O czym chcesz poczytać na blogach?

Ustrzyki górne

agam blogPonieważ na mnie padło opisanie dwóch wydarzeń postanowiłam opisać je w jednaj notce, by była dłuższa :) Niestety nie było wowczas z nami Sysuni, która nie pojechała z powodu swojej niespodziewanej choroby :( Notke przygotowała Aga vel Malinka :P hehe

Ustrzyki Górne (20.04.2006r)
Tego dnia został zaplanowany wypad (wagary) z moim tatem do Ustrzyk Górnych. Było to już planowane dość długo, a głównym tego celem było odwiedzenie Pani, u której spałyśmy przez kilka dni na Wołosatem. Wyruszyliśmy stąd około godzinki 8:30.

W.Z.

11:29, leegwan
Link Komentarze (3) »
środa, 09 sierpnia 2006
Przemyśl -> Ustrzyki Górne

I już po wycieczce. Pieszo zachaczyliśmy o Pogórze Przemyskie, góry Słonne, Przedgórze Bieszczadzkie i Bieszczady. Oto skład:

Od lewej Rafał, Danuśka, Sabina, Kuba, Bogumił. W sumie 5 dni słodkiej włóczęgi. Kilka.

oort

bieszczady

W weekend majowy oraz pobliskie mu dni zrobiliśmy sobie z Adamem i Łukaszem krótkie wakacje. Ja odpocząłem od pracy magisterskiej, a oni od pracy Wybraliśmy się w Ustrzyki Górne, żeby popatrzeć dla odmiany na coś innego niż monitory. Wyjazd uznaję za udany, mimo konieczności spania w trzech bluzach i kapturze na głowie oraz takich atrakcji jak suszenie skarpetek suszarką do włosów oraz przybijania do okna koca, aby mniej wiało. Poza.

me, myself and I

Ja go nei widzę przez tora?

 

uporządkowałam folder pictures. chronologicznie.

także 2010.09.22 grzybobranie

 

2010.09.25 Kraków

 

 

2010.09.27 Sanok, dworzec PKS

 

2010.09.30 Ustrzyki Górne

 

00:23, buttercup_m
Link Komentarze (1) »
sobota, 28 sierpnia.