O czym chcesz poczytać na blogach?

Verizon internet

Welcome at Fergie.1k.pl || Site about Ferguson || Nice moment with this book - Onet.pl BlogNa blogu znowu nowy szablon. Tamten mi sie bardzo podobał ale u niektórych był rożowy a nie fioletowy, więc zmieniłam na zielony. Moze będzie mniejsza różnica.  No i nagłówek jest w całkiem innym stylu:).Bo takich jeszcze na bloga nie wstawiałam.

Co do filmików z Verizon VIP Tour to już ich nie będe wstawiała bo wszystko o trasie, fotki itd. na http://www.fergieperformances.com/

News:
Nowa kampania Candie's
  
Ferg reklamuje ją w BGDC.

Koncert Live Earth
  
Lisa artystów ktorzy wystąpią:

News: Good Morning America, okładka BGDC i inne.
Heey:). Dzisiaj newsy. Do konkursu mozecie sie jeszcze zgłaszac, nawet jesli nie macie bloga. Strony internetowe tez mozna zgłaszac. Gdy nie macie bloga dostaniecie grafikę np. na pulpit, fotki ferg,dyplom, i jeszcze inne nagrody, poprostu pozamieniam komenty na inne nagrody.Nie mam chwilowo Image Ready więc nie zrobie dodatkow ani nic, ale zamawiac mozna, jedynie nie zrobie ich dzisiaj tylko.

...Baby One More Time - Portal o Britney - Onet.pl Blog

TORONTO, ON
Air Canada Centre
20 marca 2009 MONTREAL, QC
Bell Centre
23 marca 2009 UNIONDALE, NY
Nassau Coliseum
24 marca 2009 WASHINGTON, DC
Verizon Center

Nowego Roku

życzy FankaOla

***

Co do konkursu, to niestety nie jestem pewna czy go rozstrzygnę. Naprawdę bardzo przepraszam za komplikacje i Wasz zmarnowany czas, ale niestety z powodu braku czasu i stalego dostępu do Internetu nie uda mi się tego zrobić. Przykro mi.

***

Chcę też ogłosić, że jak na razie nie wracam do pisania bloga. Piszę, aby nie został on skasowany (za dużo w niego włożyłam pracy) i aby życzyć jego czytelnikom (jeśli takowi jeszcze.

Oktawian

Wolnych. Ale możliwość szybkiego root’a, oraz prawdziwy linux maemo5, apt-get, zachęcają! Mam nadzieję, że MeeGo nie przejdzie takiego liftingu, jak android.

Podróbka.

Ale jedno jest – moim zdaniem – pewne: Android nie jest geekofonem. To nie do końca udana (choć przynaję – coraz lepsza) podróbka iOS’a. Widgety to batterydrainery. Animowane tapety? Oh please! Mapy? Nie wiem jak to się stało, że iPhone ma GoogleMaps, które działa i wygląda lepiej (Verizon uważa podobnie).

Ale od innego vendora
O tej idei “run everywhere” dyskutowaliśmy przy okazji J2ME… I ja miałem rację. Wierzę, że tym razem też ją mam.

Bardzo często ludzie kupują Androida bo jest tani, działa mechanizm “inny telefon dotykowy (z empeczy i internetem)”, a potem dopisują do tego historię typu “android jest bardziej bardziejszy, bo X”. My ass… Albo robią z tego religie w stylu – na “Androidzie mogę X, iPhone nie”. Na jednym A. możesz, na drugim nie – kwestia producenta, wersji, itd..

Fansite about CRS | Child Rebel Soldier | - Onet.pl Blog

 

Licja
1 comment

22 lutego 2009
Nowy teledysk

 

 

W internecie pojawił się nowy klip Kanye'a! Jest to obrazek do piosenki Welcome To Heartbreak

2 comments

10 lutego 2009
Kanye i foty

  

Kanye ostatnio pojawił się na 3 różnych eventach. Sprawdźcie fotki poniżej.

 

Verizon’s Grammy Bash