O czym chcesz poczytać na blogach?

Vienio

Muzykachrzescijanska's Blog

Kieruje się w życiu. To jest najważniejsze, bo można być piękną osobą z zewnątrz, a nie mieć bogatego wnętrza, przez co nie być ciekawym człowiekiem.

Poza tym w numerze:

1.Mayday, Mayday!
2.Rock, hippisi i Marcuse, czyli o źródłach rewolucji seksualnej
3.Galerianki, czyli seks w wielkim mieście
4.BULGOTANIE W KOSIARCE: Rock ze wschodnich rubieży – Aaron
5.DZIKOŚĆ SERCA: Seks przed Chrystusem i po. Chrystusie
6.Życie seksualne dzikich – Nasz człowiek z Afryki nadaje
7.PIĘKNA I BESTIA: wywiad z Miss Polonia
8.PIĘKNA I BESTIA: wywiad z Vienio (Molesta.Ewenement)
9.PROPAGANDA DEI: Nagi król. Wilgotne ciało sąsiadki.
10.NA TROPACH W.C.: Operacja Ekwador
11.Nowy wymiar muzyki: wywiad z zespołem Ammarylis
12.Między młodością, a wulgarnym hedonizmem
13.SPOD POWIERCHNI: wywiad z Katoliką Front
14.ODWRÓCENI: HEAD (Korn) – Ratuj mnie przed sobą samym!
15.RETRO: Dziesięć lat “Osiołkiem” być.
16.DEBIUTY: IND – Highway to Haven
17.Upadek Erosa
18.Kto pyta? Kto pyta nie błądzi!: Czystość z odzysku – wywiad z Szymonem Hołownią

+ wiele recenzji i innych.

Zdarza się też tak że porzucasz i jesteś porzycany...

Była sama (chora) to bym żałowała chorzy są :
Krzysiek
Milena
Justek
ktoś fajny napewno =]
i jeshcze pae fajnych (nieznanych) osób
To dobrze bo było by nudno w teatrze a pamietam jak Krzysiu życzył mi w szkole żbym do teatru wyzdrowiała a sam zachorował :(
Ja sobie dodałam na bloga muyczkę =] i schowałam ją =] pod osłoną noteq miałm przedtem AsceteholiX-Suczki Mezo-Aniele Owal Emcedowa-Pełen pokus ale to wszystko przebija jedna pioesnka JAK ZAPOMNIEĆ?????????
skomentuj (0)
2004-02-03 14:40:19 >> ::ViEnIo & PeLe::

W Niedziele u Kuby był Vienio & Pele
Temat sie szerzył ,a Wojewódzki sie szczerzył =]
O paleniu papierosów także była a tematyka o gejach troszeczke się zmyła .
Bo ogłosił Pele że jego przyjacile (ziomy) poiwedzą że jest z orientacją nowy i była bk bo Vienio się wykłucał a Wojewódzki ja zawsze się rzucał joł =] a na koniec Pele
skomentuj (0)
2004-02-07 21:16:28 >> Szablonik

Zmieniłam szablonik na taki bardzo sweeeeetny =] najważniejsze że mi się podoba dzięki za wszystkie wpisy w xiędze i prosze o więcej =] nie chem mi siem pisać więc kończe narciarz
skomentuj (1)

.

..:: życie przyjaźń miłość ::..

"Buszującego w zbożu"! Świetna książka! Szkoda, że nie przerabiałem jej w liceum (dotarło do mnie, że aktualnie jest to lektura dla licealistów)! Polecam ją każdemu kto jej jeszcze nie czytał, na prawde warto!

Leże tak sobie a w głośnikach niemal 24h na dobe "Rod Stewart - The Great American Songbook" vol.I i vol.III (vol.II jeszcze mi się nie ściągnęło)! Świetne płytki, na pewno spodobały by się twojej mamie :)


eradmasta 2005-03-16 10:06:33
skomentuj (4)


Ślizgery '05

Byłem wczoraj na Ślizgerach czyli innymi słowy na koncercie Mor W.A., Vienio & Pele i Grammatika! I co moge powiedzieć? A mianowicie to, że był to najlepszy koncert na jakim w życiu byłem (chociaż jakby się tak wgłębić to wcale nie byłem aż na tylu koncertach w moim życiu no ale mniejsza z tym)! Najpierw grała Mor W.A.! Zagrali chłopaki całkiem przyzwoicie! Rozkręcili wstępnie publike no i w ogóle wypadli bardzo przyzwoicie! Potem zagrali Vienio & Pele i zrobili mega szoł! Trzeba chłopakom przyznać, że mają mega luz sceniczny i potrafią się bawić! Krótko mówiąc zaskoczyli mnie i to bardzo bardzo pozytywnie (podwojenie słowa "bardzo" to nie błąd tylko próba spotęgowania opisu.

viki1986.blog

Przygotowac....bo o 19 przychodzil coko....a jeshcze łoozka tsha było zrobic.....no i gdy wshystko było jush zrobine coko przyshedł i na peron pkp....po kilku minutach przyjechal ciapąg w ktoorym była juhs Ola :D:D:D....no i jechane do Gdyni....Byliśmy w Śledziowie koło 20 ...poshliśmy do sklepu po cos do picia i po jedzieni (Coko i czerstwa drożdżoofka )...no i dotarliśmy do klubo kolo 20.15....ale czekaliśmy duugo zeby wejsc w kloobie znaleźliśmy siem gdzieś kolo 21.30 ..... no i pierwshy kierunek to WC....poozniej na parkiet i dj. jush siem rozgrzewały :D:D:D.....koncercik siem zaczał około 22 i na początek Vienio i Pele (to był wyasik :D:D:D:D)....po nich fenomen no i na koniec WWO....Vienio i Pele dali (według mie) najlepshy koncercik z tych tshech squadoof :D:D:D.....ale za to WWO najdłooshej grało....nie no ogoolnie to tsha takie wypady powtarzac...bo takie bibki som najlepshe.....w domku byłam o 4 z Olą bo spała u mnie i jeshcze gadałyśmy ( Wera dlaczego ci tak telefon chodzi buahahahahha - oj ola ola....)....No i poshłyśmy spać wstalyśmy przed 10 no i śniedanko (stały zestaw jajecznica + kakao:D:D:D) ...ktoorą zrobił mooj brat i zaskoczyl mnie tym bardzo mocno....poozniej poshla no i jak każda sobota...byłam zjebiscie.

Molesta Ewenement

Heleny ginie [Chada] Dlaczego to jaracie [Kacza] Ja tego nie rozkminię [Chada] I widzę to na co dzień nie na seansach w kinie [Kacza] Pokój dla wszystkich ludzi z mojej dzielnicy Grochów i Śródmieście sami ostrzy zawodnicy Chuligani Legii prosto ze stolicy Warszawa To moja okolica Proceder warszawska ulica Ref. x3 To my niechciani, nielubiani u swoich szanowani Czy już rozpoznani Klima zawsze nastukani To my niechciani, nie lubiani [Vienio] To było wtedy jak zaczęliśmy u Kaczego Przy pomocy Konrada - jego brata ciotecznego Za blatem chujowego komputera Atariego Szumiące podkłady ale to nic wstydliwego Tera Chada sza kc hp Vienio r do o wło de (??) Te osoby działają w Klimie Wiesz coś to klops na jaźwę I w ogóle nie używaj tego słowa niech będzie obca ci nasza mowa Wielkie pozdrowienia dla chłopaków z Mokotowa Nie mogę zapomnieć o swoich braciach z Ursynowa Klima nie mówi ci nic więc po chuj się pucujesz Szanownej Klimie plany krzyżujesz Nie każdemu zawsze się dobrze wiedzie I pamiętaj prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie Teraz wszystkich bliskich chciałem zdrowie wypić Dobre chłopaki z Klimy możecie zawsze na mnie liczyć Ref. x3 To my niechciani, nielubiani, u swoich sanowani, u swoich sanowani...

hip-hop !!! - Onet.pl Blog

Podobała. To co stało się później zaskoczyło mnie."


19 lutego 2006
Renamncik bloga i zycia

11 lutego w warszawskim klubie PUNKT odbył  sie koncert promujacy plyte PELSON-SENSI. wsrod gosci pojawili sie:VIENIO,EMIL BLEF,PEZET... ZAGRAli DJ ROMEK,LEXUS,FRODO Podobno koncert byl dobry wiem to  zrelacji kolegow postarm sie umiescic pare foteczek!!

Oglonie nie wiem co amm juz tu pisac ne mam pomyslu  brak wszytkiego chce troszke tu pozmnieniac cos pozamnieszczac ale sie wypalilam z pomyslami  chcialabym zbyscie mi troszke pomogli bo bedzie zle i zaniedbam bloga albo przestane go wogole prowadzic!!!!!!!!!!!!POMOCY dajcie ajkiś pomysl !!!!!!

A musze sie wam pochawilc ze wstapilam do mlodziezy wszechposlkiej  dzieki namowa   Michala którego gorąco.