O czym chcesz poczytać na blogach?

Veo veo

Nexee BC - Onet.pl Blog

Nakręcających bodźców. Zresztą na chwilę obecną znów byłby to duży stres i dla mnie, i dla niej.
Na miejscu byłyśmy już w piątek popołudniu. Opanowała mnie wyżej wspomniana euforia, ale chwilę potem poczułam, jak bardzo brakuje mi tu własnego psa. To pierwszy raz - odkąd mam Nex - że nie wzięłam jej na 'psią' imprezę. O tej porze na boisku nie było prawie nikogo, za to Romek pozwolił mi i Monice dowolnie ułożyć tor i rozpocząć trening. Zip jest absolutnie genialny i fantastyczny, bardzo podoba mi się, jak pracuje :) Później odbyło się dwuosobowe party z tańcami i karaoke (mikrofony!), a elementy przeszkód stały się rekwizytami. Cowboy, Veo veo, Rock this party... Wieczór i noc upłynęły głównie pod znakiem frisbee.
Przed zawodami zaproponowałam swoją pomoc w obsłudze ringu. Spodziewałam się raczej tego, co zawsze - podnoszenie tyczek, mierzenie czasów stoperem, może fotokomórka. Jednak w sobotę rano otrzymałam... mikrofon i tak zaczęła się moja przygoda z spikerowaniem. Ten, kto mnie zna, wie, ile stresu kosztują mnie każdego rodzaju występy publiczne, ale muszę przyznać, że szybko spodobała mi się moja nowa rola :)
 
Co prawda nie uniknęłam kilku wpadek i zrobiłam trochę zamieszania w open small, bo czasem zapominałam o przeniesionych na koniec suczkach w cieczce, ale może.

Where You Are ... ?

Tak, to była właśnie Laura. Nawet płomień świecy jej unikał i zdawał się oddalać."
Fragment pewnej książki którą teraz czytam...
Olusia 2005-09-08 22:07:59
skomentuj (1)Hej..
Miałam dzisiaj beznadziejny dzień, jakiś totalnie powalony.
Dobra, pierwsza sprawa, że Myszka ciężko chory i leży w szpitalu i nie wiadomo kiedy go zobaczę:|
Druga sprawa, to to że matmy nie kapuje.
Ogólnie dzisiaj mam jakiś dziki humor. Albo napad złości, albo napad smutku albo dzikiej fazy. Wrr nie lubię tego dnia. Niedawno gadałam z Pawłem,Edytą i Łukaszem (pozdro dla nich:)) i mnie wtedy wzięła faza na Mini Club- Veo Veo, normalnie się ze śmiechu popłakałam :p No ale dobra trzecia sprawa, czemu wkurzona to mój piesek jest chory i był u weterynarza, dostał 4 zastrzyki :| normalnie nie wiem co się dzieje...
W szkole to tam nie wiem. Edyta miała doła na jakiejś tam lekcji i nie było z kim gadać. W ogóle w pon. mam kartkówkę z matmy i normalnie nie wiem co to będzie:/ bo ja mam jakieś przerwane kabelki matematyczne w mózgu ale bez kitu !! Edyta wie coś o tym...
Na przerwie 2b z kimś tam grała i Babi strzelił 2 brameczki i wygrali hehe :D
Dobra, jutro jadę do Wawy. I ja mamie popołudniu powiedziałam, że nie chce jechać bo byłam wkurzona i jakaś nieswoja a.

camins, que ara s'esvaeixen. camins que hem de fer sols.

Za te dobre rzeczy, które otrzymałam. Nie mam prawa narzekać i nie jestem w stanie się tym cieszyć. Tak naprawdę nie mam już nic własnego. Stałam się więźniem systemu, który zmusza nas do robienia tego, co nie ma najmniejszego związku z naszymi aspiracjami. Ktoś do czegoś mnie zmusił a ja idę wyznaczoną mi drogą nie znajdując w niej żadnego sensu. 

Siadamy na ławce, jest kurewsko zimno. Odwracam głowę i po moich policzkach zaczynają spływać pojedyncze łzy. Zastanawiam się gdzie straciłam siebie, moją wenę, moją radość… 

La lucha continua. A veces al mirar en el vidrio de la ventana me veo a mi misma reflejada en la superficie de cristal, brumosa y transparente como si fuera un fantasma deslizandose por el aire lleno de falsa ilusiones y una vida artificial. Que valen los dias empapados en este ambiente de esquemas , reglas rigidas y la falta de emociones? Cada vez mas a menudo me veo muerta. Sigo andando llena de esta puta conviccion que voy a morir joven. Me vuelvo loca al pensar que la vida consiste en hacer lo que hay que hacer sin quererlo y sin la menor satisfacción. Debajo de esta mascara de chica alegre se encuentra un alma encarcelada en la nada.

...

Zbawicielka poranku

OGIEŃ
Płomień uczucia na jego ustach
Iskierka nadzieji w jej oczach
Ogień chulający w ich duszach
Żar namiętności odbity w lustrze

POWIETRZE
Burza panosząca się w jego głowie
Wiatr chulający w jej włosach
Sztorm słyszanej kłótni
Bryza zwiastunką ciszy

Głębia milczenia
Wulkan uczuć
Szum opadającego liścia

komentarze [6]


Tytuł: Mi amigo...
Godzina: 20:08:50

Mi amigo
Mi amigo mejor
Donde eres
Donde yo soy
Tengo mal sabor
Tengo mal calor
No veo ni alba
No veo ni corazon
Soy yo y mi cuerpo
Pero no eres tu
Ademas- nada
Y la vida perdida

komentarze [0]


Tytuł: Kawał z myśli wzięty...
Godzina: 20:02:26

Rozmawia Olimpia ze swoim chłopakiem... kłucą się. On ma wyżuty, że ona po raz setny ogląda Desperado z Antonio Banderasem w roli głównej i po raz setny się nim zachwyca.
-gdyby nie było Antonia- mówi dziewczyna- to nie bylibyśmy razem...
-???
- dalej czekałabym na ideał, a tak wiem, że jest zajęty...
:p

komentarze [2]