O czym chcesz poczytać na blogach?

Uszkodzenie nerwu

Problemy z erekcjąZadzwoń do lekarza natychmiast lub zgłosić się do pogotowia w przypadku leków na zaburzenia erekcji daje niepożądanych erekcji, które trwa dłużej niż 4 godziny. Stałe impotencja lub inne trwałe uszkodzenie penisa może wynikać z Jak stwardnienie rozsiane czy choroba Parkinsona)
     Leki takie jak leki, ciśnienie krwi (zwłaszcza beta-blokery), leki serca (np. digoksyna), niektóre leki, choroby wrzodowej, środki nasenne, a leki przeciwdepresyjne
     Uszkodzenie nerwu po operacji prostaty
    

Chwili smak,czyli kilka ocalonych przed zapomnieniem myśli. - Onet.pl Blog

Samo wejdzie, samo wyjdzie – myślała.

Tyle że nie wyszło. Odczekała tydzień i poszła do lekarza. I zaczęło się. Bieganie po specjalistach, szukanie przyczyny, masaże kręgosłupa i elektrostymulacje nerwu łokciowego. Bez skutku. Wynik EMG wskazywał na ciężkie uszkodzenie nerwu łokciowego. Na litość, co to jest, z czym się to je?! Później odbarczenie operacyjne i … Dalej znów nie wie nikt.

Zapewne to biologiczna i mocno skrywana tajemnica, co w kim siedzi i kiedy się ocknie..

Gdy rak zagląda w oczy - Onet.pl Blog

Niego krioterapię, czyli zamrożenie. Efekty są natychmiastowe. Guz uległ zmniejszeniu i okuliści uspokajają nas, aby się tym zbytnio nie martwić. Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja z głównym guzem. Faktycznie jest on aktywny, powoli powiększa się i już bardzo niebezpiecznie zbliżył się do nerwu wzrokowego. Leczenie miejscowe w takim położeniu jest bardzo skomplikowane i niesie ze sobą duże ryzyko uszkodzenia nerwu, a co za tym idzie – utraty widzenia. W tej sytuacji większość z dostępnych metod leczenia nie ma najmniejszego sensu. Pozostają tylko dwie możliwości. Mamy do wyboru – ryzyko albo eksperyment. Ta informacja spada na nas jak grom z jasnego nieba. Jadąc do Londynu.

.+*`*+.+*`*+.RBD y Rebelde.+*`*+.+*`*+. - Onet.pl Blog

'Téo' Ruiz Palacios - Eddy Bilard - zanim dołączył do obsady telenoweli należał do Necaxa i Cruz Azul (Blue cross) drużyn piłki nożnej, miał zostać przeniesiony do Argentyny aby profesjonalnie grać w piłkę nożną z uwagi na jego talent. Niestety z powodu wypadku, w czasie treningu (uszkodzenie nerwu) niemożliwy był jego wyjazd.

Enrique Madarriaga - Patricio Borghetti - Jego żoną jest aktorka Grettell Valdez zagrała ona rolę w serialu, grała Renate Lizaldi (2 temporada).
Para aktorska ślub wzięła 10 lipca 2004 roku.