O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Vibram

Kokietując - blog kobiet dla kobiet - Onet.pl Blog

  • Maciej Madoń na rehabilitacji
  • Maciej Madoń pomaga na giełdzie
  • Maciej czy Anna Madoń
  • Maciej "Giter" Madoń
  • Prawnik Maciej Madoń
Aldona (20:56)

31 sierpnia 2010
http://www.vibramfivefingers.com.pl
Aldonka kupiła se ostatnimi czasy piękne buciki, trzewiczki, sandałki z pięcioma paluszkami na pięć pięknych aldonkowych paluszków w sklepie www.vibramfivefingers.com.pl i jest straaasznie szczęśliwa. Buciki są piękne, urocze, cudowne. Sklep z wyjątkowo miłą obsługą, która z cierpliwością znosiła humorki Aldonki. Całym sercem pozdrawiam obsługę sklepu http://www.vibramfivefingers.com.pl i zapraszam ich do krakowa na wspólne łażenie w pięciopalczastych bucikach vibram fivefingers.
Aldona (20:10)

Pomoc w grze giełdowej - bloog.pl

Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5889997,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz | Trackbacki (1)

Buty do biegania

Nareszcie w Polsce pojawiło się najlepsze buty do biegania. Mianem tym nie bez powodu określa się pięciopalczaste obuwie Vibram FiveFingers. Jak wiadomo, typowa ludzka stopa jest prawdziwym anatomicznym cudem ewolucji. Składa się z 26 kości, 33 łączeń oraz z setek różnych mięśni, ścięgien, stawów i wiązadeł. Obuwie do biegania Vibram FiveFingers nie tylko stymuluje mięśnie stóp i dolnych partii nóg, ale również poprawia równowagę, zwinność i ogólną sprawność.

Studia ruchu wykazały, że kiedy biega się boso, naturalnie ląduje się na śródstopiu, dokładnie poniżej centralnej osi środka ciężkości. W rezultacie uzyskuje się optymalną równowagę, zwiększoną.

luksus.blog

подошву), вторые носит молодёжь, и то лишь с провокационными целями. И вот, наконец-то, кое-кто, а именно Vibram — фирма, делающая спортивную и лайфстайл-обувь, сподвигся и разработал туфли, которые сохраняют.

PR Consulting

Archiwum
Grudzień 2009
Styczeń 2010
Luty 2010
Marzec 2010
Kwiecień 2010
Maj 2010
Sierpień 2010
Listopad 2010
Luty 2011
Styczeń 2012
Luty 2012
Zakładki:
Przydatne strony
Blog kokietek
FILA Skele-Toes
Going to Vegas
Korporacja Prawna PR Consulting
Las Vegas
Luksus
Luksusowy
Offgolf
Palczaste buty
Palczaste buty Fila Skele Toes
Palczaste buty Vibram
Pomoc na giełdzie

Męska rzecz – męski świat

Lekkich wycieczek poza miasto, czy w jakieś skałki. Jako, że niebawem wybieram się na spływ kajakowy, postanowiłem wybrać się do sklepów i zobaczyć co w trawie piszczy.

Przejrzałem kilka modeli, ostatecznie moim łupem padły buty Karrimor Dartmoor. Butki ładne w wyglądzie, ale co najważniejsze spełniają założone wymogi: posiadają membranę oddychającą (eVENT) oraz dobrą podeszwę (Vibram). Dodatkowo czubki oblane mają gumą, co zapobiega ich wczesnemu przecieraniu i uszkodzeniom.

Tagi: buty na trudne warunki, buty poza miasto, buty trekkingowe, eVENT, Karrimor, Karrimor Dartmoor, KSB Dartmoor, lekkie buty trekkingowe, Vibram

Vibram fivefingers

OffGolfChełmekTeam - Onet.pl Blog

Od najlepszego fachowca na rynku. Nie czekaj aż problemy prawne Cię przerosną. Skontaktuj się już dziś aby uzyskać szybką poradę prawną nie ruszając się z wygodnego fotela.

Pawel
Proszę o jeden zwykły komentarz

31 sierpnia 2010
www.vibramfivefingers.com.pl
  •  Vibram FiveFingers

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Pawel(treść i ilustracje);