O czym chcesz poczytać na blogach?

Uwielbiam

?

Tutaj Ad2.

Mówi się, że gdy przychodzi wiosna to wszystko budzi się do życia: drzewa, kwiaty, robactwo, ale i w człowieku coś odżywa. Słonce świeci, temperatura powyżej 20 kresek, wszystko zielenieje  i robi się kolorowe. Oczywiście ma to niezmierny wpływ na człowieka, oczywiście pozytywny, że niby staje się radośniejszy, że niby bardziej otwarty, że niby mijają stany zadumy związane z przesileniem zimowym. Takie tam pierdolenie. Bo ja jakoś tego nie zauważyłem i zastanawiam się czy tylko ja tego tak nie odczuwam, czy są też inni. Jasne wiosna mnie ucieszyła, w końcu uwielbiam kiedy dookoła mnie jest przesadnie zielono, ale nie spowodowało to, że gdzieś tam u mnie w środku wybuchł gąszcz trawy i zarośli. Raczej panuje tam stagnacja, a ja wszedłem w etap, w którym przesadnie użalam się sam nad sobą. Nie lubię tego, nie lubię ludzi, którzy się tak zachowują i nie lubię takiego stanu rzeczy. Pytam się gdzie wola walki, gdzie wytrzymałość? Warszawa przyjmuje mnie zimno i chłodno, jakby dawała mi do zrozumienia, że nie jestem tu mile widziany. Iskierkę nadziei wprowadziła we mnie Mała, która pokazała mi ostatnio las bielański i osiołka Franciszka. Dopiero wtedy zrozumiałem, że tęsknie za morzem drzew, za wolnym życiem, gdzie nikt nie goni i.

...


I nie muszę walczyć już z dymem papierosowym.
A od października będziemy wzajemnie dopingować się do nauki - ja do matury, On do pracy magisterskiej.

Uwielbiam zadzierać głowę do góry i patrzeć w Twoje zielononiebieskie oczka, wiesz?
Znalazłam swoje stukilowo-dwumetrowe szczęście.
I niech mówią co chcą, ale ja nie oddam!

"...i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie...", Kotku :)

PS. I prawo jazdy też już mam. I też nie oddam:) 


smierc-asium 2008-08-12 18:25:23
skomentuj (3)
"...to jest moje niebo, nie chcę mieć innego..."

Uwielbiam Twój głos.
Uwielbiam Twoje oczy.
Uwielbiam Twoje dłonie.
Uwielbiam Twój uśmiech.
Uwielbiam Twoje usta.
Uwielbiam Twój dotyk.
Uwielbiam Twój zapach.
Uwielbiam Twoje dwa metry wzrostu.
Uwielbiam Twoje pukanie do moich drzwi.
Uwielbiam Twój spokój.
Uwielbiam Twoją troskę.
Uwielbiam Twój szacunek.
Uwielbiam Twoją zazdrość.
Uwielbiam Twoje "Mrówko, spokojnie".
Uwielbiam, kiedy mrużysz oczy, kiwasz głową, zaciskasz wargi i mówisz "yhym".
Uwielbiam, kiedy chowasz mnie przed całym światem w swoich wielkich ramionach.
Uwielbiam, kiedy piszesz "Kotku, jesteś.

superlaseczki blog

JAK jUZ pEwNIE wiEcIe  MaM Na ImIĘ WiOlA i MaM 16 LaT.JesTem SzAtYnKĄ o zielonych oczkach... MaM 165:-) jEsTem SymPatyCzNa DziEWczYnA ...:P:P UWiElbIaM KoLoR RoZoWy , ZoŁtY, NiEBiEsKI. LuBIE SpOtKAnIA Z KUmpelaMi OrAz WiElE CiEkAwych RzeCzY ...czEGo nIE LUBiE ??? Hmm.. ChAmsTawa,KlAmStWa,BrAkU ZaUfAnIA w ZwIaZkU..:P:P..NienwIdZE pApIROSOwe,NaRkOtYKoW..ItP...TO TyLe O mNIE :P:P WpAdaJcIE I KOmnEnTuJcIE :P:P ;-) CZeMy !!!!


skomentuj (0)
2008-08-09 12:28:52 >> ***tO cAłE my ****


jEsT nAs dWiE :-) pAUlInKa i wIoLuNIa ...mAMy pO 16 lAtEk .     uWiElBIaMy tAnCzYĆ ,sPiEwAC,mAlOwAc,ITP..kRóTkO o kAZdEJ z nAs:

.

Move! With the storm, with the wind, with the flood !!

Roku pójdę!Fajniusi nie? Sawyer :) zaraz za Dieselem :D
henzap 2006-05-18 21:08:47
skomentuj (9)


Bardzo dobry dzień...


Najważniejszym momentem zaraz po obudzeniu się, jest zrobienie sobie kawy. Od tego zależy reszta mojego dnia. Więc jak codzień poszłam z pozytywnym nastawieniem do kuchni, włączyłam ekspres, wzięłam ulubiony kubek. Zmierzam w stronę lodówki, patrzę - nie ma mleka! To oznacza zły dzień!
Jednak doszłam do wniosku, że ten dzień musi być dobry! Ubrałam się i pobiegłam do sklepu:) W ten sposób udowodniłam sobie, że nie jestem aż tak leniwa jak myślałam, że jestem.

Uwielbiam, gdy rano mogę wypić kawusię.
Uwielbiam uczucie, kiedy zmęczona całym dniem kładę się w czystej pościeli i zasypiam.
Uwielbiam, gdy przed burzą niebo robi się granatowe.
Uwielbiam chwilę spokoju, gdy nikt nic ode mnie nie chce.
Uwielbiam każdą minutę spędzoną z przyjaciółmi.
Uwielbiam ciszę o 4 rano.
Uwielbiam chodzić po lesie w ciemnościach.
Uwielbiam, kiedy wracam głodna do domu i czeka na mnie gotowy obiad.
Uwielbiam, gdy znajduję to czego szukałam.
Uwielbiam, gdy pojawia się nadzieja.
Uwielbiam, gdy spełniają się marzenia.
Uwielbiam, gdy wychodzę na balkon i widzę wschód słońca.
Uwielbiam.

`Tak bardzo...`

Mnie perfekcyjnie. Tęsknić.

poniedziałek, 26.kwietnia.2010, 08:40


"Patrzyłam mu uważnie w jego niebieskie oczy delikatnie rozpinając guziki od jego brązowej koszuli. Pachniała. On pachniał. Było w tym zapachu coś, czego doświadczyłam, bez wątpienia. I te rysy twarzy... tak idealne, tak znajome. Musnęłam delikatnie jego policzek... To był mężczyzna, którego kocham."

"Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym takim mężczyzną, jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam, za to, że nie da się o Tobie zapomnieć. Jesteś mężczyzną, którego mogę kochać jak mocno.

:)

Spr :D Więc jest pięknie :)

Mój Pan K!

skomentuj (2)

53. 2011-01-07 00:32:05

Ogólnie dobrze, ale mi źle.
Powinnam już od dawna siedzieć w psychiatryku.
Zamartwianie się kiedyś mnie wymęczy.


Dłuugi weekend, ahh! Tego mi trzeba.. Gdy poczuje głębszą wene, więcej napisze.
Trzymajcie się!

skomentuj (3)

54. 2011-01-09 00:09:57

Hm no cóż... Pisałam notkę i mi się usunęłą :| Więc pierdole i napisze krócej.
Jestem najszczęśliwszą osobą na Ziemi. Uwielbiam siedzieć z Tobą do 3 w nocy. Uwielbiam kiedy denerwujesz mnie przez łaskotanie. Uwielbiam jak udajesz polityków. Uwielbiam jak przy mnie głupiejesz. Uwielbiam jak palisz pół papierosa a drugie pół wyrzucasz. Uwielbiam jak grasz w siatkówkę. Uwielbiam jak robimy zakupy. Uwielbiam "nasz pokój". Uwielbiam Zakopane z Tobą. Uwielbiam chudnąć z Tobą. Uwielbiam popierdzielać 150 km/h. Uwielbiam gdy jesteś. Ku*wa, uwielbiam Cię.
Fatalnie się czuje, chora będę i to chyba konkretnie.
Jutro cały dzień WOŚP. Jestem wolontariuszką już od 4 lat.
Dziś nauczyłam się doceniać to co mam. Niektórzy nie mają nawet 1/4 tego co ja.
To tak w wielkim skrócie..

Cała Ja..: :*

Kuchnia polska, pizza

Rozrywka:dyskoteka, kino, imprezy, Internet, koncerty

Muzyka:każda, rock

Moje cechy:całuśna, ciepła, delikatna, dowcipna, dyskretna, dzika, kochająca, lojalna, miła, odpowiedzialna, otwarta, pewna siebie, przyjacielska, przyjazna, religijna, rodzinna, romantyczna, rozważna, stanowcza, szarmancka, śmiała, troskliwa, twórcza, uprzejma, uważna, wiarygodna, wygadana, wyluzowana, zabawna, zdecydowana, żądna przygód Co lubię:)..

 

Co lubię:

...prawie wszystko:)...ale prawie robi wielką różnicę xD
hm........pomyślmy:):):)...

Uwielbiam moją paczkę Kochanych przyjaciół....i moich kolegów i koleżanki:)..z klasy i nie tylko..:)..hehe..xD..w grupie przyjaciół czuje się jak rybka w wodzie:)..wiem że mogę na nich polegać...zawsze gdzieś z nimi wyjść na miasto..czy zabawić się:)..uwielbiam kiedy ktoś o mnie myśli:)..opiekuje się mną..czuje się bezpieczna w ramoinach chłopaka:):)..ale teraz..??..heh..:(..uwielbiam spacerować:)..rozmawiać na 10000tematów:)..każdy temat jest dobry do nawiązania kontaktu:):)..uwielbiam lato!!!!!!...:)..nigdy się przez wakacje nie nudzę:):)..zawsze ktoś puka do moich drzwi i potem się świetnie bawię:):):):)...uwielbiam chodzić na różne imprezki:)):):)..moge się.