O czym chcesz poczytać na blogach?

Vector

...Są rzeczy, których sobie nawet nie wyobrażałeś...

Więcej dyń i łypają na niego srogo... Widziałem też jak Evans z różką i koleżankami równei wyposażonami toczy walke z Dyniami. Jedna hapsła ją za włosy, na co Lily nie pzosotała jej dłużna i rozpłaszcyzła ją na twarzy Smarka.... hahahaha, dobrze mu tak. Kolejan wyladowała na Matiasie.... boze dobrze że mnienie było w zasiegu, strach się bać na kogo poleciałaby anstępna, gdyby nie to, że nagle wsyztskie dynie opadły, muzyka ucichła i rkzyki też i smiech nasz przeszyl cisze a potem taki wielki ryk :
- BLACK, POTTER, PETTERGIEW, LUPIN ! ZABIJE...ZABIJE... PRZYSIĘGAM !
A potem BUM ! I widzieliśmy jak Vector siediz okrakiem na jednej atkiej dyni a ta wylatuje w powietrze i leci coraz wyzej i wyżej 20 stóp 30..40...50...60...70... cała szkoła ucichła z wielkim oooooocchhhh, a potem Łapa nacisnął jeszcze jeden, sotatni guzik i Dynia rozprysknęła się w powietrzu... i Vector zaczął spadać z tej wysokości na sam dół, nabieral prędkosci i nabierał. Cała szkoła zamarła, nawet ja się przeraziłem, ale Łapa stociki spokój i trochę śmiechu a potem jakieś pól metra od ziemi zatrzymał się nagle profesor, jak na jakies długiej linie... miał dosyć zmarnowaną minę, więc jak Alice podeszła do niego zpaytać czy nci.

..:':.. | Instrukcje | Dodatki | by Alexz11 | ..:':.. - Onet.pl Blog

Instrukcji i... konkursik! I to taki MEGA konkursik z MEGA nagrodami xD Mam nadzieje, że wytrfacie do konca noci xD No i że bedziedzie się zgłaszać!!!
Właśnie wymyśliłam swój własny styl nagłówków!!! Jest to coś podobnego do dzisiejszego obrazka powitalnego xD Chodzi o specjalną koloryzację by my xD Fajny daje efekt, ale jest to trudny styl xD Może kiedyś dam instę, ale jak narazie muszę zmienić szablonik na blogu xD
OK, zagadałam się, ale noć czeka!! Do pracy....

----------

Na początek zamówienie xD Przepraszam, ze tak długo czekałaś/czekałes :(

Dla Fexsscive [jak obiecałam - styl Vector]:

Nagłówek

Tło

  
   
   
 

 

Mam nadzieje, ze zamówienie się podoba xD Zrobłam z innymi fotami, bo tamte co dałas miały zielone, a nie białe tło, a nagłówki Vectorowe mozna robić tylko z fotami z białym badż kremowym tłem... Ale mam nadzieje, ze mimo to się podoba xD

----------

Teraz Kilka dodatków wyłącznie BY MY! :

TAPETA

 

Tapeta jest BY MY. Robiłam ją stylem tak jakby Vector'owym w programie Adobe PhotoShop. Tapeta bardzo ładnie prezentuje się na pulpicie, a ikony są na.

Wyrwane z notesu Hermiony G.

-              Nie zawsze dostaje się od życia tego, czego się pragnie…

Namiętność, która szukała ujścia, zniknęła tak samo szybko, jak się pojawiła. Poprawiając torbę na ramieniu, mrucząc najcięższe klątwy pod jego adresem, odeszła w stronę klasy… Zatrzasnęła za sobą drzwi, usiadła w ławce, by bez reszty skoncentrować się na wykładzie Vector…

Młody mężczyzna, który przed chwilą zranił „swą” kobietę, stał samotnie na wylocie korytarza, o dziwo, nie mając żadnych godnych uwagi myśli związanych z chwilą poprzednią. Zdecydował się iść na mugoloznastwo.

Wślizgnął się niczym wąż do klasy i posadził zgrabny tyłek obok Granger, która usiłowała go nie zauważać i skupić się na lekcji.

Coś być musi za zakrętem

Poleceń i sygnałów dawanych przez osoby kierujące ruchem lub upoważnione do jego kontroli.

 

Tagi: bezpieczeństwo ruchu drogowego prawo o ruchu drogowym
00:23, tiges_wiz
Link Komentarze (1) »
piątek, 19 lutego 2010
Do kitu te moje wielosezonówki

Testy ADAC twierdzą, że opony Vector 4Season są najlepsze na lodzie. Oceny (razem z zimówkami, skala od 0.5 (bardzo dobrze) do 5.5 (tragicznie)) wyglądają tak:

175/65 R14

Goodyear Vector 4 Season - 2,7
Vredestein Snowtrac 3  - 2,7
Continental WinterContact TS800 - 2,9
Goodyear UltraGrip 7+  - 3,0
Fulda Kristall Montero 2  - 3,0
Pirelli Winter 190 Snowcontrol  - 3,0
Dunlop SP Winter Response  - 3,1
Hankook Icebear W440 - 3,1
Michelin Alpin A3  - 3,2
Semperit Master-Grip  - 3,2

195/65 R15

Continental WinterContact - 2,9
Goodyear Vector 4 Season - 3,0

.: My small world:. - Onet.pl Blog

Chaosu, świat stanie się mrocznym imperium! TYM WŁAŚNIE JESTEM! (ang. I'm Shadow the Hedgehog, the ultimate life form born to protect and serve the dark lord Black Doom. With the Power of these Chaos Emeralds, this world will become the dark empire! This is WHO I AM!), (do Devil Dooma, po jego pokonaniu) "To twój koniec... i koniec mojej przeklętej przeszłości!" (ang. This is the end of you... and the end to my cursed past!) (Shadow the Hedgehog)

  

Katee the Angel (18:19)
brak
Tails - Najlepszym przyjacielem Sonica

Imie: Miles Power (Tails)

Rasa: Lis

Miejsce narodzin: niewiadome

Wiek: 8 lat

Rodzina: Rosemary Power (matka)

Przyjaciele: Sonic the Hegehog (najlepszy przyjaciel-idol), Cosmo the Flower, Knuckles the Echidna, Amy Rose, Cream the Rabbit, Big the Cat, Shadow the Hedgehog, Blaze the Cat, Vector the Crocodile, Espio the Chameleon, Charmy the Bee

Rywale: Wave the Swallow,.

drogi transportowe w magazynie, oznakowania poziome, malowan - mBlog

Ludzie liczba wypadków spowodowanych przez kierowców wózków widłowych i pieszych zmalała do niemalże minimum. Głównie z sprawą tego iż drogi transportowe w magazynie są tak wyznaczane, by zminimalizować ryzyko występowania kolizji. Oznakowania poziome są tak poprowadzone by drogi transportowe wózków widłowych były poprowadzone jak najdalej od miejsc uczęszczanych przez pieszych. W ten sposób oznakowania poziome zabezpieczają bardzo skutecznie jeśli są przestrzegane przed ewentualnym wypadkiem spowodowanym kolizją wózka z pieszym. Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszam do odwiedzenia strony internetowej firmy Vector ,która to w naszym kraju jest liderem jeśli chodzi o planowanie i wykonywanie dróg transportowych na magazynach. Firma ta specjalizuje się także w znakowaniu poziomym i pionowym garaży wielopoziomowych- oznakowanie garaży tej firmy można zauważyć w wielu budynkach handlowych. Dzięki innowacyjnym technikom stosowanym przez tę firmę malowanie garaży jest niezwykle dokładne i bardzo efektywne- pozwala zapewnić jak największa ilość miejsc parkingowych przy jednoczesnym zachowaniu płynności ruchu. Dodatkowo firma ta stosuje podwójne jako jedna z nielicznych malowanie garaży poprzez podwójne nakładanie lin, które.

Franczyza pralni- mój własny biznes

Oraz ograniczona sezonowość. Od tego momentu byłam przekonana, że założenie własnej pralni chemicznej będzie słusznym wyborem. Pozostało tylko wybrać odpowiedniego franczyzodawcę z branży i rozplanować inwestycję. Na tym etapie obawiałam się trzech kwestii: czy stać mnie na wynajęcie lokalu np. w dużym centrum handlowym, czy będzie to dobra lokalizacja oraz czy moja wiedza z zakresu prania chemicznego będzie wystarczająca. Wszystkie moje wątpliwości rozwiały się, kiedy zaczęłam zapoznawać się z ofertami franczyzobiorców. Według mojego uznania najbardziej korzystne warunki współpracy przedstawiła mi firma Vector, właściciel sieci pralni chemicznych Panda. Zaoferowali pełen pakiet pomocnych rozwiązań, który zdecydował, że swoją biznesową przygodę rozpoczęłam właśnie z nimi. I tym sposobem od 2007 roku jestem szczęśliwą właścicielką jednej z pralni z misiem Panda w logo