O czym chcesz poczytać na blogach?

Veyron

Panda Wędrowna

Na nabrzeże francuskie, aby zobaczył jak prom wychodzi z portu.

 

 

Prom wychodzący to "Astor", zarejestrowany na Bahamach. Ma 176 metrów długości i ponad 20 tysięcy ton wyporności. Ale dość tego technicznego bełkotu :) Prom jaki jest, każdy widzi. Nie należy do największych, ale Cookie mimo wszystko był pod ogromnym wrażeniem. Nawet teraz widać jak szczęśliwą ma minę. Wielki uśmiech nie schodził z jego twarzy przez całą wycieczkę...jak widać Cookie nie rozstawał się ze swoim słoikiem z ciastkami. Na szczęście był na tyle uprzejmy, że poczęstował Azrael która, jak się okazało, jest strasznym łakomczuszkiem :)

17:57, abior
Link Dodaj komentarz »
Bugatti Veyron szkoda, że nie czarno białe...

Strasznie.

Oahu Drift Fast & Furious - Onet.pl Blog

Napisz co myślisz

03 października 2008

Part 38. Oahu Le Mans

Coraz więcej pojawia się nowych autek na Oahu. Trafiła się okazja przetestować niektóre z nich w wyścigu. Sky „zdobył” Audi R8, Bugati Veyron, Chevrolet C6R, Nissan GT-R Proto, Porsche 911, Nissan Silvia S15, Infiniti G35. Niektóre auta miały blokady elektroniczne. Nie sposób było ich ruszyć, pozostawiliśmy je, choć osiągi były mocno zaniżone. Startowaliśmy grupami co pięć minut. Trasę wybrałam dość urozmaiconą, parę podjazdów pod górę, sporo zakrętów, także na szczytach górek i w dołkach, proste w dół z łagodnymi zakrętami. Okolica przyjemna, niedaleko marketu, przy drodze na północ za salonem Alfy. Pani Komendant Police Oahu nie robiła problemów. Od rana policjanci zablokowali odcinek drogi od skrzyżowania do skrzyżowania, ruch.

The Magical - Onet.pl Blog

Najfajniejsza rzecz, która różni ich od nas to Projekcja. Tak, z dużej litery. ;> Potrafią stworzyć kulę energetyczną, taką miniaturę słońca, która zmieści się w dłoni. Emanuje światłem jak pierwowzór i stanowi broń w starciu z Cieniami. To dlatego Angelo wychodzi z domu o tak nieludzko późnej porze... chce najwyraźniej mieć pewność, że nie natknie się żadnego z mieszkańców... ;P
Ja wcześniej spotkałam tylko jednego Centuri. Dawno temu, gdy jeszcze mieszkałam w Little Rock. Pamiętam go, bawiliśmy się razem w piaskownicy. ;D Ian Veyron. Po ucieczce z miasta jakoś straciłam z nim kontakt...
No, ale zaczęłam zbaczać z tematu, jak zwykle. ;D
Przerwa świąteczna trochę mi się przedłuży. Oficjalna wymówka to rodzinny wyjazd. Takie wyjaśnienie zawsze działa, szczególnie, że nikt ze szkoły poza moimi przyjaciółmi z Gwardii nie wie, że mam tylko mamę.
Źle... znowu odchodzę od tematu. Wracając do tego, co pisałam wcześniej... Znam już Bedford na pamięć. Szczególnie zainteresował mnie park. Znajduje się tam taka budowla... kamienna altana... jest w niej portal. :) To mi ułatwi sprawę podróży.  Wiem, że Zefir wysłał mnie.

Pełnia Księżyca-Moja dalsza część sagi Zmierzchu - Onet.pl Blog

S.304-305)

(...)-Skończyłeś już?-spytałam obojętnym tonem.
-Tak-powiedział z lubością.
Przymknął oczy.Wyglądał na rozmarzonego. Tak mnie to rozgniewało, że zebrałam wszystkie siły i zamachnąwszy się potężnie, uderzyłam go w twarz. Rozległo się głośne chrupnięcie.
-Auć!Au!-wrzasnęłam.
Zgięta z bólu wpół, zaczęłam skakać na jednej nodze, przyciskając prawą dłoń do piersi. Coś mi w niej pękło, czułam to. Jacob był w szoku.
-Nic ci nie jest?
-Wszystko mi jest, chamie jeden!(...)
(Zaćmienie s.294)
Prezenty, które dostał Emm (Urodziny Emmetta)
 Samolot odrzutowy Javelin
 Bugatti Veyron
 Dodge Tomahawk
 Dom od Carlisla i Esmee