O czym chcesz poczytać na blogach?

Violetta villas

Violetta Villas - życie i twórczość - bloog.pl

Ale dobrze by było gdybyśmy założyli stowarzyszenie, gdyż pomoże to również załatwiać nam wiele innych spraw w przyszłości. Ja jednak udam się do Małopolskiego Centrum Kultury "Sokół" w Nowym Sączy, z prośbą aby to oni złożyli ten wniosek o odznaczenie dla Villas. Wracając do kwestii założenia stowarzyszenia fanów, uważam, że to świetny pomysł i bardzo bym na to ułatwiło "życie".  Co Ty o tym myślisz ? Możemy liczyć na Ciebie, Fana Violetty Villas ? Jeżeli jesteś zainteresowany poświęcić odrobinę czasu dla swojej pasji, jaką jest Violetta Villas, to proszę, skontaktuj się ze mną: Jakub Bocheński, e-mail: jakubbochenski@gmail.com  Skype: jakubbochenski , YouTube:

Do końca XXI wieku - Onet.pl Blog

Twój widok cała drżę.


Szczęście swe odnajduje w Twym uśmiechu,
W dłoniach Twych kiedy obejmują mnie.
Szczęście me, w każdym Twoim jest oddechu,
nawet gdy śpisz, ja kocham Cię...
Kocham Cię...

(słowa Violetta Villas)

 

    

 

Violetta Villas jest kimś niezwykłym. Urodzona 10 czerwca rasowa Blizniaczka niezwykle uwodzaca ludzi pełnieniem różnych ról w życiu. W ciągu ponad 40 lat pełniła w.

Bez miłości - notatki wrocławskie i żagańskie - Onet.pl Blog


06 grudnia 2011
Pamięci Artystki Violetty Villas

  
     Wczoraj ok. 21.00 w Lewinie Kłodzkim zmarła Violetta Villas (Czesława Maria Cieślak) bez wątpienia artystka przez wielkie A, indywidualność niektórym nie do zniesienia. Jak wiele gwiazd z kaprysami i słabościami, ale tym cenniejsza, że szczególnego talentu. Przez tych, którym ufała, zdradzana, oszukiwana i okradana.

Twoje źródło informacji o Michale Wiśniewskim - Onet.pl Blog

Bloga w komentarzu.
Za dodanie linka do mojego bloga na swoim również. Dziękuję.

22 grudnia 2007
Nowa płyta Violetty Villas prezentem od Michała
Zastanawia się nad prezentem dla gwiazdy. "Mam dużyproblem, co kupić dla pani Violetty" - wyznaje w rozmowie z jedną zgazet. - "Muszę jeszcze pomyśleć, choć wydaje mi się, że najlepszymprezentem byłoby nagranie jej płyty i chcę jej to zaproponować." Naczas świąt pani Violetta przeprowadzi się z Lewina Kłodzkiego doWarszawy. Razem z opiekunką zamieszka w apartamencie hotelu Marriot.Michał bowiem nie chciał, by piosenkarka czuła się skrępowanaprzebywaniem z jego rodziną pod jednym dachem. Dodatkowo, kierownictwohotelu zdecydowało się.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

W Polsce też jest to możliwe, np poprzez nacjonalizację banków i anulowania długów
Festiwal stop GMO! Nie dla roślin modyfikowanych genetycznie! Wyraźmy swój obywatelski sprzeciw – proszę wszystkich blogerów o nagłośnienie akcji!! Trzeba wywrzeć silny nacisk na rząd PO-PSL-RPP. »

Nie żyje Violetta Villas.

Posted by kefir2010 w dniu 5 Grudzień 2011

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Jedna odpowiedź to “Nie żyje Violetta Villas.”

.

Piszemy o wszystkim-Moda,dom,news

Wpisy

 • czwartek, 08 grudnia 2011
  • zmarła violetta villas!

   Niestety takie życie...

   Zobaczymy co wykaże seksja zwłok

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:

blog Michaliny - Onet.pl Blog

Wiele,wiele lat przypomnieć sobie o kimś kto kiedyś był gwiazdą(piosenkarz,muzyk,aktor,sportowiec).Nie możemy dopuścić do tego,aby Ci,których kiedyś podziwialiśmy,a potem z różnych powodów żyją w skrajnym ubóstwie,w zapomnieniu kończą swój żywot. Czas najwyższy,aby Violetta Villas znalazła ludzkie warunki do mieszkania i wszechstronną opiekę medyczną. Życzę tego p.Violetcie z całego serca.

 

Chodzą słuchy,jakoby Marta Kaczyńska była.