O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Viking

Basket i powiązane

Omara Barletta czy Mantasa Cesnauskisa. Dużym wydarzeniem jest też powrót do Słupska estońskiego strzelca Tarmo Kikerpila.

Aktualny skład: Omar Barlett, Mateusz Bierwagen, Mantas Cesnauskis, Jakub Chmielewski, Jacek Chojnacki, Dariusz Cywiński, Przemysław Frasunkiewicz, James Hughes, Tarmo Kikerpil, Aleksander Kudriawcew, Dawid Miecznikowski, Hubert Pabian, Patryk Przyborowski, Ed Scott, Piotr Szczotka, Jacek Tyborowski. Trener: Igor Griszczuk.

Przygotowania

Rozegrane: Prokom Trefl Sopot 82:76 (w)

21-23 września – turniej w Starogardzie Gdańskim (Polpharma, Energa Czarni, Viking)

28–30 września – turniej w Słupsku

Przeciwnik w I kolejce DBE: AZS Koszalin (d)

POLPAK ŚWIECIE

Działacze Polpaku, a właściwie prezes Stefan Medeński długo czynił starania by zatrzymać trenera Kostasa Flevarakisa. Ta sztuka się jednak nie udała i nowym szkoleniowcem Polpaku został Serb Mihailo Uvalin. Po zatrudnieniu Uvalina rozpoczęła się budowa zespołu na trzeci sezon tego klubu w ekstraklasie. W tym roku kibice w Świeciu, już we własnej hali, a nie jak dotychczas w Grudziądzu, zobaczą doskonale znanego z gry w Polsce Mujo Tuljkovicia. Polpak.

Riot of senses - Tao's world

Tak długi czas. Naprawdę mnie to przeraża. Jakoś nigdy nie miałam szczęścia co do trwałości związków więc nie mogę sobie wyobrazić tego, że można żyć z jednym facetem pięćdziesiąt lat. I wiedzieć o tej osobie dokładnie wszystko. Tak na dobrą sprawę...co ja wiem o Kubie...trochę...ale to przecież nadal tak niewiele. Dobra trochę się rozpędziłam w tych rozmyślaniach, a chcę jeszcze napisać o jednej rzeczy (długa dzisiaj ta noteczka co?)
RODZICE SIĘ ZGODZILI!!!!
Puszczają swoją nieletnią córeczkę na weekend do Skorzęcina. Jedziemy całą radosną ekipą. A więc: Mary, Natalia, ja, Kubuś, Viking i Howora (wiem, że ja powinnam być na końcu, ale nie chciałam być po facetach;)). Już czuję, że będzie po prostu fajowo. Trzy doby z tymi ludźmi...sama myśl o tym wypadzie sprawia, że mam nieziemsko dobry (chciałam napisać "zajebisty", ale przypomniało mi się, że dzieci właścicielki "Kota wspaniałego" zaglądają jej przez ramię jak czyta niektóre rzeczy, a nie chcę być tą demoralizującą:]) humor.
I tak na zakończenie to powiem Wam, że zakupiłam już olejek do opalania i strój kąpielowy więc jeśli teraz okaże się, że nie ma pogody to kogoś zabiję. Ja wcale nie żartuję.
A tak.

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

Z poradnika panny Rysi z tego forum: http://wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=6642&start=15

Koń to jasny siwek:  Codex Grey i Fortress Grey, na koniec Skull White. Zad to Dark Flesh i Terracota, plamki Skull White. Nie jestem do końca zadowolony z tego efektu - plamki powinny być chyba mniejsze. Dopiero na zdjęciu zobaczyłem, że zostały do pomalowania oczy konika.

Na zdjęciu widać sztandar chorągwi pospolitego ruszenia - element dowodzenia pomalowany, przyklejony do podstawki, a na noc piasek.

Figurka: Wargamer, 15mm, pospolite ruszenie stające po kozacku.

  

zwierzak777 (22:20)
Skomentuj mnie
To już przesada

Kompletna armia za 19zł 29gr??? To już przesada... tak, znalazłem armię, którą można złożyć z jednego pudełka figurek, i to armię dość ciekawą.

III/40 Norse Viking
a) Viking 790-849 AD
1x 4Bd Gen
2x 4Bd
8x 3Bd
1x.

GOTH RIPPER: ZAMULASZ - PRZEGRYWASZ

Wiem na temat tego i owego (cóż za mądre zdanie). Uprzedzając kluczowe pytanie - tak, mam długie włosy (heh). Chcesz iść do kina, nawiązać nową znajomość, porozmawiać, ciekawie spędzić czas? Napisz.
nazwisko/pseudonim: FP

Goście zainteresowani okultyzmem i antropologią to zazwyczaj neonaziści próbujący przywołać Hitlera z zaświatów. Ale Hitler w damskiej postaci? Hmm... Hatszepsut, Kleopatra, Anna Batory, Moja matematyczka z podstawówki pani Jakubik - świat nie zna aż tylu złych kobiet. A gdyby Hitler żył dzisiaj....


20 lat, Poznań. Kocham black, pagan, viking. Czy są w okolicy jakieś poganki? :(
nazwisko/pseudonim: dark past

Beznadziejny przypadek. Pogaństwo zostało u nas odrzucone jakieś tysiąc lat temu. Po lasach i dąbrowach, górach i ostępach szukaj, chłopie.


25 letni dlugowlosy Wiking rozkochany w Finlandii, sluchajacy black i wiking metalu, zakochany w motorach i tatuazach, uwielbiajacy noc, mrok, stare cmentarze, blask swiec i wiele wiele innych, szuka bratniej duszy plci przeciwnej, najlepiej w podobnym wieku, ktora tak jak i on czuje sie nadal samotna, a czasem nierozumiana... Tychy.
nazwisko/pseudonim: Tyr

Viking metal

my world ...

Klik -> Od lewej : Weronika Zgredek i Ja To był bal przebierańców :D Ja z Weroniką byłyśmy jako czarownice a Zgredek jako Mała dziewczynka =)

2.Klik -> Ja i Weronika =D Dwie czarownice :P W tym przebraniu czułam sie jak metal :P

3.Klik ->Ja I Seba w walce haha :P Niestety nie rozegraliśmy 4 rundy i było 1:1 bo jedna runda to remis właśnie ta na zdjęciu =)

4Klik->Ja i Dominika.Dlatego jest tak ciemno bo to był wschód. Ja z Weroniką na latarni w Niechorzu ;)


10.Klik->Od lewej : Ja Weronika Sebastian Marta Dominika i Arleta.Sebastian zawsze na koloni był z dziewczynami :P

11.Klik-> Weronika Dominika i Ja na statku Vikingu w Kołobrzegu:)

12.Klik->Ja Seba i Weronika .Wszyscy napewno powiedzą na mnie "Jezu jaki ryj" :P Ale to było tak że oni dwojga zepchali mnie na barierke i przytrzaśli i ja chciałam objąć Sebastiana i niechcący go.

Guma we włosach czyli nieszczęsny zwrot akcji... - Onet.pl Blog

Reny po drodze i stado cietrzewi(?).W Rovaniemi kupa turystow, wiecej niz 80%napotkanych ludzi.Centra handlowe oblegane,ale sprzedaja scheis i drogo.Express o 18:05 i o 7 rano jestesmy w pustych Helsinkach, lekko mzy.Czekamy na otwarcie okienek w Viking line,szybko na zakupy i spowrotem na terminal.Zabowowy prom, sami starsi ludzie.W barze jak w Kalkucie,pary tancza zrecznie na parkiecie, gra zespol finski.Wysiadka!i biegusiem na dworzec autobusowy w Talinnie.Uff!We've made it!Pozniej juz z.

Black snow

Complited form of infernal stream

Copied with details about your mind and soul.

Last is not the eternal one!

Pain stays in the middle, streching metal and glass.

Three times more.