O czym chcesz poczytać na blogach?

Virginia beach

znowu przygoda!

- wiec niech nie placze, ze jako ostatniego wymienilam. You know-last but not least ;) )

Aaaale dlugo :)

PS. A wlasnie! Jutro mamy wolne (chyba zeby zregenerowac nerwy przed niedziela) i jedziemy do/na Virginia Beach! Bedzie goraca, woda i opalanie. W sobote znowu bieganina i zajecia. Ale jutro - byczymy sie. Jedyna okazja zeby sie opalic, bo w czasie trwania obozu mam zakaz pojawiania sie w 2-czesciowym kostiumie (jesli w ogole bede miala mozliwosc w jakimkolwiek sie.

W trąbę słonia!

Początku dłuższej znajomości. Jak to ujął Jeremy Clarkson: “W Stanach miejscem, gdzie rodzą się przyjaźnie, są windy”.
Myślicie, że to typowo clarksonowska przesada? No to posłuchajcie tego: kiedyś wybrałem się do pobliskiego kurortu Virginia Beach (w tym celu wynająłem z grupą kolegów samochód). Nawet pięciu minut jednak nie przeszedłem po plaży, a usłyszałem: “hej, nie pracujesz czasem w Busch Gardens?” Okazało się, że wypoczywała tu kobieta, którą miałem przyjemność wcześniej.

Xenograft, czyli tępy dyżur

Bugatti model 57

W tym mieście wciąż spotyka się ciekawych ludzi.

Poznałem pewnego Polaka, który w Virginii zajmuje się konserwacją antyków i obrazów. Miło się rozmawiało. Gość jest po warszawskiej ASP, tutaj od dwudziestu lat. Radzi sobie. W pracowni, prócz mebli, złoconej harfy i ogromnego barokowego malowidła, nad którym właśnie pracuje, miał jeszcze.

Okraszone imprezowaniem na różnych szczeblach, wyjazdami tu i tam (ale niezbyt ciekawymi). Do tego zakupy kolejnych mniej lub bardziej potrzebnych zabawek i gadżetów.

Zwiedziłem więc Ocean City i Rehoboth Beach w Delaware..

|ILOVEASHLEYGREENE|Your number one site about Ashley Greene|| - Onet.pl Blog


Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Fasola(contents and illustration);