O czym chcesz poczytać na blogach?

Vacu

studioglamour.wordpress.com

 

JAK DZIAŁA VACU ACTIV :

W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.
Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.
Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Activ dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.
Panujące w Vacu Activ podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu.

chwila dla mnie - Onet.pl Blog


05 maja 2011
Klopsy

Tak bardzo chciałam, żeby mnie wytopiło, wymęczyło, wyssało, wygładziło. Muszę poczekać. Miesiąc. To jest największa wada sweetdeal. Karnety w atrakcyjnej cenie, nawet bardziej niż atrakcyjnej i setki ludzi, babeczek znaczy się, wykupujących owe karnety. Znaleźć wówczas dogodne terminy graniczy z cudem.

Poszłam dziś zapisać się na nowe vacu. Inny lokal, mniej kameralnie niż w poprzednim. Tam miałam telewizor na ścianie i zamykane pomieszczenie. Tutaj obok vacu stoją dwa bębny z rolkami, na których akurat rolowały się dwie panie a jedna pociła na bieżni... Trudno. Założę kominiarkę...

Idę zatem do pani z prośbą, aby mnie zapisała na vacu. Ona na to z pytaniem: przed południem czy po południu?

A ja na to, kiedy wg pani zaczyna się popołudnie i jakie to ma znaczenie.

Pani odpowiada, że jeśli po 14 to wolne terminy są w sierpniu... Do 14 znajdą się czerwcu.

Fajnie, myślę.

Fitnessowo - Sex, Sport i Relax! - Onet.pl Blog

Bieznialub rower) i generalnie to polega to na tym, że podczas zwykłychćwiczeń potrzeba ok 20 minut na rozgrzewkę, żeby zacząć potem spalać, atutaj spala się od razu"

Wypowiedzi forumowiczek:

  • "Zaliczyłam 10 ćwiczeń. i efekt jest taki, że mam już za sobą ok 2 kg , 2 cm w biodrach i 3 cm w dolnej części ud "

  • "wykupiłam karnet na 10 wejść vacu line, 3 wejścia na vibra line (=powerplate), 4 sauny na podczerwień i 2 masaże na łózko samo masującym. Cena:300 zł, pod nazwa 'mega pakiet antycellulitowy'.

  • DO rzeczy: po 3 seansach na bieżni vacu line zauważyłam,ze:
1)schudłam 1kg i spadło mi 1,5cm w pasie
2)boli mnie dolny odcinek kręgosłupa (ktoś tu o tym pisał)
3) nie wytrzymuje na tj bieżni; u mnie jest 5 programów, za każdym razem kobieta ustawia mi wyzszy=wiecej minut na tempie 7, którego.

egoistka.blog

16:31:01

Uprzejmie donoszę, iż odkryłam nowy rodzaj śniegu. Taki, który nie topi się na słońcu. Żeby to jeszcze było słońce z ujemną temperaturą. Nie. Dzisiaj uczciwie grzało 10 na plusie, a to biale gówno leży jak leżało. Sąsiednie podwórko, choć bardziej zacienione, białego gówna się już pozbyło. Za to dzisiaj się naocznie przekonałam, że inny rodzaj gówna im pozostał i tu już nie pomoże żadne słońce, tylko wzmożona kontrola strażników miejskich, których w okolicy nie widuję.

Co poza tym.
Poszłam na 6. trening na Vacu Powerze, a panie w recepcji powitały mnie talerzem pączków, twierdząc, że dzisiaj nie tuczą. Skoro tak, to wzięłam pół (prawie dwa tygodnie nie jem już czekolady i powstrzymuję się od słodyczy w pakiecie z karnetem na Vacu Powerze - bieżnia w podciśnieniu, podobno rewelacyjna na cellulit - dostałam w prezencie i postanowiłam iść na całość. Thnx T. :*). Wczoraj na forum wyczytałam, że po 5. zabiegu widać już pierwsze efekty. Kiedy to przeczytałam, zadziałała siła sugestii i u siebie też ujrzałam pierwsze efekty. Dzisiaj zostaną zmiażdżone przez masę.

Fitness-forma - Onet.pl Blog

Kolagen i elastyna maksymalnie poprawiają gładkość, jędrność i elastyczność skóry.
Miłorząb japoński pobudza krążenie krwi, zmniejsza kruchość naczyń krwionośnych, zapobiega powstawaniu rozstępów i wygładza już istniejące.
Pielęgnacyjna formuła kremu zawierająca minerały wód termalnych Północnej Bretanii oraz wyciąg z alg Laminaria głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę.
Przyjemne uczucie chłodzenia towarzyszące aplikacji jest gwarancją natychmiastowego działania kremu.
beata (18:46)
Why there is nothing?

14 marca 2009
Odchudza i redukuje cellulit
Marzysz o wyszczupleniu ud i pośladków oraz pozbyciu się cellulitu?Szybkie efekty ma gwarantować maszyna Vacu Power

Prądnik Czerwony

Cycling Cardio.

Ideal Body
ul. Dobrego Pasterza 100
www.idealbody.pl

W Ideal Body organizowane są zajęcia tańca (Latino, Salsa, Street Dance, Fred Dance,
Taniec Towarzyski) i fitnessu (TBC, Body Shape, Pilates, Body & Mind, Callanetics, gimnastyka
specjalistyczna 50+). Dodatkowo w klubie dostępna jest maszyna ‘fitroll’, która wyszczupla, masuje
i redukuje cellulitis.

DAKO Professional
ul. Majora 12a
www.wbeskid.pl/dako/

Klub wyposażony jest w Vacu Shape – połączenie roweru i kapsuły próżniowej. Jest to
maszyna, która wspomaga odchudzanie i usuwa szkodliwe produkty przemiany materii. DAKO
oferuje także możliwość opalania w solarium oraz saunę. Dla chcących spalić kalorie dostępna jest
siłownia oraz organiozwane zajęcia fitness: Magic Bar, Body Ball, Step, BPU, aerobik.

Próba odchudzania po raz kolejny i ostatni - Onet.pl Blog11 stycznia 2012
Jedenasty dzień

Drugi dzień II fazy.

Najadłam się sałaty:)) i świeżej papryki:))

Dzięki diecie można odkryć zapomniane, albo wręcz przytłumione smaki rzeczy tak oczywistych, no właśnie jak ta wspomniana przeze mnie sałata.

Zaczęłam też chodzić na fitness.

Polecam Wam VACU FIT, nie dość, że maszerujesz dość miarowo i szybko to jeszcze podgrzewa Cię gorąca.