O czym chcesz poczytać na blogach?

Vauxhall opel

estee i sluby czystosci- ołłł yeahh

Czym różni się Londyn(Anglia) od Szczecina(Polski):
1. ruch lewostronny
2. brak zebry, takie linie po bokach
3. kierownica po drugiej stronie w samochodzie
4. zamiast znaczka ‘opel’ jest gryf
5. opel nie nazywa się opel tylko vauxhall
6. kierowcy sa bardziej uprzejmi
7. można przechodzic na czerwonym
8. na jezdniach sa znaki słowne np. look right
9. mają parkometry
10. w McDonaldzie maja zestawy sniadaniowe
11. jedza i pija na ulicy
12..

Pamiętnik Kosmitki na emigracji

Się na nic nie przydać.

Vauxhall marka samochodów, którą znamy?
Znana w całej Europie marka Panasonic w Anglii brzmi niby podobnie - Panasonix. Szampon L'oreal Elseve - Elvive. Chipsy Lays to Walkersy. Czy choćby znany nam Opel na wyspie nazywa się Vauxhall.
 
Piłka nożna sportem narodowym
Wydawałoby.

Spoko Blog :P

Ale Fura.. 2006-11-28 Przedprzedprzed wczoraj :P gdy z kumplami wyszlismy na polko i szlismy przy ulicy nagle nadjechałą niezła ale to nawer extra fura.Był to Vauxhall a dla niekturych Opel Monaro wtuningowany na maxxxxa! Tuetej jest jego opis.Miał czerwone neony swiatła Xenon taki duzy spolier z cinskimi znakami,był z naklejkom smoka a na przodzie mial napis "Go to tuning".Był cały czerwony a te smoki były czzarne.Przedni.

Zmierzch... Tu i teraz - Onet.pl Blog

  • Kiedy trio - Harry, Hermiona i Ron przechodzą obok trójgłowego psa Puszka, ten oślinia Rona. Jednak w następnej scenie Ron ma suchą koszulę.

  • Wszystkie samochody na Privet Drive to Vauxhalle. (brytyjska nazwa dla Opla). Dursley'owie mają srebrną Vectrę z 2000 roku. Wszystkie inne auta zaparkowane przy tej ulicy to modele z dzisiejszych lat z wyjątkiem Astry Belmont i Cavalier z późnych lat osiemdziesiątych w scenie przed napisami.

  • Gdy Hagrid (Robbie Coltrain) podaje kopertę goblinowi w Banku Gringotta wstążka na niej biegnie od dołu do góry i koperta jest pognieciona. Jednak gdy kopertę trzyma goblin wstążka biegnie od strony lewej do prawej i nie jest wcale pognieciona.