O czym chcesz poczytać na blogach?

Vince carter

Kosz

Radio-wozem Gra po koszykarskich halach

Tym meczu). Nie pojechali, ponieważ klub miał spore zaległości finansowe wobec nich (ok. 4 miesięcy). Mieli prawo? Mieli. Mieli prawo zostawić drużynę w najważniejszym meczu sezonu? I tu nie wiem… chwalił się, że jego kumplem jest Vince Carter. Pfff my znamy Łukasza Koszarka (słowa uznania za dzisiejsze spotkanie z Polonią) i innych graczy Anwilu :) Dlaczego nazwał się Bogiem? Żeby podkreślić swoją wiarę. Już w Anwilu mieliśmy strzelca z Biblią w ręku - Joe Crispin..

Jermeks Team = forever ! - Onet.pl Blog

Wzrost: 174cm
Ulubiona pozycja: Rozgrywający
Numer: 9
Idol: Vince Carter
BiGoS (21:42)
Skomentuj mnie

Supermacro.blox.pl

Kontuzje. Nicklas Bendtner - wymarzone warunki, dobre czucie sytuacji, waleczność, siła. Takiego nam potrzeba. Wallcot - hmm, może, ale jako partner Bendtnera.

Tutaj ostatni popis Nicklasa, po pół minucie na boisku: Wyskoczył jak Vince Carter :)
23:55, ber-66 , The Gunners
Link Dodaj komentarz »
.

and1mixtape

Do reklamy coraz to większe gwiazdy NBA, jako pierwszy był to świeży nabytek Minnesoty Stephon Marbury, do którego dołączyli później też między innymi Latrell Spreewel ( NY Kniks) i Vince Carter ( Toronto Raptors). Lecz to nie oni najbardziej przyczynili się późniejszego sukcesu And1. W 1998 r. w celu rozpropagowania firmy wydano And1 Mixtape Volume 1 i jak się później okazało był to strzał w dziesiątkę. Seria.

Fantasysport's Blog

NBA – środek tygodnia

No to nam się porobiło.

Nadal pauzuje Vince Carter, w jego miejsce w miarę dobrze gra JJ Redick (bywało lepiej już w tym sezonie), ale największa wieść poczatku tygodnia to w sumie nic nowego.

MICHAEL REDD KONTUZJA KOLANA. Czy kiedykolwiek jeszcze zagra, czy ktoś podpisze z nim.