O czym chcesz poczytać na blogach?

Uznanie

aartecki.blog

Jeszcze satysfakcję oraz przyjemność z pisania. Słowa same cisną się do głowy, a ja je tylko przelewam, jak to się kiedyś mówiło, przelewam na papier. Bajeczka, którą ostatnio napisałem była ukłonem grzecznościowym w kierunku właścicieli portalu. Ogłosili konkurs, to czemu nie? Można spróbować. Mam pomysł by dalej to kontynuować, ale potrzebuję jeszcze czasu by wszystko poukładać. Może wyjdzie nawet ciekawa publikacja. Na granicy reality oraz fikcji. Ciekawą sprawą byłoby zasiać taką małą niepewność, co jest prawdą, a co fantazją. Podobno najfajniej się takie czyta. Szkoda tylko, że tak trudno jest się przebić i zdobyć uznanie. Same chęci nie wystarczą, ale ja nie zamierzam pisać pod publikę, straciłoby to sens. Piszę, bo sprawia mi to przyjemność, radość i zadowolenie.            
          Pojechałem w zeszłym tygodniu na spotkanie rehabilitacyjne do stolicy Wielkopolski. Wspaniali specjaliści oraz lekarze w minimalnym okresie czasu, jakim były trzy dni, próbowali mi ustawić terapię do realizacji w pieleszach domowych. Atrakcyjna cena oraz oferta skłoniła do długiej podróży, którą zrealizowałem w dwóch etapach. Biała.

Pana bez kapelusza blog tu jest i kropka.

To JEST moja inicjatywa w ogóle, bo najpierw ja ją poprosiłem, żeby mnie rano poprosiła. Eh, życie, same przeszkody...
pan bez kapelusza to napisał 2004-03-05 00:59:01
...popisać o tym chcesz, to sobie popisz z uznaniem lub bez, choć nie gwarantujemy interakcji... skomentuj (0)


No niech to szlag!
No niech to szlag! Trzy razy mi coś w wysłaniu notki przeszkadzało. Tyle cennych wspomnień... Trzeba będzie jeszcze raz, dużo później spróbować. Obiad mi pachnie. A później na spacer. Tak, pogoda korzystniejsza. Eh...
pan bez kapelusza to napisał 2004-03-05 14:33:58
...popisać o tym chcesz, to sobie popisz z uznaniem lub bez, choć nie gwarantujemy interakcji... skomentuj (0)
To juz przesada.
Napisałem się i nic. Trzy notki pod rząd mi się nie wyświetliły. Grrr - powiedział pan bez kapelusza.
pogoda sprzyja spacerowi, wyjdziemy się przejść z Agnieszką. A wieczorem może do sióstr (służba zdrowia) zajrzymy, albo się je do pubiku wyciągnie...
Przejdziemy się również z Agnieszką po sklepach, zwłaszcza sekondhendach, może spodnie w kratę się upoluje?
Tak, ładne, lekko łaciate błękitne niebo się pokazuje za oknem. Pan w kapeluszu ma od rana dobry humor. Kawa bezkofeinowa leje się strumieniami. Mam.

krytykwurststadzki.wordpress.com

(zapewne nie tylko oni) nie mieli problemów z zaszeregowaniem KW w gronie “mikronacji” – wystarczyła wizyta na wurstlandzkim forum dyskusyjnym.

Odpowiedz
  • Johan Calgari pisze:

    Bardzo się cieszę z tego uszeregowania. W obecnym układzie, to uznanie rozpoczyna współpracę. Więc wychodzi na to, że współpracujemy tylko z mikronacjami przez nas uznawanymi, a reszta to yoyo czy też inne stwory. Nie mam zamiaru kwestionować tego, tylko po prostu mam nieco odmienne poglądy na tę sprawę. Jeśli więc nie potrzebne są oficjalne uznania, t po co istnieją traktaty uznaniowe i po co zapis o nie uznawaniu państw, ktore chcą być obserwatorami. Owszem mozemy uznawać, ale nie rozpoczynamy współpracy, a tak jak wspomniałem to własnie to oficjalne uznanie danego kraju gwarantuje współpracę w większości mikronacji.

    Odpowiedz

Keep smilling <(^.^)> - Onet.pl Blog

Błędzie. Nie wypada im również zwracać uwagi, ponieważ to ONI mają już te wszystkie literki przed nazwiskiem (czyt. tytuły) a nie my. Dla studenta jest to jednoznaczna sytuacja: musi wyprowadzić ów błąd do stanu poprawności.
    I tak na jednym z wykładów została przedstawiona piramida potrzeb człowieka wg Maslova. Gdyby nie fakt, iż potrzeba uznania jest wypisana 2 razy byłoby wszystko ok. Ale teraz trzeba to jakoś rozwinąć...
    Potrzebę uznania odczuwa każdy człowiek, jedynie nieliczne jednostki są w stanie obejść sie bez tego.
    Raz można sie zaakceptować i uznać ale dwa razy?
    Czy zrobić powtórne uznanie? Repotrzeba uznania? Potrzeba uznania nr 2?
    Jakoś trzeba z tego wybrnąć, nie można przecież napisać tego samego uzasadnienie dla obu potrzeb. Ba! Trzeba rozwinąć i ubarwić wypowiedź, czyli to co dla studenta jest chlebem powszednim podczas egzaminów: lać wodę (min. 3 wiadra), jednak musi sie to odbywać w sposób godny poziomu studenta czyli w sposób "naukowy".
    Wracając... pierwsza potrzeba uznania jest prosta, wie każdy co napisać, ale w drugiej? Oto kilka pomysłów jak to rozwinąć:
- należy uznać się ponownie w przypadku zapomnienie o pierwszym uznaniu (częste u sklerotyków),
- jedno uznanie może.

Autobiografia szarego człowieka - Onet.pl Blog

Utworzenie odpowiednich instytucji, a w szczególności Komitetu Praw Człowieka. Odnotowano, że Libia po zniesieniu sankcji dokonała postępu w dziedzinie oświaty, jak i w dziedzinie gospodarki i rozwoju społecznego.

 

Katarchwalił utworzenie ram prawnych pozwalających na ochronę praw człowieka i wolności, w tym kodeksu karnego i procedur postępowania w prawie karnym, które zabezpieczyły prawne gwarancje dla wprowadzenia tych praw. Katar wyraził uznanie wprowadzonych zmian w dziedzinie oświaty, ochrony zdrowia, praw kobiet, dzieci i osób starszych oraz sytuacji osób ze specjalnymi potrzebami.

 

Sudan odnotował pozytywne doświadczenia Libii w zakresie naboru do szkół wyższych i poprawy edukacji kobiet.

 

Syryjska Republika Arabska chwaliła Libijską.

Gazeta Polondzka

Hurtem odchodzą. Cios zadany prawicy przez samą prawicę. Rzekomo poparcie dla tej formacji nie znajduje odbicia w społeczeństwie, ale przecież zyskali o połowę więcej głosów poparcia niż sprzeciwu! Jak można odchodzić mając zdecydowaną większość i mogąc wszystko przeforsować? W dalszej części artykułu udowodnię, że było to celowe działanie. Trzy głosy wstrzymujące zadecydowały o wszystkim. Te trzy głosy powinny być udzielone dla poparciem swojego własnego rządu. Gdyby to nastąpiło rząd prawicowy (a powinno gdyby tylko chcieli) zyskałby poparcie… 75% deputowanych. Ale usłyszeliśmy, że idee prawicy nie znajdują uznania wśród społeczności polondzkiej.

Rzekomo idee prawicy nie mają uznania w społeczeństwie. Kto jest więc aktualnym prezydentem? Kto jest prezydentem, który dopiero co rozpoczął kadencję? A więc prezydent określający się jako prawicowy niedawno uzyskał zaufanie niemal całego społeczeństwa – dokładnie było to 90%. Jest to oznaka uznania czy nie? Po co była taka cała szopka z kandydowaniem na prezydenta? Czy jest to odpowiedzialne zachowanie? Poza tym, co prezydent ma wspólnego z rządem, że odchodzi razem z reprezentantami prawicy w niedoszłym rządzie? Prezydent z założenia apolityczny odchodzi, gdy rząd uznający się za.