O czym chcesz poczytać na blogach?

Vintage style

bizuteria.artystyczna

18:02, bizuteria7 , trendy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 15 stycznia 2008
bizuteria w stylu vintage

Vintage styl ubierania polegający na noszeniu rzeczy z innej epoki albo stylizowanych na takie. Ubrania starsze niż 25 lat są zwykle uznawane za vintage.

Źródło: Wikipedia 

Styl vintage mozemy obserwowac rowniez w bizuterii. Tak samo jak w przypadku ubran, projektanci bizuterii rowniez lubia wracac stylem do poprzednich epok, przywracac style dawno zapomniane, powracac do materialow uzywanych przed 50 laty.  Warto inspirowac sie moda z dawnych lat gdy dobieramy dodatki do garderoby. Przy tym mozna w dowolny sposob mieszac style, epoki, nie ma sztywnych.

Nic o sobie.

Się parapety i sama też chce mieć taki mały własny ogródek. Nie zna się na roślinach, ale zna pewną stronę internetową, gdzie ma napisane: do takiej skrzynki to, to i tamto... do innej coś innego... w zaleźności od efektu który chce uzyskać. Styl vintage, styl modern... kolorystycznie dopasowane... Ale niestety nie ma takiej strony. Jeszcze! ;) Z drugiej strony... poświęcając chwilkę czasu... poruszając wyobraźnie... można stworzyć coś osobistego i piękniejszego od wszelkich specjalistycznych.

Beautiful - Onet.pl Blog

Inne
  •  Vintage style
  •  Paznokcie
  •  Najrozniejsze
  •  Graffiti
  •  I ♥ ... cos tam

Vintage-Gurus

Szmateks
Trendsetterki
Inspirujące - polskie
Aesthetikophilos
Alice point
Anio
Babsztyla szafa
Bagladyshop.
Chic and cheap
Claudia's style
Coco-shka
Cynamonki

1) morski

2) brudny róż

3) cienki granatowy

zestaw trzech pasków wyceniony na 8,50

13:03, vintage-gurus , Zdobycze
Link Komentarze (2) »

Kobieta i Wino

Berek to jedna z kilkudziesięciu etykiet, stworzonych przez wybitnych artystów z całego świata w ramach projektu winiarni Niepoort dla ich podstawowego wina.

Degustacja szampanów na początku czerwca rozpoczęła miesiąc szampana w winotece Vintage w Krakowie. Pięć szampanów degustowanych było na przemian z kawiorem, jajkiem, szparagami, łososiem i kaczką w poszukiwaniu idealnego połączenia.  Po degustacji ulubionym szampanem gości okazał się różowy Camille Saves Cuve Rose Bouzy.

Szkole zawodowej, która odbyła się w hotelu Park Inn w Krakowie 9tego czerwca przeprowadzono pokazy kulinarne wskazujące trendy w gastronomii i nowoczesne techniki kulinarne. Czterech szefów kuchni prowadziło warsztaty i zaprezentowało cztery różne style gotowania i edukowania. Była to wspaniała okazja do podejrzenia najlepszych szefów kuchni w Krakowie i ich stylu kształtowania świadomości uczniów szkół gastronomicznych w Małopolsce. Konferencja podsumowała projekt Szkoły Gastronomicznej.

Historie Kuchenne

Rodzina na swoim.

Reklama oświetlenia General Electric. Jak widać, i tatuś może w kuchni popracować. Osobiście jednak uważam styl “ciągle pod krawatem” za męczący. Ale widzieliście w jakimkolwiek filmie z tego okresu mężczyznę w innym ubiorze?

Back to ’40

Filed under: różne, życie — Tagi: design, lifestyle, retro, vintage — Julka @ 8:54 am

Polska w latach ’40 zniszczona była wojną. Krwawe rządy prowadził nieco później stalinowski.

laurka - lulka . blox . pl

Cinka ejka
Klonki
Kotkolot
Piękniste ^^
Falla- dom i styl
Fragole- my shabby chic
Home.sweet.home
Jagodowy zagajnik
Jolinka- z całego serca
Kopciuszek- home harmony
Lipidala - black&white
Modern meets vintage
My new home
Romantyczna galeria
Villa vintage
Z potrzeby piękna