O czym chcesz poczytać na blogach?

Uszczerbek na zdrowiu

odszkodowania-powypadkowe.mblog.pl - mBlog

Za szkodę osobową. Jednak praktyka sądowa ustaliła te kwoty na minimalną kilkaset złotych do ponad miliona złotych odszkodowania osobie poważnie poszkodowanej w wypadku. Decydującym kryterium stanowi poniesiony procentowy uszczerbek na zdrowiu. Może on wynieść 1 %a może i 300 %. Jeden procent otrzyma poszkodowany który stracił zęba. Trzysta procent może otrzymać osoba poszkodowana bardzo dużymi uszkodzeniami ciała. Niektórzy twierdzą iż stały lub.

wspolnie.blog

To ok 5 tyś..a uszczerbek na zdrowiu mamy to 50 % całkowicie uszkodzony prawy nerw słuchowy,i krwiak......pare lat póżniej ja miałem wypadek,,, byłem poszkodowanym....ogólne potłuczenia i kregosłup...uratowały mnie pasy......tata mówi należy ci się odszkod....z oc auta którym jechał kolega....ja tego nie rozumiałem....niestarałem się............                 od 2 lat pracuje w firmie odszkodowawczej........i dzisiaj wiem tyle że gdyby istniały wtedy.Sie sądzic i o 3 razy takie odszkodowanie.....  a ja ...nie rozumiałem po swoim wypadku że to zakład ubezp.... wypłacił by mi odszk...a nie kolega............................teraz przypadek z mojej pracy....-klijętka 50 % uszczerbku na zdrowiu ...sprawa opracowana przezemnie....roszczenie   200 tyś zł...po 15 dniach u klijetki zjawia sie agęt ubezp..... proponuje 70 tyś  i daje ugode do podpisu...dzwoni do mnie i mówi że już jest firma mają kase ....ja jej odradzam.Mieli wypadek ....tata był sprawcą.... no wtedy wuja im podpowiedział że mogą dostać odszkodowanie na mame z oc taty auta.... on straci zniżki na rok i będzie ok...  mama dostała 50 tyś odszkodowania...ale kosztowało ją to ok 5 tyś..a uszczerbek na zdrowiu mamy to 50 % całkowicie uszkodzony prawy nerw słuchowy,i krwiak......pare lat póżniej ja miałem wypadek,,, byłem poszkodowanym....ogólne potłuczenia i kregosłup...uratowały mnie pasy......tata mówi należy ci się.

Kogutkowo

Mobilna
RSS
piątek, 26 czerwca 2009
Aerobic
Jakoś brakuje mi siły na aerobic wieczorem. Chciałam trochę poćwiczyć, zgubić sadełko, a tu rozpłaszczam się jak naleśnik, nakrywam kołdrą i już mnie nie ma.

Link Dodaj komentarz »
sobota, 30 maja 2009
Uszczerbek
Nie ma to jak drobny uszczerbek na zdrowiu, każdy znosi go inaczej.
Więcej »

21:58, anabunny74
Link Dodaj.

aartecki.blog

[1]
          
Gdyby nasz bajkopisarz poczytał, to wiedziałby, że nad ustawą Stowarzyszenie Kombatantów Misji Pokojowych ONZ, z którego to inicjatywy prace rozpoczęto pracowało już pod koniec lat dziewięćdziesiątych z chwilą utworzenia Stowarzyszenia i po.           
          
Kolega nie uwzględnił też tego, że weteran to nie przede wszystkim inwalida czy z uszczerbkiem na zdrowiu tylko każdy obywatel, który ponad sześćdziesiąt dni działał poza granicami Polski i na to trzeba zwrócić uwagę a nie na to, że jest poszkodowany. Weteran to Polski Obywatel, który bez względu czy ma uszczerbek na zdrowiu czy nie. Bo nie to jest ważne. Weteran to tak jak jest na zachodzie „normalny człowiek”, który godnie reprezentował Polskę w operacjach pokojowych poza granicami kraju. Stowarzyszenie Kombatantów Misji.

odszkodowania.mblog.pl - mBlog

Się w życiu osoby poszkodowanej w wypadku. 
 
Wyrok Sądu Najwyższego - Izba Cywilna z dnia 18.11.1998 r II CKN 3563/98 jasno określa:
„Niemożna taryfikować zadośćuczynienia za krzywdę według procentów trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zdrowie ludzkie jest dobrem o szczególnej wartości i w razie uszczerbku na zdrowiu zadośćuczynienie pieniężne powinno być odpowiednio duże.”

Energia jak boomerang

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter
sobota, 24 marca 2012
Spotkanie z ciekawym człowiekiem.
Z racji tego, że obiecałem komuś(pod groźbą śmierci, albo co najmniej mocnego uszczerbku na zdrowiu) tutaj pisać, to to robię. Może ta druga notka pomoże ukształtować dalszy charakter tego bloga, przynajmniej mam taką nadzieję. Tak więc perfidnie pomijający wyniki spisu powszechnego przejdę do sedna, ewentualnie będę.

Badania we Wrocławiu

Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagi: 182 dni, badania na nosicielstwo, badania sanepidowskie, badanie kału, l4, odmowa wypisania zwolnienia lekarskiego, opieka nad chorym dzieckiem, ZUS ZLA, zwolnienia lekarskie, zwolnienie lekarskie,.
  Policji
 • dopuszczalna Wada wzroku do więziennictwa i policji
 • Testy psychologiczne inspekcja transportu drogowego
 • Sanepid- badanie na nosicielstwo do książeczki zdrowia sanepidu
 • Przedłużenie terminowego prawa jazdy
 • Druk dla chorego pacjenta zwolnienie lekarskie l4
 • Oszustwo przez e-mail
 • Badanie operatorów żurawii wieżowych
 • Uraz kolana uszczerbek na zdrowiu
 • Oczopląs praca przy komputerze
 • Multiselect odwołanie od.