O czym chcesz poczytać na blogach?

Utah beach

W sercu Gór Skalistych – blog Slava

Sobie odmówić spaceru plażą Waikiki i przepięknie oświetlonym nadbrzeżnym bulwarem KALAKAUA AVENUE ( Kalakaua –  to jeden z królów hawajskich).

Po krótkim ale spokojnym śnie, wczesnym rankem ruszyliśmy odkrywać  raj. Najpierw ponowny spacer bulwaren i plażą, krótka kąpiel w cieplutkim oceanie, karmienie ptaków i egzotycznych rybek na molo w KUHIO BEACH, potem spacer po parku KAPIOLANI (Kapi’olani – to jedna z królowych hawajskich). W parku uderza niesamowity zapach i różnorodność kwiatów, którymi obsypane są kwitnące okragły rok drzewa. Opisać tego nie sposób i póżniej pokażą to fotografie. Z parku w niewielkiej odległości widoczny jest krater nieczynnego wulkanu Diamond Head, któremu wyspa.

Nadmorska część ( włączając Waikiki)- to miasto drapaczy chmur ( ziemia tu jest droga i buduje się wysoko), a po prawej dzielnice mieszkalne sięgające aż po góry pokryte tropikalną dżunglą (O’ahu rainforest). Na wyspach panuje łagodny klimat tropikalny, różnica temperatur pomiędzy zimą a latem wynosi tylko kilka stopni. Jest znacznie chłodniej niż u nas w Utah latem a nawet zimą nikt nie ubiera długich spodni i koszul z długimi rękawami. Kąpać w oceanie można się  okrągły rok. Przeto w następne dni ruszamy samochodem w objazd wyspy i odwiedzamy kolejne plaże, najpierw Hanauma Bay, następnie Makapu’u Beach, Waimanalo, Lanikai, Kane’ohe, Ka’a'awa Beach, Malaekahana Bay, Turtle Bay (słynny North Shore z.

Holiday in the sun

Napisane przez: Madison i Alex
2004-07-06 11:34:52
skomentuj (6)


Nowosc


Dzis tylko reysunki, a jutro moje Holiday ale tylko w Suscu
____________________________________
Ashley Olsen awaits her sister Mary-Kate's return from a treatment program in Utah. She's currently spending time in Malibu at a rented beach house.
i nba zakupach z kumplelka i rodzinkaCzy byl tam David,chyba ni ale i tak go tez przylapano
Napisane przez: Madison i Alex
2004-07-09 16:20:13
skomentuj (4)


rÓŻnE FotEczkI...

Wszystkie nowe.
Razu postanowił wysłać ja na detoks. Postanowił ratować swoje
dziecko. Musiał się śpieszyć, zanim MK
skończy 18 lat (13 czerwca), stanie sie pełnoletnia i bedzie mogła sama
decydować o swoim losie.

*Najpierw na 48 godzin Mary-Kate trafiła
do ośrodka leczącego uzaleznienia w Georgii, nastepnie, 11 czerwca do Cirque
Lodge w Utah.

*M-K nie tylko brała kiedy ją ktoś
czestował, ale i miała swoich stałych dilerów.

Co z Ashley?

*Ashley
wyjechała promować New York Minute do Australii i Nowej Zelandii. Nie chciała
zawieść fanów.

*Po zerwaniu z Mattem Kaplan'em pozostawała z nim w przyjacielskich
stosunkach. Teraz.

WTF blog

Broń, to jakoś trzeba się przed nimi obronić. Najlepiej bronią. W efekcie co roku ginie stadko dzieci, które z jakiegoś dziwnego powodu postanawiają strzelać do siebie z broni odnalezionej gdzieś w szufladzie taty. 

Zdarzają się też rzeczy takie jak ta...

Pewien człowiek ze stanu Utah został postrzelony w dupsko gdy jego pies niechcący nadepnął na jego strzelbę. 

46 letni Robert Cottingham polował sobie na kaczki ze swoim synem (bardzo mądrze) w okolicach Wielkiego Słonego Jeziora, gdy jego labrador Piper skoczył w łódce wprost na jego shotguna. 

Nr 3:

Little Rock, Arkansas. Ludzie o mało nie giną w walce o gofrownicę za jedyne 2 dolary. 

Historia nr 4:

Myrtle Beach, Południowa Karolina. 58 letnia kobieta po wyjściu z centrum handlowego Wal Mart, zostaje postrzelona w stopę, gdy ochrona próbuje złapać osobę podejrzaną o kradzież. 

 

Historia nr 5:

Kinston, Północna Karolina. Dwóch mężczyzn czekających w tłumie pod Wal Martem bije się o miejsce..

Zapiski studentki farmacji

Pomników
Wyobraźcie sobie parę rękawiczek z jednym palcem (tzw. mitenek), skierowanych kciukami ku niebu, wysokich na setki stóp, zbudowanych ze skały o rdzawym kolorze. Są to jedne z wielu wspaniałych form skalnych w Dolinie Pomników, leżącje na granicy między stanami Utah i Arizona w USA. Dolina Pomników to bardzo suchy obszar, z roczną sumą opadów deszczu zazwyczaj mniejszą niż 200 mm. Krzewy i kaktusy, mogące przerwać bez wody całe miesiące, są jednymi z nielicznych żyjących tutaj roślin. Niespodziewane opady mogą jednak pobudzić dzikie kwiaty do krótkiego, ale wspaniałego życia.
Trzeci punkt podróży - Ameryka Północna cz.1

Hm...iluż to już ludzi marzyło i nadal marzy aby spełnić american dream? Mówiąc Ameryka Północna od razu przed oczami staje nam przede wszystkim USA , Hollywood, Nowy Jork, Manhattan... Widzimy te plaże w Palm Beach, Bulwar Zachodzącego Słońca, te ekskluzywne sklepy na Rodeo Drive, przed oczami stają nam rzesze słynnych gwiazd... Ten kontynent to nie tylko te miejsca... Jest pełen swoistego uroku, zmierzchłych cywilizacji i pięknych miejsc - dzikie parki narodowe z fascynującymi, prawdziwymi cudami natury zaliczanych do tzw. 100 cudów świata...