O czym chcesz poczytać na blogach?

Variable

O blogu Variable - Onet.pl Blog

I innymi dodatkami, ale zmieniły się notki. Zaczęła pisać takie tematyczne. O ochronie przyrody, wyobraźni itd. Dziś uważa je za lepsze niż te początkowe, ale mimo wszystko- za zwykłe wywody, niewiele z nią samą związane. Jesienią 2007r. zaczęła trochę zaniedbywać bloga. Pisała rzadziej, ale nigdy go nie zawiesiła. Myślę, że ta przerwa była jej potrzebna. Wraz z końcem 2007r/ początkiem 2008 znalazła w blogu to, czego od zawsze szukała. Przede wszystkim zmieniła wygląd. W nagłówku zamieściła czerwone tulipany, w ramkach czerwoną czcionkę, a w postach niebieską. Blog niesamowicie zmalał. Pozostała jedynie ramka "O mnie" i linki. Domiśka7 stała się Variable, a blog www.domiska7.blog.onet.pl zmienił adres na www.moj-zyciowy-bieg.blog.onet.pl. Zmienił się styl pisania postów. Variable umieszczała na blogu teksty związane z nią samą. Pamiętnik i przemyślenia o nurtujących ją problemach- to stało się główną tematyką jej bloga. Zawsze pisała w sposób co najmniej dziwny. Jej przyjaciółka- Monika, po przeczytaniu każdego postu, uważała, że jej się on z czymś ona kojarzy, ale nie zawsze wiedziała z czym. Variable pisała wszystko z uczuciami, ale mocno skrytymi pod metaforą. Nie wszystko było tu jasne dla każdego. Kilku znajomych z reala posiada ten adres, ale jej to już nie blokowało. Nauczyła się tak.

devramming – java, python, sql, etc.

Logowania:

  • „-1”  – w przypadku, gdy podawane konto w ogóle nie istnieje (linia 49),
  • „-2”  – gdy login jest poprawny, jednak przypisane do niego hasło jest nieprawidłowe (linia 46),
  • „-3” – przy podaniu trzeci raz błędnego hasła (gdy istnieje podawany login); konto zostaje zawieszone (linie 27-34),
  • „-4” -informuje programistę, iż mimo zawieszonego konta, użytkownik nadal próbował się logować (linie 19-24).

 CREATE OR ALTER PROCEDURE P_LOGOWANIE ( I_LOGIN VARCHAR(10),I_PASS VARCHAR(60)) RETURNS (RESULT SMALLINT) AS DECLARE VARIABLE V_LOGIN VARCHAR(10); DECLARE VARIABLE V_PASS VARCHAR(60); DECLARE VARIABLE V_BAD_LOGIN SMALLINT; DECLARE VARIABLE V_BLOCK SMALLINT; BEGIN V_LOGIN = NULL; SELECT LOGIN,PASS,ZABLOK,ILOSC_BLEDNYCH_LOGOWAN FROM UZYTKOWNICY WHERE LOGIN = :I_LOGIN INTO :V_LOGIN, :V_PASS, :V_BLOCK, :V_BAD_LOGIN; /* konto zablokowane */ IF (V_BLOCK = 1) THEN BEGIN RESULT = -4; SUSPEND; EXIT; END /* przekroczona ilosc blednych logowan */ IF (V_BAD_LOGIN > 2) THEN BEGIN /* zablokuj użytkownika */ ( … ) RESULT = -3; SUSPEND; EXIT; END IF (V_LOGIN IS NOT NULL) THEN BEGIN IF (V_PASS = I_PASS) THEN BEGIN RESULT = 0; IF (V_BAD_LOGIN <> 0) THEN /* zeruj ilość błednych logowań */ ( … ) END ELSE.

Rafał Podhajny

(od zera do wielu, książka nie podaje maksymalnej ilości parametrów, google również nie jest skore do odpowiedzi na to pytanie, trzeba jednak zaznaczyć, że nie szukałem zbyt długo).

Możliwe jest umieszczenie w metodzie wykorzystującej var-arg również innych parametrów, pod warunkiem, że var-arg będzie na ostatnim miejscu.

Metoda może oczekiwać tylko jednego argumentu var-arg.


Działania

Informacja

"...ale i zakochała się bez pamięci, jako że miłość nie dba o powody." - Paulo Coelho - Onet.pl Blog

Skoro jestem w trakcie opowiadania? Myślę, że nie, ale następne opowiadanie z pewnością będzie odnosić się do osób w bardziej zbliżonym do mnie wieku.
Do następnego. ;*
Variable~
43 / wyraź swoją opinię
Odeszło 13102
Zostało 1592
Button
Doceniani
Tu mnie oceniali
Rysunkowa galeria
Variable~ - czyli moje "ja"

Meble biurowe - bloog.pl

Wersji. Nowe Bravo to kolejny, po Pandzie i Grande Punto, sukces koncernu Fiat, ale teraz sa nowe powody do zadowolenia. Fiat 500 to odnowienie marki sprzed kilkudziesięciu lat. To również małe auto o długości ledwo przekraczającej 3,5 metra i rozstawie osi 2,30m. Autko nie jest tanie, ale dobrze wyposażone, ma mocne silniki i wszelkie zadatki na to by stać sie kultowe. Ze względu na cenę nie bedzie to podstawowy pojazd rodzinny w biedniejszych krajach. BMW też buduje małe auta serii 1, ale to określenie oznacza tutaj co innego. Są to najmniejsze auta BMW, co wcale nie oznacza, że są małe i ciasne. Przykładem może być nowy model BMW 123d z nowym silnikiem w układzie Variable Twin Turbo. Dwulitrowy silnik ma doskonałe parametry - Moc: 150 kW/204 KM, przyspieszenie do 100 km/h: 6,9 s, średnie zużycie paliwa: 5,2 l, emisja CO2: 138 g/km. Nowe coupe z serii 1 to uzupełnienie nowych modeli 3- i 5-drzwiowych będących już w sprzedaży. Więcej informacji o nowych samochodach w kolejnych artykułach. Nowe samochody to duży wydatek, ale kogo nie stać może wybierać w bogatej ofercie samochodów osobowych w dobrym stanie. Auto giełda internetowa to doskonałe miejsce na wybór samochodu używanego dla siebie. Oferty przegląda się wygodnie, bez ruszania się z domu.

Podziel się:

Dziwna nadzwyczajność - Onet.pl Blog

- on a human scale
You might see me walkin
You might see me cycling
You might see me sitting
This and others acts I`m doing solo
solo, baby
you won`t see me in my room
through my magnifying glass
I`m looking at people`s ridiculous behavior, words and clothing
Like I don`t  care about them with full force
But hey.. Man to man is most needed
Is it because you love me that y`all expect so much of me?
Fucked paradox
I`m retreating when I get you
Cowardice or depression in elaborate poses

call it what you want
you, one of toy soldiers
toy, one of us..
Ye, I know- sometimes I`m a cold bitch
remember stereotypical female
variable as the sea, the naive and inflatable doll
gimme your heart
uhh, double xl, double xl
no less!


you have to love me or kill me
eventually like me and keep a distance
imagine that it could be something platonic between us
Unsual individual? I`m not
altough
i`ts nice - to think about myself in this way
mmm, mysteriously
mysterious beauty with long banks and beautiful spark eyes
How cute!
If woman cant` be ugly, also can`t be beautiful
Do you agree, Man?

My Daddy is motherfucker for him family and dip his face in fucking methyl
My Mammy is an empty materialist
Mammy and Daddy used to tell me different things
but then I.