O czym chcesz poczytać na blogach?

Vendetta

...

I zapał. Każdy by chciał żyć w raju, ale nikomu się nie chce tam iść. Mógłbym, jak cholerne L.O. 27, wrzeszczeć, że mogę wszystko i chuj, ale ile jest w tym prawdy? Prawda jest rzadka jak sraczka niemowlaka, elementy, wydarzenia, wszystko jest połączone ze sobą nie jak koła zębate w starym zegarze, a raczej działa jak sprzęgło wiskotyczne, płynnie, pośrednio. Bez nerwów. Możesz tyle, na ile pozwala ci otoczenie. Moje mnie dławi i dlatego muszę stąd krótko mówiąc wypierdolić ;)


[2011-03-17, 00:39:19]
skomentuj (1)

Echa przeszłości: vendetta


Poznaj mą frustracje. Padną brzydkie słowa, bardzo brzydkie. Wpadłem w jakiś psychologiczno-emocjonalny dół i zaraz wybuchnę. Do rzeczy. Nie mogę o niej zapomnieć, to znaczy zapominam na dwa tygodnie, jakby wymazuje ją z pamięci, a potem coś mnie uderza i znowu mam ochotę wziąć telefon do ręki… wiedząc, że po jego drugiej stronie nie czeka mnie absolutnie nic oprócz bólu, cierpienia, trosk i wkurwienia na to, jak zmierzłą suką była i prawdopodobnie nadal jest. Nie potrafię opanować tego cholernego pragnienia, pociągu do niej, mimo, że jednocześnie nie mam na to wcale ochoty, na.

Marnuję czas

Sensu !
Jedyny miły akcent to Bette Midler.
 Śmieszny- filmowa córka Meg Ryan wygląda jak Maurice Gibb.
 I ciekawostka- nie występuje tu żaden facet. Przynajmniej ja nie widziałam. Szkoda. Może byłby chociaż jeden powód, dla którego warto obejrzeć ten film.
 Gdyby istniała jakaś skala żenady-ja dałabym 8 na 10. Bo 9 na 10 daję
"Ps. I love You " . No i wystąpił tu facet, całkiem fajny. 10 na 10 zostawię sobie, bo jeszcze kilka filmów w życiu mam nadzieję obejrzeć, więc może coś się trafi...

 
 
Musiałam jakoś odreagować, a że wreszcie dopadłam " V jak Vendetta"..
  Wiem, był w tv. Ale nasza telewizja upiera się, żeby gnioty puszczać o 20 a dobre filmy o 3 w nocy, więc widziałam tylko początek i napisy końcowe.
  Uwielbiam filmy kręcone na podstawie komiksów..Po "Sin City" " V" jest moim ulubionym.
 Mam do powiedzenie tyle, że wpadłam jak w czarną dziurę i obejrzę ten film jeszcze raz..i jeszcze raz...i jeszcze na pewno wiele razy.

  V jak Vendetta ? Jak Victory !


 
21:24, angina666 ,.

Broken Clock

W bezpieczeństwie spoglądam w lampkę nocną i uczę się na nowo oddychania.

Może to wersja bezpieczna oddychania. A może radośniej się robi, kiedy powoli sprawy zaczynają się układać.


skomentuj (0)


2011-08-11 22:08:06
Chyba zechcę zagrać w piłkę.
Zemsta zmakuje najlepiej na zimno, tak winno się podawać to danie. Tak pisał Mario Puzo w niezapomnianym "Ojcu Chrzestnym". Słucham jego rad od wielu lat i zawsze dobrze na tym wychodziłem. jednak dopiero niedawno zrozumiałem w pełni pojęcie vendetty. Takie pojęcia jak omerta, czy choćby vendetta są obecne i czynnie respektowane w mojej psyche.
Vendettę charakteryzuje pełnia poświęcenia - tak kiedyś myślałem. Ponieważ osoba stosująca vendettę nie ma nic do stracenia. A gówno prawda! Chodzi o to, że osoba wybierająca drogę całkowitego poświęcenia na drodze zemsty jest świadoma wagi swojego postępowania. Wie, że walczy o najwyższą świętość osobistą i chce odnieść sukces. Jednak nie ma tutaj możliwości poświęcenia czegokolwiek. Vendetta polega na tym, że nikt nie może odebrać najważniejszych i najcenniejszych dóbr.

Dlaczego o tym? Bo dziś rano odebrałem informację, która wstrzymała na chwilę moje myślenie. Nie.

Niesamowite, wyzwolić się. - Onet.pl Blog

Co do mojego zdania. Nie zabrania się wyrażania zdania własnego, acz proszę robić to grzecznie i kulturalnie.
K U L T U R A L N I E.


Kocham, całuję i żegnam. - M.
o książkach
A.Sapkowski - Narrenturm
o filmach
 V for Vendetta

Dwa czarne charaktery, a jak odmiennej barwy. - Onet.pl Blog

Życia –prychnęłam rozrywając papier. – Londyn – przeczytałam i dopiero po chwili skojarzyłam,o co chodzi. Nowe państwo, nowe życie.

Tom załączył silnik i wyjechał z parkingu. Obejrzałam się jeszcze raz na ten okropny budynek, który przez ostatnie lata był mi domem. Omijając strażnicę i mur poczułam jakby zostawiła tam moje dawne życie i troski.

- Jeszcze się zemszczę– syknęłam przez zęby.

CDN.

Vendetta (11:07)
2 ||Dodaj||

Najskrytszy z sekretów duszy | Yaoi - Onet.pl Blog

Do swojej osoby i walczyć o zachowanie własnej godności. Dlatego też drugi przedstawiciel tego gatunku był niechcianym towarzyszem. 
- Sean i Louis to jedne z ostatnich Inkubów. Są na wyginięciu - skomentował inny z zebranych, zaraz śmiejąc się cicho. Sean, rozbawiony sytuacją, spojrzał w jego stronę. 
- Straszysz dziecko - odpowiedział, przenosząc uważny wzrok na swą własność. - Wierzysz w mity? - wymruczał po chwili, przechylając głowę w bok, uśmiechając się pod nosem. Chłopak nie zdążył odpowiedzieć, wyręczył go głęboki głos nieznajomego. 
- Uwierzy, gdy odwiedzę go. W śnie - odezwał się w końcu Louis, po czym spokojnym ruchem odwrócił się, odchodząc od nich, pozostawiając swój wyraźny obraz w wyobraźni niewolnika. Sean, nieprzejęty tym zajściem, wrócił do rozmowy ze swoimi towarzyszami, zostawiając Victora z myślami. 
Kim jest inkub? Jako istota pozbawiona wolności, a więc i możliwości poznania wspomnianych mitów, nie znał tego słowa. Nie znał wielu użytych przez nich słów. Wiedział jednak, że w obu tych mężczyznach jest coś dziwnego, pociągającego, a przy tym niebezpiecznego. Jeszcze nie zdawał sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to związane z nim samym.

Vendetta

Gry, programy, mp3 do pobrania. U nas wszystko i nie tylko! - Onet.pl Blog

JESTEŚMY PINKOWE LÓDKI


                                                                        
Tylko 1 co tak mało?
Nowości na blogu::: w linkach po prawej stronie

- blogi
- forum' y
- więcej wyszukiwarek
- więcej e-maili


Skasowane zostały niedziałające piosenki "techno"
Został dodany w "programy" Spik
W grach internetowych pojawiła się Vendetta
W encyklopediach pojawiła sie Encyklopedia PWN
Duuużo albumów
I nowe posty.