O czym chcesz poczytać na blogach?

Vikings

his master's noise

Plamy dźwiękowe bez większej wartości. Nie wspominając o nadmuchanym, patetycznym Stone Angels, recytowanym w całości przez O’Sullivana. Sam ‘podkład muzyczny’ jest nawet interesujący, ale z pretensjonalną recytacją O’Sullivana nie da się go słuchać.

Cała ta płyta brzmi tak, jakby ktoś miał w ręku potencjometr z napisem “potencjał” i przykręcił go trochę w stronę ‘min.’. Może po kilkunastu odsłuchach róża rozkwitnie i ukaże całe swoje piękno, ale na razie nowa płyta Ulver jest wciąż niepełna, niedojrzała.

hajlajty: September IV, Providence do 5 minuty [bez śpiewu Siri Stranger i późniejszych pochrząkiwań Attili Csihara], Island.

Ulver – Wars Of The Roses [Kscope, 2011]

myspace

~ - autor: amonit w dniu 5 Kwiecień 2011.

Ostatni Pasażeł

  • O zwierzaczkach
  • Szyxmon
  • Banan wszyscy
  • Fashion Voyage
  • Salon Arcade
  • Różne dziwne rzeczy
  • Weekly review by Zuzita

Facefuck

2 uwag

RSS dla komentarzy tego wpisu

Kawałek, jak kawałek… Ale clip po niezgorszych dropsach sklecony

Odpowiedz

    Jeżeli dobrze mi się wydaje, to twórca klipu – Joel Trussell powiedział coś w stylu “Vikings and robots are both awesome, so I put them into my clip”. Ja w tych słowach widzę.

Notatki z podróży - Onet.pl Blog

Prawdziwą ucztą, dla muzyków, którzy byli z nami, był Celtic Shop, przy Michael Street, turystycznej uliczce Peel. Piotrek, bębniarz średniowiecznej Gędźby, za 40 funtów kupił piękny bothran, płaski celtycki bęben. Potem siłą rozpędu zaopatrzył się w kaszkiet i szalik z tartanu. Z tartanu, bo narodowym strojem manijczyków jest kilt podobny do szkockich, czyli kraciasta spódnica do kolan.

Pierwsze festiwale wikingów z okazji Tynwaldu odbywały się w Peel jeszcze w latach 60. Wikingowie, którzy wtedy przyjeżdżali byli raczej radosnym wyobrażeniem na temat północnych wojowników. Od kilku lat festiwal organizowany jest przez The Vikings, najstarszą na świecie grupę rekonstruującą życie wczesnośredniowiecznych wojowników. Członkiem drużyny jest Frania. Ta dojrzała kobieta, jest córką angielki i polskiego lotnika, który został na wyspach po II Wojnie Światowej. Frania nie oszczędza się i staje do walki w jednym szeregu z wojami. Na wyspach brytyjskich kobiety walczą w bitwach, szykując się tak samo jak mężczyźni. Dla nas, Polaków było to dość szokujące i co tu ukrywać, mało komfortowe. Walki na wschodzie, w tym w Polsce, dla Brytyjczyków są bardzo brutalne. Znani jesteśmy z dużej skuteczności, ale też nie specjalnego oszczędzania przeciwnika. Przekonanie.

Sweter's Weblog

O grze
D.I.P.R.I.P. Warm Up (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Darkest Hour (wymagane Red Orchestra): Instalacja – Informacja o grze
Defence Alliance 2 (wymagane Killing Floor): Instalacja – Informacja o grze
Dystopia (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Empires Mod (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Eternal Silence (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
INSURGENCY (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Mare Nostrum (requires Red Orchestra): Instalacja – Informacja o grze
Pirates, Vikings, and Knights II (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Smashball (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze
Synergy (wymagane Half-Life 2): Instalacja – Informacja o grze
Zombie Panic! Source (wymagane Source SDK): Instalacja – Informacja o grze

Basket i powiązane

Się na obozie. Podpisaliśmy z nią kontrakt, ale jest w nim punkt, że możemy go rozwiązać, gdyby nie spełniła naszych oczekiwań. Muszę jednak przyznać, że na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo dobrze. Ma te swoje 190 centymetrów i jest solidnie zbudowana. Wydaje się, że będzie solidnym wzmocnieniem pod koszem - mówi prezes Krystek.

Moore tak, a Viall?
Wciąż trwają negocjacje z inną wysoką, białą Amerykanką, Marią Viall (25, 191), która w 2004 r. ukończyła uniwersytet stanowy Wisconsin (w ostatnim sezonie średnio 18,2 pkt, 10,2 zb), ostatnio zaś grała na Węgrzech i w Szwecji (w Solna Vikings). - Rozmawiamy z jej agentem, negocjując warunki kontraktu, ale jeśli będzie się to przedłużać, mamy inne oferty. Chciałbym tę kwestię mieć załatwioną na początku przyszłego tygodnia - dodaje Maciej Krystek.

Druga środkowa oraz trzecia Amerykanka w teamie, rozgrywająca Navonda Moore (23, 178), która jest w składzie Minnesota Lynx w lidze WNBA (w 3 meczach średnio 4 minuty, 1,1 pkt, 0,8 zb i 0,2 as) mają pojechać na drugi obóz torunianek do Krosna (10 września).

Zagrają u siebie
- Moore miała przyjechać później, ale robimy wszystko, aby pojawiła się za dwa tygodnie, bo trener.

.::Promienie słońca we włosach i niebo na zawsze zamknięte w Twych oczach::. - Onet.pl Blog

(19:51)
7 chętnych do brykania po Dzikim Ogrodzie
Piękne, młode i żądne krwi ... :)
Wiek: 19 (Jibril) i 18 z hakiem (Sevi)
Status społeczny: marny (maturzystki)
Status materialny: wybitnie marny (stażystki)
Zainteresowania: czerpanie perwersyjnej przyjemności z parodiowania ancynych powieści (...)
Grupa krwi: ORh+ (Jibril) i ARh+ (Sevi)
Czego słuchamy: Pure Fucking True Norwegian Nazi Apokalyptic Ocultistic Black Like Satan's Ass Metal From Land Ov The Vikings (Jibril) i New Rumunian Happy Metal v(^.^)v (Sevi)
Wyznanie: Czcicielki BOSKIEGO.

assamith.blog.pl

You are going down the street and ohh hi a diseases

Judyta - jest takie cos jak sztuczny wyciag

Sowa - My brother is a podest.

Kogut - What do you do to keep fit?
Bigen -I eat fruits.
K- But what does t mean?
B - I eat a lot of bananas..
Oman - With bułkas.

Sowa - Ej, a gdzie sie znajduja te Hange Stones?

Sowa - A co?! Moze NASA to niby nie od UFO?

Kogut- Can you stop whispering it's so loud..

Kogut - There was a big black dog hanging from one of the tree branches.

Praca na lekcji Sowyi Mrocznej czyli mnie;]
One day few murzyns and vikings decided to prepare an expedition for the Suth Pole. They bought ponnies but they took too much luagge and the poor animals suffered too much so they shot them and bought some motor sledges. Unfortunatly in the middle of nowhere they broke down and so they go to the South Pole by foot. When thye got there they saw a flag with a skull - the proof of Amundsen journey. The famous photographer, but he was dissapointed 'cause the view so he returned home. Explorers also wanted to go back home but it was freezing cold, they were weak and they runned out off food so they eat theri tent but it was too heavy and they died. The End :>

Marek - I like my.