O czym chcesz poczytać na blogach?

Vincent cassel

wszystko co kocham w kinie

Pojedynczego przestępstwa okazują się zdarzenia, które je poprzedziły.

Irréversible okrzyknięty filmem “mocnym”, “kontrowersyjnym”, “brutalnym”, swego czasu było o nim głośno na całym świecie. Monica Bellucci i Vincent Cassel też na pewno mieli w tym swój udział. Pierwsze 30 minut jest właściwie nie do przejścia. Chaotyczne ruchy kamery, wszechogarniająca ciemność, a w miejscach, gdzie już coś widać pokazana jest tylko krew i agresja. Kiedy widz pokona w sobie odruchy.

Bosman bloguje...

Chopin o zachodzie slonca na Martynice...

Mistrzostwa Polnocnego Atlantyku w przeciaganiu liny - druzyna studencko uczniowska, od lewej: Kuba, Wiktor, Maly Sebastian, Duzy Sebastian, Adrian.

Druzyna bosmanska (zwycieska!!!) Maciek "Vincent Cassel" Dulski, Qurczak, Bosu, Mlody, Bogumil "The fisherkiller"

18:31, bosman70
Link Komentarze (4) »

F*R*I*E*N*D*S

Chciałaby się poprzytulać w filmie. - Niech to będzie Clive Owen - odpowiedziała Aniston. - On jest po prostu zniewalający. Jest taki wytworny i cudowny.

Gwiazda "Przyjaciół" przyznała również, że podczas prac nad "Wykolejonym" spodobał jej się Vincent Cassel, mimo że kręcili razem brutalną scenę gwałtu. - Jeśli masz być zgwałcona w filmie, to tylko przez Vincenta Cassela - dodała Aniston.

Dramat "Wykolejony" wszedł na polskie ekrany 20 stycznia.

***
Jennifer Aniston.

filmy

 

 

Czarny łabędź

Black swan został wyreżyserowany przez Darrena Aronofsky?ego. W rolach głównych występują Natalie Portman, Mila Kunis, Vincent Cassel, Winona Ryder i Barbara Hershey. Polska premiera zapowiedziana jest na 21 stycznia 2011.

Fabuła: Nina jest baleriną z Nowego Jorku. Jak większość w jej profesji, jest kompletnie pochłonięta tańcem. Może dlatego, że w domu jest.