O czym chcesz poczytać na blogach?

Uwolnić orkę

przygody pana bazylka

Batonik. Ewentualnie lody - oświadczył zdecydowanie.
Potrójna porcja mrożonego deseru tiramisu załatwiła sprawę na dobre i od tej pory stan pacjenta jest wysoce stabilny.
Do następnego zajścia.

2003-03-18 19:42:28 skomentuj (2)


uwolnić orkę

Kiedy Młodsza z Dam udała się na zasłużony spoczynek, zaś Starsza oddaliła do zadań służbowych - my postanowiliśmy zażyć kąpieli. Do łazienki zabraliśmy dzielnych strażaków w pełnym rynsztunku oraz Artura - przemiłego kota, która.

Esperanza

Ale strasznie się cieszę, mogę w końcu zacząć kupować konkretne ubranka:))) Malutka waży 1770, termin dalej potwierdza się na 31.08.2010:)
Jestem przeszczęśliwa!

skomentuj (5)

Uwolnić orkę 2010-07-05 22:04:54

Od kilku dni zajmuję się zagracaniem naszego, małego mieszkanka czyli wiję gniazdo i kupuję rzeczy dla dzidzi. Wczoraj na allegro zakupiłam 70 używanych, ale ślicznych ubranek na okres od 0-6 miesięcy, fotelik.

Blog niktniewie

Się zmieni. Bo zrobi się bardziej świątecznie...

Komentarzy: 0 Uwolnić orkę 2006-11-27 Uwolnić faceta, z którym nas coś łaczyło? Trudne. Rozumem jeszcze jako tako, ale emocje robią swoje. Wygląda na to, że On szuka sobie dziewczyny, a ja wciąż jestem.

||| Be my Downfall |||

 

 

  "Pan z orką na plecach proszę uwolnić orkę!" 2004-08-16 00:24:23


No i właściwie koniec wakacji. Wróciłam niedawno z obozu (a tytuł to słowa jednego z ratowników... :P. Na obozie było... eh... pośrednio szczerze mówiąc. Przez cały drugi tydzień kierownik obozu (i zarazem opiekun.

avantura.blog

I kiełbaskę z musztardą ;]] w ogóle było gitowo ;D a i w nocy zajebisty kac ;]] budzę się rano, mhm spojrzenie na zegarek, ło matko to już 11 ;]] wstałam, czuprynkę umyłam, kły też ;]] pojadłam rosołku, wypiłam herbatkę, poraz n-ty zaczęłam oglądać "Uwolnić orkę", no i wróciłam do domku, no i jestem :P i nie mogę zebrać myśli, wracam do tego co było w nocy, na mojej twarzy pojawia się ognisty rumieniec :P ciekawe czemu ;D mhm...a może replay ??

A tymczasem spadam się uczyć ;P

zosiek.blog

Dekompozycji mała dokonała chwilę wcześniej. Potem znów, już bez pretekstu, nasz drobiazg obejmował nogi wyraźnie zadziwionego Adama.

Nie widzieliśmy jej dotąd takiej...

skomentuj (0)

Uwolnić orkę 2006-07-27 22:32:37

Dwa szczebelki w łóżeczku są wyjmowalne - wiadomo: dziecko podrasta, samo zaczyna wchodzić i wychodzić z i do łóżeczka.

Niestety - jeden ze szczebelków, zbyt luźny, spoczywa w podłóżeczkowej.