O czym chcesz poczytać na blogach?

Vauxhall astra

Minimotofans

Sercu o maksymalnym momencie obrotowym w granicach 320Nm. Obniżone i usztywnione zawieszenie dodaje zadziornego, sportowego charakteru i sprawia, że jazda na co dzień może być uciążliwa. O prawidłowe hamowanie dbają m.in. 321mm tarcze na przedniej osi.

Opel Astra OPC Arctic Edition oferowana będzie tylko w Wielkiej Brytanii pod nazwą Vauxhall Astra VXR Arctic Edition. Liczba egzemplarzy została ograniczona do 500sztuk, a cena jednej to 23 595 funtów.

Auta

    Napędu przedni
Komentarzy: 1 Samochód 3 - Opel Astra 2011-06-06 Model samochodu osobowego klasy niższej średniej, produkowanego od 1991 r. przez fabrykę Adam Opel AG należącą do największego na świecie amerykańskiego koncernu samochodowego General Motors (GM). Model ten zastąpił Kadetta. W krajach Europy kontynentalnej, w Irlandii, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Rosji, Indiach i na Tajwanie model ten jest sprzedawany pod marką Opel. W Wielkiej Brytanii występuje pod marką Vauxhall, w Australazji pod marką- Holden, w Ameryce Łacińskiej – Chevrolet, a w USA i Kanadzie – Saturn. Zakłady produkujące model Astra znajdują się min. w RPA, Belgii, Brazylii, Niemczech, Polsce, na Ukrainie i w Wielkiej Brytanii. Model ten jest.

MORE PETROL

Niż jakieś ekskluzywne coupe, ale i tak cieszą oko i ucho choć ich cena przerasta często prawie dwukrotnie podstawową wersję z najsłabszym silnikiem.  Na przykład za nieco ponad 23 tysiące funtów możemy nabyć specjalną, limitowaną do 500 sztuk wersję Opla/Vauxhalla Astry VXR Arctic Edition. Cena wersji limitowanej jest niewiele wyższa od „zwykłej” szybkiej Astry o niecałe 720 funtów. Za tę cenę nasz kompaktowy Opel wyposażony w 240 konny silnik będzie przykuwał wzrok przechodniów lakierem Olympic White oraz.

Doda ten do listy ulubionych.
« Zaskoczeni? Ja też… Prezent na stulecie. 8C GTA »

Green world - bloog.pl

Stracony
Jeszcze jedno miejsce gdzie widziałem zimne twarze
Będe jechać całą noc by wrócić do domu
]

-   I poszliśmy. Samochód oczywiście był brzydki i odrapany (mimo iż to Vauxhall Astra), ale był dość szybki, więc panu się podobał i to wystarczy. Obrabowaliśmy bank, to znaczy ja, bo jestem wystarczająco szybka by zabrać kasę i zatrzeć ślady, zanim ktoś się pokapuje. Potem poszliśmy razem rabować sklep muzyczny- Uncle Norm's.