O czym chcesz poczytać na blogach?

Viridian

Viridian

:: 00:11 Komentuj (0)

Foto by Kniaź

Panna Anna okiem Kochana z Drewna, część 2


Link 13.10.2007 :: 20:39 Komentuj (2)


Biała dama na tle białej damy


"Lustereczko, powiedz przecie"


"A kysz, a kysz..."

Foto by Kniaź

Koncert!


Link 17.10.2007 :: 11:48 Komentuj (1)

Podając za informacjami ze strony zespołu:
Odbędzie się koncert dnia 23.10.2007 w Warszawie
w klubie Pretekst przy ul. Kolejowej 8/10
Wstęp od: 19:00 Start imprezy: 20:00
Bilety: 10.00 zł

A grają:
Viridian, Templar Of Steel
Teledysk do piosenaki "Panna Anna"


Link 22.10.2007 :: 09:08 Komentuj (0)Koncert w No Mercy


Link 28.10.2007 :: 17:00 Komentuj (0)

18.11.2007 Warszawa
grają Viridian, Asperse
No Mercy, ul. Bema 65
Wstęp od: 19:00 Start imprezy: 20:00
Bilety: 8.00 zł

a z poprzedniego koncertu 23.10.2007 w Klubie Pretekst:
debiut wokalny Sephirotha


Viridian on.

:[beware ... the werewolf]:

Na Wasze uprzejme poparcie...
Pomożecie?!

Liść Stalowy, Podrdzewiały
skomentuj (5)
2004-03-09 12:37:42 >>
Postkoncertowo, postpróbowo :P...

Nocturia zagrała sobie już parę koncercików, dla dzieci specjalnej troski, dla dorosłych troski nie mniej specjalnej, dla oszołomów i przyjaciół... koncerty nieszczególnie udane, choć dzięki nim poznałam Małgosię, która od niedawna gra z nami na skrzypcach i śpiewa. Stworzenie pełne nieposkromionej energii i przewrotnego seksapilu (nie powinno się chyba tego tak pisać)... mru. Ucałowania dla Małgosi.
Ale kiedy, ja się pytam, kiedy, u diabło, VIRIDIAN zagra jakiś koncert. Wypełnialiśmy wczoraj na próbie formularz zgłoszeniowy do Węgorzewa. Zobaczymy...
Mam pomysł na image :) tak, tak, znowu.
Jak "Fool's Carnival", to "Fool's Carnival"!!!

O boże jedyny, co tak pachnie???
A, mięsko smażone na bitki. Nie chcę bitek. Chcę mięsko smażone.
Za ścianą Fazowiec gra w Węża, czyli "Deluxe Snake". Lista graczy wygląda tam następująco:
Fazowiec
Fazowiec
Fazowiec
Fazowiec... i td.
To chyba jedyne miejsce dotyczące mego żywota, gdzie Fazowiec zapisał się na stałe i skutecznie.
Każdą inną pozycję, nawet rolę Mistrza Gry (etatowego).

viridian blog

Rozruch". Drugie ciasteczko polega na tym, że po uzbieraniu 50 pozytywnych opinii od słuchaczy, utwór wchodzi do odtwarzania darmowego.
Tak więc, moi drodzy: zapraszam do zaglądania na naszą stronę na Jango i dorzucenia swoich trzech groszy do promocji  "Fool's Carnival", który umieściliśmy tam na pierwszy ogień. Wystarczy kliknąć na pojawiający się podczas odtwarzania znaczek kciuka do góry. Żeby zostać naszym fanem na Jango, trzeba się już zarejestrować, ale szczerze polecam założenie sobie na Jango konta słuchacza, bo jest tam w czym wybierać.

Pozdrawiam
Liściasta
2009-05-13 16:34:57 skomentuj (0)


Viridian na Jango - odsłona druga.
Zebraliśmy 50 przychylnych opinii i teraz Viridian wszedł do darmowego obiegu. Jednak częstotliwość odtwarzania bazuje na popularności kapeli.  I tu możecie, jeśli chcecie, nam pomóc. Pozytywne opinie nadal się liczą. Ci którzy mają konta na Jango mogą dodawać nas do swoich stacji i oceniać pozytywnie. To zwiększy częstotliwość odtwarzania naszej muzyki, co pozwoli nam dotrzeć do większej ilości słuchaczy!
Pozdrawiam
Liściasta
2009-05-14 15:58:24 skomentuj (0)


Viridian poszukuje perkusisty i basisty
Po blisko dwóch latach współpracy nasz.

Pokemon - Kanto Adventure - opowiadanie - Onet.pl Blog

W domu. Co prawda trochę tu ciasno, ale jakoś się pomieścimy. A ty Anabelle – staruszek z rozczuleniem popatrzył na Nathaly – możesz wreszcie wyspać się we własnym łóżku. Proszę, co tydzień prałem dla ciebie twoją ulubioną pościel.
Dziewczyna spojrzała na ustawione pod ścianą posłanie, którego białe falbanki przyciągały wzrok od pierwszej chwili pobytu w tym pokoju i uśmiechnęła się kurtuazyjnie.
Noc była wietrzna i niespokojna. Otaczające chatkę ze wszystkich stron drzewa jeszcze bardziej potęgowały szumiące dźwięki. Ale nie to było największym problemem. Nathaly przywykła do odgłosów lasu, w końcu całe życie mieszkała w Viridian Forest. Gorsza sprawa, że łóżko, na którym ulokował ją właściciel domku, było o przynajmniej pół metra zbyt krótkie i koszmarnie wąskie. I na dodatek ta cała Anabelle. Kim mogła być i… czy w ogóle istniała? Trenerka walczyła jednocześnie na trzech frontach: ze snem, z myślami i z łóżkiem, za wszelką cenę starając się z niego nie spaść.
Raichu też najwyraźniej nie mogła zasnąć. Wierciła się i kręciła na podłodze, szurając przy tym tenisówkami swojej opiekunki po nieheblowanych deskach. Za to Ben i Sam chrapali w najlepsze. Szczególnie ten pierwszy, który swoimi nocnymi odgłosami bez trudu zbudziłby śpiącego Snorlaxa.

Każda noc ukojenie daje łzom...

Bólu. Będę spokojniejsza. Nie będę się denerwować... Może to jest jakieś wyjście. Bo tak nagle zero kontaktu? Chyba nie umiem pojąć prostych rzeczy... Może jestem na nie za głupia? Chcę odpłynąć. Daleko, jak najdalej. Od wszystkiego co jest tutaj. Od wszystkich, na których mi zależy choć w najmniejszym stopniu. Chcę umieć poradzić sobie z tym wszystkim. Wbrew pozorom jestem słabą, dygoczącą ze strachu, małą dziewczynką. I pragnę tylko tego, by ktoś mnie przytulił i powiedział, że będzie dobrze. Kiedykolwiek.


Down2None- Dla Ciebie
Lamb- Gabriel

a 2009-09-14 20:55:26 skomentuj (4)

inne, równie ciekawe...
Kaniszczak
SMS- Słowa Mają Siłę...
test

blogi
Od rana do wieczora
Przedszkolak
Fazowiec
Filkotny
Fianna
Alkomat
Kafka
mielony
Chłop to ma przechlapane
Żona obrażonego
Kropeczka
Lea
chupacabra
Jbk
Piquer
Prawnik

zespoły
Viridian
Hedfirst
Hunter
Hunter

pokemon-dark-story - Onet.pl Blog

.
.

To nie takie łatwe...

 

Była pochmurna noc. Lało tak mocno, że zdawało się, że cały świat zaraz znajdzie się pod wodą. Jednak było to tylko złudne wrażenie, bo w rzeczywistości deszcz nie był nawet w stanie ugasić płonącego lasu Viridian. Ogromne, rozłożyste drzewa trzeszczały i stękały, trawione bezlitosnym ogniem a.