O czym chcesz poczytać na blogach?

Venus planet

MeMyself&I *MojaBajka - blog4u.pl

[komentarzy 1] [Co o tym myslisz?]

Zdeptane marzenia

Znowu smety,znowu w mym sercu zagoscil smutek.
Wszystko tradycyjnie przez niego...
Byl 23.Napisalam do niego,odpisal.Od slowa do slowa,zapytal czy na stronie venus planet jestem na zdjeciu z moim chlopakiem.Odpowiedzialam ze tak.Zgasil mnie tekstem-"w niedziele jade na tydzien w gory".Oczywiscie z nia.....
Nie da sie opisac tego,co w takim...
czytaj więcej
iss 24/01/2008.

Happiness-Ponad-Wszystko - Onet.pl Blog
 
Magazyn POLOmarketu w Giebni / Pakość

 
Dyskoteka Planet Venus w Konecku

 
Oś. Błonie w Bydgoszczy

Sailor Moon - Onet.pl Blog

W konkursie na http://super-sailor-moon-ssm.blog.onet.pl

Sama w to nie wierze ze przeszlam juz do 5 etapu :):):)

W tym etapie musze napisac cos co sadze o tym blogu xD

Mam nadzieje ze Venus spodoba sie moj pomysl ;p;p;p i mam nadzieje ze wczasie gdy to pisalam nie zrobilam zadnego bledu (mam dysortografie ;/;/;/ :(:(:()

No to wy powiedzcie o tym co sadzicie xD

Mam nadzieje ze tylko ja.

Księżycem? Cholerne kitajce!), która jest w stanie stawić czoła potężnym Siłom Ciemności. Może dlatego tak się dzieje, bo nie robi tego w pojedynkę - towarzyszy jej poczet kilkunastu czarodziejek (i tak w finale zginą) ze wszystkich planet oraz trzy czarodziejskie koty. 

Idealna żona dla Songoku z Dragon Balla, który też ma bandę kumpli gotowych nakopać każdemu, ale którym w przeciwieństwie do paczki Usagi nigdy się to im nie udaje.

With me, with you, in my world...

Wojowniczka kieruje je na wroga (epizod 63).
Mars Flame Sniper! - Maazu Fureimu Sunaipaa!
"Płonąca strzała!". Atak Super Czarodziejki z Marsa. Gdy czarodziejka wypowiada te słowa w jej prawej dłoni pojawia się ognisty znak planety Mars, który przeobraża się w duży ognisy łuk wraz ze strzałą. Czarodziejka z Marsa napina łuk i wypuszcza strzałę w kierunku wroga. 6"Rin, Pyou, Tou, Sha, Kai, Jin, Retsu, Sai, Zen. Akuryou Taisan!"
"Zgiń przepadnij zły.W XXX wieku matka zwraca się do niej Small Lady po polsku Mała Dama. Na prawde nazywa się Usagi- imie nadane córce Serenity. Jest następczynią tronu Księżycowego Tokya. Według mangi Minako Aino a.k.a. Sailor Wenus [org. Sailor Venus]/ Super Sailor Wenus[org. Super Sailor Venus]/Sailor V to ona jest dowódcą wojowniczek na Księżycu, a także ukochaną generała Kunzite. Ale o niej jeszcze zdąrzę powiedzieć to i owo. Chibi Usa jeszcze odgrywa ważną rolę w serii.