O czym chcesz poczytać na blogach?

Velo

szosaimtb blog

Mojej lampki TL-LD120 pękło i zmuszony byłem udać się do sklepu po zakup nowego. Chwała Cateye, że udostępnia części zamienne i nie trzeba kupować od razu całej lampki. Problemem jest natomiast nowe mocowanie, które dostępne jest w większości nowych lampek (na zdjęciu po lewej - mocowanie typu Flex-Tight). Nie rozumiem, po co nowe lampki również są wysuwane z mocowania, skoro samo mocowanie można zdemontować dwoma ruchami pokrętła. Nie wypowiadam się na temat wszystkich tego typu mocowań, ale konkretnego, ze zdjęcia (SP-11 - strona Cateye - chociaż według strony velo.pl jest to SP-10, a SP-11 jest innym modelem - problem, który opisuję, nie powinien tam występować. Co nie zmienia faktu, że mocowanie to nie wygląda zbyt solidnie). Domyślam się, że mocowanie flex-tight ma za zadanie zwiększyć uniwersalność mocowania, żeby bez problemu można je było przekładać między rowerami - zgoda. Niestety pokrętło od regulacji obwodu obejmy nie znajduje się naprzeciwko lampki albo zaraz koło niej tylko idealni z boku - nadmiar obejmy wystaje i ociera o udo podczas pedałowania. Okej, zawsze mogę przyciąć (w moim przypadku przycięte i tak.

fokusmok blog

To jakiś dres =D wracam do domu i słysze ze nie ma sensu chodzic do szkoly. jeszcze ta ankieta na wychowawczej zbiła mnie zupełnie z tropu =O ale jak wiadomo, rowy nie zając, poczekają =) siC ! okazało sie, że polowa loodkoof z naszej klasy ma wrodzony brak Jąder =DD nie wspominając jush o "stanach pokastracyjnych"... znowu pewnie w sobote pojedziemy z kaszynem na basen i jak zwykle "SKACZENABOMBE" zrobi nam maly kurs przetrwania przed falą tSunami =D
dobra teraz troche o tym qufnie co spadło z nieba =P ja chce jush wiosne, man... wtf co to ma byc nie mozna sobie faire du velo, aller a parc etc... heh pewnie na dyngusa bedziemy sie nacierać śniegiem =D tego jeszcze nie było =D
niektorzy sie beda chwalic ze jezdzili na rolkach w styczniu , a inni ze nacierali w lanego xD czas konczyc cu... =P
skomentuj (19)
Coś się kończy, coś sie zaczyna... =)

Napisze tu OFC, że ptaszki spiewaja ładnie sie robi... itp
ale poza tym... chyba nie ma o czym pisac :P niedługo ten Smok a ja nie mam zielonego pojęcia co i jak tam będzie =D
hoho jednak mam temat :P
wszyscy wiedzą o.

Sfrancuziala

Notki
2012-03-31
No i jest wiosna : ptaszki spiewaja, pogoda piekna, trawa zielona, forsycje i sliwki w kwiatach. Zyc nie umierac !
Synek nie chce wieczorem wracac do domu, tylko jezdzilby swoim motorem do upadlego. Zaczyna mi opowiadac, jak bywa u niani : Jejet, Polo, o, rober bum, ema velo. Co w jego jezyku znaczy : Niania i Paul (dugi chlopczyk u niani) bawili sie woda, a Robert (maz niani) albo rabal drzewo, albo w cos mlotkiem stukal. I bawil sie z wnuczka niani, ktora jezdzila na rowerze.
Albo : mimi bonbon tele. Co znaczy, ze jak niania zabiera go do swojej kolezanki, to moze jesc cukierki i ogladac telewizje. Ha, niedlugo wszystko bede wiedziec o zyciu niani :)

Bo czy nie wszystkie matki, ktore musza zostawic swoje pociechy pod opieka innych, nie mysla przez chwile, zeby zamienic sie jakies male stworzonko, zeby zobaczyc jak malec zachowuje sie.

Wyprawa do Peru - Onet.pl Blog

Towarzysz dziecięcych zabaw.  Mam problem z poprawną identyfikacją tego zwierzęcia, więc proszę czytelników bloga o pomoc.

  

Rejon miasteczka La Merced de Chanchamayo to ogrody botaniczne, plantacje kawy, pomarańczy, avocado, ananasów,uprawy kakao,bambusa,ziół leczniczych i  cudownych motyli.  Dużą atrakcją są wodpspady oddalone o kilkakilometrów od miasteczka. Najbardziej spektakularne to Bayoz, Tirol i Velo dela Novia z krystaliczną wodą  w egzotycznej scenerii.

Ogromną zaletą jest klimat,słoneczny i rześki, ale nie gorący, około 25 stopni przez cały rok,żyzna gleba dająca zbiory kilka razy w roku i górskie rzeki pełne ryb dające możliwości wędkarstwa, spływu pontonem czy kajakiem.

  

Jest to w końcu kraina szamanów.Indianie Ashaninka.

Pierwsza miłość - Onet.pl Blog

   (Beata@; 27.03.2006)
Autor blogu:
 • Beata@
Blogi o telenowelach
 • Fiorella (mój blog)
 • Dalsze losy "Grzesznicy"
 • Pasion de gavilanes
 • La Mujer en el Espejo
 • Pasion de gavilanes-Paola
 • Velo de Novia
 • Przystojni aktorzy
 • Marcin Bosak
 • Cristina

serniczek7 blog"Przyjaciółki i rywalki" ("Amigas y rivales"): ilość odcinków - 185, rok produkcji - 2001, rok emitowania w Polsce - 2002/2003.

"Córka przeznaczenia" ("Nina amada mia"): ilość odcinków - 109, rok produkcji - 2003, rok emitowania w Polsce - 2003.

"Brzydula" ("Yo soy Betty la fea"): ilość odcinków - 169, rok produkcji - 1999, rok emitowania w Polsce - 2002 i potem 2003/2004.

"Ścieżki miłości" ("Las vias del amor"): ilosć odcinków - 220, rok produkcji - 2002, rok emitowania w Polsce - 2003/2004.

"Biały welon" ("Velo de novia"): ilość odcinków - 140, rok produkcji - 2003, rok emitowania w Polsce - 2003/2004.

"Klan": ilość odcinków - wyemitowano już ponad 820 odcinków, rok produkcji oraz emitowania - od 1997.

"Złotopolscy": ilość odcinków - wyemitowano już ponad 600 odcinków, rok produkcji oraz emitowania - od 1997.

"M jak miłość": ilość odcinków - wyemitowano już ponad 230 odcinków, rok produkcji oraz emitowania - od 2000.

Czy wiesz że: telewizja TVN 7 ma dobrą wiadomość dla wielbicieli serialu Amigas y rivales.