O czym chcesz poczytać na blogach?

Vat ue

intrastat, intrastat warszawa - mBlog

Tworzyć u siebie w firmie dodatkowego stanowiska pracy i nie ponosicie kosztów związanych z organizacją w firmie nowego miejsca pracy i zatrudnienia na to miejsce odpowiednio wykwalifikowanego pracownika. Nasza firma bowiem to doświadczeni agenci, którzy na tym rynku działają już bardzo długo. Proponujemy też dokumentację VAT ? UE, faktury wewnętrzne, oraz także miesięczne zestawienie tych faktur. U nas możliwe są także deklaracje kwartalne. Z naszych usług mogą skorzystać przede wszystkim przedsiębiorstwa z Warszawy i okolic, natomiast możliwe są także usługi za pomocą drogi elektronicznej, które wykonujemy na terenie całego naszego kraju..

latarkisklep

Internetowych jak DX, Kai i wielu, wielu ich klonów. Stosują one praktyki nieuczciwej konkurencji, niestety problem ten jest niezauważany i niedoceniany przez Unię Europejską. Ze względu na odrealnioną walutę mogą oferować praktycznie darmową wysyłkę przez tysiące kilometrów, podczas gdy żaden sklep działający w UE nie jest w stanie zaoferować takich kosztów dostawy klientowi mieszkającemu nawet kilka kilometrów dalej. Na szczęście przesyłki w UE nie giną tak często jak tam i  nie wszystkie marki można kupić w tych szajs-sklepach. Po drugie – fałszywie wypełniane deklaracje celne. Przesyłki z tych sklepów, jako zakupy w sklepie internetowym – nie podlegają kwocie zwolnionej z clenia i zawsze powinny być clone i zapłacony VAT. Sklepy same deklarują przesyłkę jako prezent “gift” i podają zaniżoną wartość w deklaracji. Jest to bardzo nieuczciwa praktyka stosowana przez dalekowschodnie sklepy, która może również obciążyć karnie zamawiającego. Oczywiście nie może odpowiadać on za to, co deklaruje sklep w wysyłce. Jednak.

DEUTSCHE WELLE Polska - Niemcy bez stereotypów - Onet.pl Blog

Od uzyskania przez Ukrainę niepodległości minęło dwadzieścia lat. Swojego miejsca w Europie państwo to nadal nie znalazło. Ukraina oscyluje między ścisłymi związkami i reintegracją z byłymi republikami sowieckimi z jednej strony, a europejską perspektywą w łonie UE z drugiej. Ukraina będzie musiała się zdecydować. Albo zbliżając się do UE wybierze drogę demokracji, albo zwiąże się z autorytarnymi państwami, takimi jak Rosja czy Białoruś.

Od nabycia gruntu, który znacznie podraża cały interes" - zaznacza Leila Momen, doradca podatkowa firmy konsultingowej Ernst&Young. Finansowanie zakupu nieruchomości według tego modelu jest więc ze względu na niemieckie przepisy nierentowne. Koszty nieruchomości nabywanej według islamskiego modelu podwyższa jeszcze dodatkowo VAT, płacony przez bank w momencie nabywania obiektu. Podobnie nieopłacalne jest staranie się z tego źródła o kredyt na zakup np. drogich mebli czy kuchni.


Bloog Piotra Gadzinowskiego - bloog.pl

, uchwalili restrykcyjną ustawę anty hazardową.

W efekcie populistycznych popisów PO budżet państwa traci wpływy z legalnego hazardu. Firmy hazardowe zarabiają nadal, bo hazard jest częścią człowieczeństwa. Ubytki wpływów z hazardu rząd rekompensuje podwyżkami VAT na podstawowe artykuły. Za populizm PO płacimy wszyscy w czasie codziennych zakupów.

 

      Zdewastowano pomnik żołnierzy radzieckich w warszawskim Parku Skaryszewskim.  Domalowany na nim.

                      Kicha

 

       Grozi nam nieudana prezydenta w UE.

  

   Miało być ślicznie. Prezydencja zbiega się terminowo  z naszymi wyborami parlamentarnymi. Spece od propagandy wyborczej zaplanowali, że premier Donald Tusk będzie brylować wśród europejskich.

W obronie WOLNOŚCI - Onet.pl Blog

Imieniu” będą podejmowali decyzje w Brukseli.

Ja jestem w takiej sytuacji, że nie ma na polskiej scenie politycznej żadnej partii, której program odpowiadałby mi w 100%, gdyż jako klasyczny liberał domagam się:

 

- neutralnej światopoglądowo i religijnie UE przejawiającej się zarówno brakiem odgórnego narzucania tzw. alternatywnych form rodziny w.

Jak i nachalnego promowania wartości chrześcijańskich oraz „znaczenia tradycyjnej rodziny”,

- zniesienia wszelkich dotacji, subwencji, „kwot mlecznych” i absurdalnych regulacji dotyczących np. produkcji oscypków oraz uznających marchewkę za owoc,

- braku ingerencji w politykę ekonomiczną krajów członkowskich przejawiającej się np. zakazem zniesienia VAT, który obecnie istnieje,