O czym chcesz poczytać na blogach?

Uziemienie

glebiazycia.wordpress.com

Towarzyszącym.

 • Jak wygląda dziś Twoje osobiste połączenie z ziemią? Czy ma kolor, określoną strukturę lub konsystencję, jak jest duże? Czy zmienia się forma, kolor lub struktura w drodze do wnętrza ziemi? Czy są obszary, w których energia płynie łatwo lub z trudem?
 • Możesz pobawić się kolorem, rozmiarem lub innymi cechami Twojego uziemienia i wypróbować, jak czujesz się w tej chwili np. z danym kolorem. Rozszerz swoje korzenie, to znów zwęź je i poczuj, co się wtedy dzieje. Jeśli nie czujesz lub nie spostrzegasz niczego szczególnego, nie przejmuj się tym, kontynuuj po prostu ćwiczenie i nie poddaj się stresowi. Dostosuj uziemienie do chwili obecnej, tak byś poczuł się dobrze i pewnie. Możesz pomóc sobie rękami.
 • Wpisz teraz w wyobraźni w uziemienie swoje imię i nazwisko, a także aktualną datę i weź je całe w posiadanie. Pozwól płynąć energii ku górze do Twojego ciała i wypełnij nią całe swoje pole energetyczne.
 • Gdy pojawiają się myśli lub uczucie, których w danej chwili nie potrzebujesz, pozwól im po prostu odejść przez uziemienie. Ziemie przyjmie wszystko bez wartościowania i zwróci Ci tę energię po przetransformowaniu. Nie zapomnij o oddechu. Trzymaj się prosto i odpręż się.
 • Czy masz.

 • hififreak | moja droga przez (DIY) Hi-Fi

   Pomiar dla urządzenia włączonego i wyłączonego. Wyniki zanotuj.
  1. Porównaj wyniki poszczególnych pomiarów. Urządzenie jest w fazie, przy mniejszym napięciu pomiędzy masą urządzenia, a zerem przy włączonym urządzeniu.
  2. Przy podłączeniu w ‘fazie’ oznacz polaryzację na wtyku zasilania, tak abyś mógł zawsze podłączać go w ten sam sposób do gniazda sieciowego.
  3. Dokonaj pomiarów na pozostałych urządzeniach wchodzących w skład zestawu (punkty od 1 do 7).
  4. Po sprawdzeniu i poprawnym sfazowaniu wszystkich urządzeń wyłącz je, podłącz kable sygnałowe, głośnikowe i anteny, a następnie włącz i słuchaj.

  UWAGI

  • Dla kabli z uziemieniem stosowanych w Polsce ( z bolcem uziemiającym) czasem konieczne jest przełożenie żył L i N we wtyku, lub w obudowie urządzenia – przy samodzielnej przeróbce można strącić gwarancje na urządzenie.
  • Dla urządzeń, które maja zasilanie + zero ochronne warto robić pomiary przy odłączonym zerze ochronnym – inaczej pomiary wykażą 0 (zero) i nie będzie wiadomo które połączenie jest w fazie, a które nie. Szczegóły wyjdą przy pierwszej okazji podłączenia urządzenia do sieci bez zera ochronnego. Ale uwaga, niektóre sprzęty muszą być podłączone do uziemienia, inaczej ich używanie może okazać się niebezpieczne dla użytkownika.
  • W przypadku niektórych urządzeń może.

  narzeczona-lukego2.blog

  Rady :godziny pracy uniemożliwiają mi nawet posiadanie furtki prowadzącej na działkę.
  Bardzo współczuję tym, którzy pałętają się po świecie nie wiedząc o co im chodzi i co chcą robić. To grozi tym, co mnie spotkało, jeżdżeniem rowerem wokół cudzych płotów.
  Mam taki przykład w tej chwili przed oczami, ale nie potrafię pomóc.
  Ani sobie ani nikomu.
  Przypadkiem znalazłam horoskop anielski. Zabrzmiało zabawnie, jako że anioły jako wierni słudzy boży, powinny być przeciwnikami horoskopów.
  Ten przeznaczony dla mnie na obecny tydzień brzmi:

  "Potrzebujesz uziemienia" - Wraz z utratą świadomości swojego ciała i fizycznego świata, tracisz uziemienie. Chociaż przyjemnie jest wznosić się ku Niebu, to Twoja uwaga i praca potrzebne są tu na Ziemi. Anioły pomogą Ci zrównoważyć sferę ducha i materii żebyś mógł cieszyć się spełnionym życiem ziemskim.

  PS. Chwilowo bez uziemienia fruwam w obłokach, podglądając kogóż to możemy spotkać w Niebie. Perspektywa towarzystwa mobilizuje raczej do dbania o zdrowie.

  skomentuj (0)

  Media - niewierny wielbiciel 2010-08-19 15:00:13

  Jeszcze wczoraj przeciwnicy „Tablicy” uzbrajali się w słoiki w domyśle z zawartością nocnika, jak niegdyś.

  ,, Nie wszystko co sie zaczyna, zawsze się kończy..."

  Z dwoma siostrami znajdowałam się w pokoju w moim mieszkaniu. W kuchni znajdowała się moja matka. Rozległ się silny grzmot i w tym momencie ze znajdującego się w kuchni pieca wyleciały dwie kule ogniste o średnicy 10-15 centymetrów. Leciały one jedna za drugą na wysokości 30-40 centymetrów od podłogi, z prędkością 2-3 m/s i zostały zauważone przez matkę.

  Przez otwarte drzwi wpadły one do pokoju i tutaj zostały zauważone przez wszystkie trzy obecne w nim kobiety. Poruszając się wzdłuż ścian kula skierowały się do znajdującego się między oknami przewodu uziemienia. Gdy się do niego przybliżyły, obie kule przekształciły się w wydłużone elipsoidy, a następnie zetknąwszy się z uziemieniem zniknęły w otworze, przez który był przeprowadzony jego przewód. Poruszając się poprzez pokój pioruny kuliste wydawały dźwięk brzmiący jak słabe potrzaskiwanie.

  1954, lipiec

  Docent w. A. Bobrin z Charkowa, który wybrał się wieczorem przed burzą na polowanie, zobaczył nad łąką piorun kulisty o średnicy 20-25 centymetrów, który zbliżał się w jego stronę. Gdy znalazł się on w odległości 15 metrów, myśliwy strzelił do niego śrutem. Poza lekkim zakolebotaniem się piorun nie odniósł obrażeń i poleciał dalej, uciekając z pola widzenia szaleńca :-) W ciągu 40 sekund przebył jakieś 40 metrów.

  1953