, skomentuj (2)


  Walentynki już jutro :)

  Wiele miłości na codzień życze czytelnikom :)

  WYPAL!

  Świat kręci się wokół Gomii - Onet.pl Blog

  Z jednej strony cieszę się, że wakacje są, ale z drugiej?... Są takie nudy... Jednak do simsów trza jakiegoś cd koda a ja go nie mam... I sobie nie pogram... Ale i tak wyjebana grafika... Do bani... Ale mam jakieś inne wirtualne światy... Wystarczy wejść w google i wpisać Virtual World i macie od groma :). Ale ja i tak wolę oglądać odcinki The OC niż grać :P. I pisać z kolegą xD. Boże! Pomóżcie co mam robić, żeby się nie nudzić? Nikt ze mną na gg nie pisze, forumy są mega nudne a ja bardzo się nudzę... Nawet NIKT NIE CZYTA TYCH POSTÓW tych co napisałam... Macie to gdzieś... Ale ja nie zostawie tego beauty bloga xD. Róbcie co.

  Spodobało mi się forum o grach.
  http://gry.xam.pl
  Wejdźcie i powiedzcie, że to ja was przysłałam - Gomia  ... Nom to Billy Talenta też słuchałam Fallen coś... Jeszcze tego nie znam, ale wiem, że jest fajny. Słuchałam kochanego limpusia... No i co jeszcze mogę powiedzieć. No i ściągam Gotowe na wszystko i piraci z karaibów na krańcu świata - gry PC. Jak wam się nudzi na blogu to jakie są wasze ulubione gry?

     
  Gomia (18:58)
  Zero Józków xD .

  Virtual pc 2007

  Jeszcze myślę...

  Dostała narodowy majątek po RSW Prasa Książka Ruch i na tym zrobiła partyjne pieniądze. Coś tam marudzisz pod nosem o `lumpenliberałach', a czy KLD nie było sygnatariuszem twojej partii PC? Czy nie błagałeś ich o wstąpienie w szeregi partii PC? Zgadza się, prawda? Zgadza się również i to, że twój prezes telewizji, lojalny wobec PRL, był czynnym członkiem tej partii,.

  13:46, kambuzela , To dziwny kraj
  Link Komentarze (5) »
  poniedziałek, 15 października 2007
  Real wypiera virtual!

  Zaniedbałam blox, bo znowu mam gości. Tych samych, co zwykle, ale teraz mają kłopoty i jestem z nimi jeszcze.

  Zapiski tekstopodobne

  Idę spać ... może poranek przyniesie ulgę myślom ... i w dupie mam to, że kogoś mogą oczy boleć od brzydkich słów w tym wpisie.
  02:43, qnob , codziennik
  Link Komentarze (2) »
  piątek, 02 marca 2007
  przyznaję się ...
  Intel Centrino Duo i RAMu tyle, że się prawie klapka nie domyka :)
  Nareszcie pracuje się wygodnie, wydajnie i bardzo fajnie. Spokojnie mogę pracować w tej chwili z postawionym Microsoft Virtual PC na drugim ekranie i Process Explorer pokazuje obciążenie na poziomie 40% dla jednego tylko procesora ... wow ... tego mi było trzeba ... do tego właśnie dotrał do mnie najnowszy Office -.