O czym chcesz poczytać na blogach?

Virgin radio

RathboneZone. Najlepsze żródło informacji o Jacksonie Rathbone. - Onet.pl Blog

obrazek pochodzi z TEJ strony.PEŁNY WYWIAD 100MONKEYS W VIRGIN RADIO!
Jackson i jego zespół 100monkeys zagościli w Virgin Radio! Cały wywiad został umieszczony na YouTube:

WYWIAD CZ.1 ||

Blog magdaganja

Jak każdy inny... Szary, długi i nudnawy jak cholera... Tą pustkę wypełniłam serfowaniem po internecie - nowinkami z wielkiego świata show bisnesu, przegladzie ofert pracy, obserwowaniu kilku aukcji allegro, słuchaniem angielskiej stacji radiowej Virgin Radio(...ówno zrozumiałam) i oglądaniem komedii romntycznych na DVD... poraz kolejny... "Nothing Hill" - film, który chyba każdy zna i oglądał więcej niż 10 razy, jak nie więcej(tacy masochiści też się zdarzają), i.

POCZWARA (pupa coarctata) - bloog.pl

O kuchni....Chciałabym tam pojechać na dużej, żeby pooddychać miastem jednym czy drugim, zobaczyć nie tylko to, co widać od razu. Pojechać i w jakiejś malutkiej kafejce napisać cuć na kształt Hariego Potiera:):):) a teraz w tle słucham VIRGIN RADIO:)

Nie wiem czy to patriotyzm, ale nigdy nie chciałam wyjeżdżać, przynajmniej dopóki miałam taki wybór. Nie chciałam zostawiać rodziców, domu, po prostu nie mogłam wyobrazić sobie życia gdzieś indziej. A.

ll Doda i tylko doda ll - Onet.pl Blog

      
  O ZESPOLE "VIRGIN"

Zespół Virgin powstał w 2000 roku. Na swoim koncie ma już trzy płyty i reedycję. Premiera trzeciej pt. "Ficca" odbyła się 24 pazdziernika 2005 roku. Trzeci krążek zapowiada singiel "Znak pokoju", który mogliście usłyszeć m.in. na festiwalu w.

Się z ulubionych liczb Dody[2].

5 sierpnia 2007, Doda zagrała 3 wielkie przeboje: Dżaga, Szansa i Katharsis na cyklicznej imprezie "Hity Na Czasie" organizowanej przez Radio Eska i TVP2 w Szczecinie.

1 września 2007 r. wraz z Magdą Mołek poprowadziła drugi dzień 44. Międzynarodowego Sopot Festival oraz zaśpiewała na nim swój nowy singiel: To jest to.

Od września 2007 r. Doda jest jednym z.

DodaElektroda - Onet.pl Blog

Zarabiał milion złotych rocznie w tureckim klubie, a potem przeniósł się do Grecji, gdzie dostawał 1,6 miliona. W 2003 roku nastąpił wyjazd do Izraela. Dorota bez zastanowienia spakowała sie i pojechała za nim. Jej kariera w zespole Virgin dopiero się rozkręcała. Pierwsze poważne pieniądze Doda zarobiła dopiero w 2005 roku, gdy jej zespół wydał album Ficca. Wtedy role zaczęły się odwracać. Jak podaje tabloid:

komencik

16 listopada 2007
Złote Dzioby Radia Wawa wręczone!!!

Po raz trzeci Radio Wawa przyznało swoje nagrody - Złote Dzioby. Słuchacze mogli głosować.

Blog allisssek

Teatrze Buffo Janusza Józefowicza (zagrała w Metrze i Przeżyj to sam). Równocześnie brała lekcje śpiewu u Elżbiety Zapendowskiej. Popularność zdobyła dzięki udziałowi w reality show Bar. Od 2000 r. była wokalistką zespołu Virgin aż do jego rozwiązania.[1]

Wystąpiła w czterech rozbieranych sesjach dla magazynu CKM oraz dwóch sesjach zdjęciowych do Playboya.

Hołdysa, Krzysztofa Cugowskiego i Piotra Metza) za plagiat utworu Bryana Adamsa Heaven.

Doda jako postać była nominowana w BISERACH 2005 – BATY Radia BIS za najgorsze wydarzenie muzyczne roku. 23 stycznia 2006 zdobyła Telekamerę 2006 w kategorii Muzyka. 8 maja 2006 otrzymała statuetkę Świry 2006 w kategorii artysta estradowy. Udzieliła także swojego głosu w dubbingu w filmie.