Vidic

Killing me softly... - Onet.pl Blog

Zgodnie stwierdzili, że nie będą im one potrzebne, gdyż jak to mój tata ujął: “Muszą panować nad sytuacją na boisku”. Nie miałam zamiaru się dłużej spierać, bo po chwili zaczęło się uroczyste rozpoczęcie. Po drugie z mojego nowego miejsca było wszystko o wiele lepiej widać. Do ławki rezerwowych Manchesteru miałam około dwóch metrów. Dobrze, iż Nemanja grał w podstawowym składzie, bo chyba nie wytrzymałabym tej bliskości.
Sędzia gwizdnął, a dwudziestu piłkarzy rozbiegło się po boisku za piłką. Starałam się śledzić jej lot, ale mój wzrok ciągle spoczywał na Vidiciu. Chciałam przestać, ale nie mogłam się powstrzymać. Już od dwóch tygodni nie był tak blisko mnie i chociaż teraz miałam Vlada, wiele bym dała, żeby wrócić do tamtych dni, spędzonych razem.
W pewnym momencie Nemanja spojrzał w moją stronę. Wyglądał tak jakby zobaczył. Byłam pewna, że mnie zauważył. Jeszcze tydzień tego, gdyby ktoś mi powiedział, że zobaczę na żywo Ligę Mistrzów to też bym się zdziwiła.
Z rozmyśleń wyrwał mnie jęk zawodu wydany przez kilkanaście tysięcy kibiców Czerwonych Diabłów. Spojrzałam w kierunku bramki Manchesteru w tym samym.

Cała ja xD Mój świat, przygody... i... sekrety xP - Onet.pl Blog

Co się znami stalo? Presja?
Nie wiem, i nie chcę wiedzieć.
Mogę sobiepowiedzieć, że za rok będzie lepiej.
I trwam w nadziei, że w 2008 rokuoglądnę sobie finał z udziałem ManU.
 Teraz pozostaje mi tylkopowiedzieć, że to,
co dzisiaj widziałam w ogóle nie przypominało miNAS.
 Milan zahipnotyzował nas. I wygrał. Słusznie zresztą.
Bo byłlepszy i nie boję się tego powiedzieć.
teraz liczy się Premiership i FA Cup.
Nie mapotrójnej korony, niech będzie podwójna.
Nie ma powtórki z 1999? Nicnie szkodzi.
Byleby ManU potrafił jeszcze mnie zachwycić swoją grą.
Mogą to zrobić. W każdym następnym meczu.
I na to liczę. Liczę naManchester. Przegraliśmy.
 Nie powiem "nic się nie stało". Stało się.
 Ale stwierdzę, że musimy nauczyć się jednego :
w zespole jest jedenastupiłkarzy, a nie jakieś pojedyncze.

.:Znani Piłkarze Prywatnie i Zawodowo:. / .:Private and professional life of famous footballers:. - Onet.pl Blog

Do nich dołączali:) Mam nadzieję, że wytrwam jeszcze wiele lat, bo mój głód pisarski (czyt.piłkarski:) jest nienasycony ;DD

Pragnę jeszcze dodać, że w momentach, kiedy mnie tu nie było, piłkarski świat wzbogacił się o kolejne maluszki:) Otóż:

10 V - ROBERT RONAN, syn Robbiego i Claudine Keane

11 V - FEDERICO, syn Massimo Ambrosiniego i Paoli Angelini

27 V - STEFAN, syn Nemanji i Any Vidic

8 VI - MIKEL, syn Mikela Artety i Loreny Bernal

16 VI - DAMIAN, syn Petra i Martiny Cech

8 VII - NORA, córka Fernando i Olalli Torres

A na swoje dzieciaczki czekają: Wayne i Coleen Rooney (pierwsze), Gianluigi Buffon i Alena Seredova (drugie), Robin i Bouchra Van Persie (drugie), Dymitar Berbatov i Elena Shtilianov (pierwsze), Milan Baros i Tereza Frankova (pierwsze), Raul Gonzalez i Mamen Sanz.

hajdaszek blog

Giggs & Scholes (w tym miejscu polecam tekst o tych dwóch panach =).

Pod koniec pierwszej połowy Man Utd przycisnął, ale w bramce Evertonu świetnie spisywał się Tim Howard. Ale to gospodarze strzelili pierwszą bramkę. W 40. minucie Van der Sara pokonał Pienaar. Jeszcze przed przerwą wyrównał jednak Fletcher.

Drugą połowę to Manchester rozpoczął z impetem, bo od zdobycia drugiej bramki. Autorem gola na 2:1 był Nemanja Vidic. Z powodów technicznych (czyt. brak streamu) nie widziałam bramki na 3:1, ale wiem, że strzelił Berbatov.

W doliczonym czasie gry Everton strzelił bramkę na 2:3, a chwilę potem wyrównał stan meczu! Podopieczni SAFa stracili komplet punktów w drugim meczu tego sezonu (poprzedni remis zanotowali z Fulham w 2. kolejce) i grają w kratkę. Takim stylem odsuwają się od mistrzostwa, zwłaszcza, że ich najgroźniejszy rywal w wyścigu po tytuł ponownie zgarnął 3 punkty.