O czym chcesz poczytać na blogach?

Vegas pro 9

SCHABOSZCZAK

Teraz 100 stron a nie 60. Ile z tego reklam? 8 stron. Zaraz, zaraz. Ile? Rzeczywiście, tylko 8. Sprawdzam jeszcze raz i nadal wychodzi 8. Okazuje się, że 92% gazety to artykuły. No, nie jest źle.

Co w środku? Quentin we wstępniaku pisze ,,Play skończył 10 lat. Zadbaliśmy o prezenty: 100 stron, dwie.

Zapowiedzi gier. Pierwszy jest artykuł o CoD: Black Ops. 4 strony z czego jedna strona tekstu. Jest świetna zapowiedź polskiego Bulletstorm i dużo o Fallout: New Vegas. Niestety, niektóre teksty są masakrycznie krótkie. Jak ten o Dead Space 2. Zapowiedź ta dotyczy głównie jednej z nowych broni w grze – wyrzutni.

Jak i tematy okołogrowe – np. tekst o serialu Big Bang Theory (szczerze polecam zarówno artykuł jak i serial!). Jak widać, można przeczytać zarówno o produkcjach nowszych jak i starszych.

PODSUMOWANIE

Co jest okej – bałem się, że magazyn przejdzie.

..:: Bleach ::.. Akademia Shinigami - Onet.pl Blog

Z czarnymi włosami i blaszką na łbie.
Ma zawsze skwaszoną gębę, ale milusi jest. Kocha mnie, jestem jego tajną kochanką i w ogóle, planujemy ślub w Kac Vegas... Znaczy, Las Noches... E... Nevermind.

 

Jestem zdruzgotana faktem jego nagłego zniknięcia, bowiem miałyśmy (ja i Michiyuuki) pomóc.

Kupa
Kupa, nie ma dzisiaj spotkania.
my z Michi protestujemy =.=. Ona ma zajęcia kendo (takie gonienie się z kijem po sali) i nie da rady o 16:00. Wbijamy na chat albo o 19:30 (wtedy Michi jest już w domu po tym kendo), albo w ogóle nie chodzimy na spotkania. D:
W ogóle to pewnie większość wraca ze szkoły, są spoceni jak.

World In Fire - Onet.pl Blog

Zacierać.

 Mimo wszystko święta uważam za rzecz (czy coś) dobrą. W końcu kiedy, jak nie w święta możemy spędzić czas z rodziną, czy nawet z samym sobą. Trzeba nam tylko czegoś co nada im trochę tej 'magii'. Może tą magią jest wiara. Nie wiem. Bezsensu.
Roksana (19:06)
Motywacja, smutek, brak wiary w siebie i zamykanie się w sobie... Wydaje się znajome, prawda? Skąd się to bierze. W większości z przerastających nas samych problemów, wewnętrznej sprzeczności, dręczących myśli, popełnianych błędów. Zawsze jest coś co wewnętrznie nas niszczy. Sami też chętnie się.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Roksana(treść i ilustracje);
 

Coś o Znanych i Lubianych :] - Onet.pl Blog

Rzeczy nie bierze na serio. Podobnie było ze ślubem. Kilka lat temu, postanowiła zrobić dowcip swoim najbliższym i...wyszła za mąż! Trzy lata temu, w Las Vegas "poślubiła" swojego chłopaka.

Kupiliśmy suknię ślubną, garnitur i wysłaliśmy certyfikat małżeństwa mojej rodzinie i managerowi. Wszyscy.Single Jaya Delano zdobywają czołowe miejsca radiowych list przebojów, zaś sam artysta został przyjęty z ogromną sympatią przez współuczestników i widzów 9. edycji "Tańca z Gwiazdami". 

Czy singel "Are You Ready" również okaże się przebojem, dowiemy się już wkrótce. Natomiast już dziś jest pewne,.

[010] Nowy klip Dody zniszczony! Dlaczego nowy klip Dody nie powstał? Kasia Cichopek jednak zagra w "Tancerzach"

  

Widze że niektóży niezłe wygrane zdobyli :]

Konkursiki były naprawde proste, a można było wygrać aż 80 komków...

Tym szczęściearzem był blog :