O czym chcesz poczytać na blogach?

Vectra c

Blog o ciekawych rzeczach

15:25, sylwek_ck , Sport
Link Komentarze (1) »
sobota, 29 października 2005
UPC gorsze od Vectry ?

Jak na razie na to wygląda. Vectra ostatnio włączyła dla użytkowników program "Canal + Sport" a UPC tego nie ma. Na dodatek ten kanał na Vectrze na jest wogóle zakodowany !! Mam nadzieję jednak, że już niedługo ten program pojawi się na w sieci UPC. Jednak te najfajniejsze programy w UPC wchodzą znacznie później niż na Vectrze (było tak np. z Polsatem Sport)..

piątek, 28 października 2005
Odkrycie Dziobaka

Profesor Dawid Dziubiński zajął się obserwowniem życia Pand. Stwierdził on że pandy to bardzo inteligentne stworzenia, a także że bardzo lubią jeść liście marihuany. Odkrycie jest ciekawe. Po badaniach ogłosił on teorię, że "człowiek pochodzi od pandy". Życzę profesorowi Dziubińskiemu suksesów w badaniach. Na tym blogu będe na bierząco podawał wyniki badań słynnego "Dziobaka"

 

17:46,

Nie ma czegoś takiego, jak substytut prawdy. - Onet.pl Blog

Zaginął.
Kurcze. Nie potrafiłem tego pojąć. Taka ogromna skaza dla kościoła. To wręcz niedopuszczalne, by w swojej przeszłości hodować morderców i psychopatów.
Jedno jest pewne. Wszystko trafił szlag, gdy o mały włos nie roześmiałem się przed agentem, który kazał mnie tutaj przysłać. Krócej, który mnie zatrudnił.
- Porwano czterech biskupów.- poinformował mnie.
- Tak. Najprawdopodobniej, to coś w rodzaju zemsty.- odparłem, całkowicie pewien swojej tezy.
Wszyscy zgromadzeni w tak niewielkim pomieszczeniu, jakim jest jedno z biur w komisariacie, spojrzeli na mnie zdziwieni.
- Chodzi o legendę o porwaniu czwórki Iluminatów.- dodałem, coraz bardziej obawiając.Do pokoju weszła kobieta. Cała ubrana była na czarno. Spod ciemnego płaszcza wystawał biały, o kilka centymetrów dłuższy płaszcz. Wydawało mi się, że pracowała
w jakimś laboratorium. Tylko z tym kojarzy mi się taki ubiór.
Zdenerwowana usiadła tuż obok mnie. Widać było, że szef nie był zadowolony z jej towarzystwa.
- Aa... Panna Vectra.- powiedział, udając zadowolonego. Wyraźnie wyczułem w jego głosie nutkę sarkazmu.
- Dzień dobry.- rzuciła kobieta, natychmiastowo zrywając się z krzesła.- Wiadomo coś o tym morderstwie?- zapytała, kątem oka spoglądając na kartki, trzymane w dłoni komendanta.

Morderstwie? Czyli mamy jakieś zwłoki...

- Jeśli mogę.

PŁOCKA WISŁA

Kategorie: Wszystkie | Artykuły | Mecze | Newsy | Strona | Transfery
RSS
piątek, 19 września 2008
Dettlaff i Vectra oficjalnie w Wiśle

Marcin Dettlaff podpisał trzyletni kontrakt z Wisłą Płock. Zawodnik grający ostatnio w Kmicie Zabierzów może wystepować na pozycji lewego obrońcy lub lewego pomocnika.
Marcin Dettlaff urodził się 27 kwietnia 1984 r. Mierzy 180 cm i waży 76 kg. Jest wychowankiem Arki Gdynia..

lui123 , Mecze
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 września 2008
Wywiady z Jabłońskim i Kowalskim
W serwisie sportowefakty.pl pojawiły się ciekawe wywiady z trenerem Mirosławem Jabłońskim i rozgrywającym Wisły Ireneuszem Kowalskim.

Sportowefakty: Mówił pan o słabiej obsadzonych pozycjach. Które miał pan na myśli?

Mirosław Jabłoński: Nie mamy nominalnego lewego obrońcy, co choćby w meczu z Wartą Poznań było.

Śśślizgonka - Pam Sssnape - Onet.pl Blog

Macie się ustawić w wężyk, najlepiej w pary, kiedy będziecie gotowi ruszymy i proszę iść za mną i nie oddalać się.Jasne? -  kiedy usłyszała twierdzące odpowiedzi poczekała, aż jej podopieczni wykonają jej polecenie.

- Jak co roku trafiając ci się pierwszoroczni? – zapytał bardzo dobrze znany jej zimny głos…jej ojczyma.Pam zrobiła wysiłek jakim jest obrócenie głowy ku niemu.

- Może by tak od początku ojcze…Dobry wieczór miło cię widzieć, gratuluję ci twojej nowej posady –.

Hogwarcie.No prawie.Cóż na pewno nie lubił jej Binns i to z wzajemnością ona nie lubiła historii dla niej była mało ważna, gdyż nie została ona wzięta przez nią pod uwagę odnośnie jej przyszłego zawodu.Na inne przedmioty chodziła…Wróżbiarstwo, eliksiry, ONMS, OPCM, zielarstwo, starożytne runy, numerologia…Chociaż pani profesor Vectra od numerologi nie darzyła jej szczególną sympatią głównie za bombardowanie jej wypowiedzi, bądź ich poprawianie.No cóż…bo nie można zjeść ciastko i mieć ciastko. – to stwierdzenie przemknęło jej przez myśl gdy tylko sobie o tym przypomniała.Poza tym w jej planie zajmowała miejsce.