O czym chcesz poczytać na blogach?

Uwe boll

Mwaghhahaahahh! - Onet.pl Blog

Dla mnie on jest Hitmanem (a mało kogo mogłabym zaakceptować w tej roli... hej- to 47!). Ponadto morda Olyphanta woła o pomstę do Nieba. Nie pomaga mu nawet imię Timothy. Jeśli po śmierci tu wrócę, żeby straszyć, to właśnie przez ten straszny film. Nie mógł go zrobić Besson? Gdyby stała się wtedy tragedia pt. Vin Diesel & Uwe Boll, może nikt by tego nie potraktował poważnie i możnaby popróbować z Bessonem, a tak... R.I.P.

Swędziało kogoś kiedyś pod mięśniem? kogoś oprócz mnie? Polak potrafi.

Z dobrych rzeczy, Rickman już na stałe widocznie dostał się do klubu Burton-BonhamCarter-Depp. Tym.

Nightwih - Onet.pl Blog

Ukazał się 28 września 2007[8]. W grudniu 2007 roku na terenie Finlandii został wydany kolejny singel Erämaan Viimeinen. Jest wersją instrumentalnego utworu "Last of the Wilds" z albumu Dark Passion Play zawierającą fiński tekst. Z uwagi na fakt że Anette Olzon jest z pochodzenia Szwedką i nie zna fińskiego, jako wokalistka gościnnie wystąpiła Johanna "Jonsu" Salomaa z zespołu Indica. 19 lutego 2008 roku zespół wystąpił w krakowskiej Hali Wisły[9]..
"Nemo" (wersja The Cave)
2005     "Wish I Had An Angel"     Uwe Boll[18]
"Wish I Had An Angel" (wersja Alone in the Dark)
"Sleeping Sun"   .

Asobi

    Tagi

    allegro aukcje B-XmassCon ds film game arena gra-doznanie Gry gry wideo humor inne IT crowd Japonia kolonia komputery konsole konwent Kraków mfk mfkig nerd news parodia pc pegasus pga pixar podróże w czasie poznań poznań game arena ps3 psp ps store rpg straszny film street fighter targi uwe boll wii wsti x0 x36 xbox 360 xbox live łódź

cdekszyn

Mogę  odpędzić myśli, że twórcy sądzili, że efekty dźwiękowe sprzed 8 lat, menu i efekty cząsteczkowe z recyklingu z Half-Life 2 w jakikolwiek sposób zdadzą egzamin. Żadna z kultowych animacji związanych z silnikiem Valve tutaj nie istnieje – ogólny poziom Postal 3 sprawia, że chcę płakać.

Fabuła jest niezawodnie kiczowata (Uwe Boll powinien nakręcić sequel Postala z wrażenia). Tym razem, Postal Dude (to jego prawdziwe imię, ponoć przezabawne) jest heroicznie‑przedstawianym rudym nieudacznikiem, który szuka pracy w zadupiu zwanym Catharsis, w stanie Arizona. Rozgrywka dzieli się od misji do misji (ale nie jest to bynajmniej sandbox), podczas których gracz pomaga.