O czym chcesz poczytać na blogach?

Ustawa o ochronie danych osobowych

Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie - Onet.pl Blog

incognito wysłał mi maila i w ciągu paru dni dowiaduję się, że nie jestem osobą upoważnioną do tego by je znać (na mocy ustawy o ochronie danych osobowych z dn....1997 r) .

8) 31.05.2009. Z lekka wkurzona odmową serwisu ogłaszam na swoim profilu co następuje:

I'm in love with myself

nie dasz sie przekonac?
konrad (19:06)
a moze dzisiaj wieczorem tu jescze bedziesz?
kokietka (19:06)
nie ulegam presji otoczenia a tym bardziej namowom jednostki
konrad (19:06)
ja bede ok 22
kokietka (19:07)
przed czy po 22?
kokietka (22:35)
owszem
konrad (22:35)
nie chce Ci sie spac?
kokietka (22:35)
mam cyrkulację w piecu gazowym ustawioną czasowo i po 22 nie ma gorącej wody
kokietka (22:35)
nie
kokietka (22:36)
a Tobie?
konrad (22:36)Nic zdrożnego, zwyczajna konwersacja, ależ mi się kreatywność włączyła hihi...

chciał poznać imię, to się wykpiłam ustawą o ochronie danych osobowych, a co!

żeby nie było, oto ta rozmowa:

konrad (18:09)
czesc
konrad (18:09)
mam do.

Cenzorat

Tak więc panie lekkich obyczajów, fizyczną miłość, czy też członki - zostawmy sobie na specjalne okazje. Bo przekleństwo użyte wiele razy w krótkim odstępie czasowym traci swoją moc i sprowadza mówiącego jako osobę do nizin intelektualnych.

Wiele rzeczy można opisać jako interesujące,.

Na tablicy ogłoszeniowej. Niedługo zaczną komorników nasyłać...

Polskie prawo mnie nie chroni - zresztą, nie tylko mnie. Ustawa o ochronie danych osobowych nie jest ważniejsza od prawa kanonicznego w ramach wspólnoty KK. I rodziny radia Maryja, ale to już inna bajka. Chyba jedynie UE mogłaby tego.

jureczek blog

W sumie to nie wspominam tego najlepiej bo dostałem dubla i nie ukończyłem trasy ... heh nie ma jak dobry początek ... dostałem w życiu kopa w dupa bo oto nagle ja ten który jeździ całe życie szybciej się nauczył pomykać na biku niż chodzić szybciej jeździł bez bocznych kółek niż czytał i.Na to duuuzo czasu to wyniki i zwycięstwa się mu po prostu należały a ja jedynym czym mogłem się pochwalić to tym że byłem najlepszą kombinacją danych umiejętności ... a ja chciałem być pierwszy wygrywać ... każdy by chciał ale na to sobie trzeba zapracować ... i tak doświadczałem zawodu w.KROSS (...)
W - (do mnie) ty uwarzaj bo zaraz idziesz po rower
J - Taaa, jasne ..
D - jerzy (tu pada moje nazwisko ale na mocy ustawy o ochronie danych osobowych ... ble ble ble :P)
W - (zrobił wielkie oczy jak wielkie nie wiem bo opadła mi kopara i sie schyliłem żeby podnieść ...)
J -.

zyciemoje

Wszystko, ale nie rozumiem dlaczego, po wpisaniu swojego imienia i nazwiska znalazlam wlasny adres, nr telefonu i e-mail do mnie... co z ustawa o ochronie danych osobowych??? malo tego, mozna sobie mnie, moja core i mojego jeszcze meza dokladnie obejrzec na zalaczonych fotkach z podpisem kto, co i jak... szkoda, ze nie.

GEJOWISKO

Pił piwo z synkiem, który nie miał skończonej osiemnastki. Ktoś zrobił zdjęcia, umieścił na forum i się zaczęło. Finał był dwa tygodnie temu. Odbył się sąd w kuratorium. Wyrok zapadł. Trzeba było stanąć w obronie, więc jako jedyny się podłożyłem. Nie wiem czy odniesie to jakikolwiek.Do nauczycieli na stare lata spojrzeć w lustro:) No i muszę się pochwalić – po raz pierwszy w życiu skorzystałem z dobrodziejstw ustawy o ochronie danych osobowych. Moje nazwisko – w ramach protestu – przestało wisieć w olimpijskiej gablotce:) Będę musiał kiedyś zobaczyć puste miejsce….

martuska-w blog

Miłości. Dość szybko urodziły się Lisiątka, jednak zawiedziona brakiem zrozumienia, pomocy i uczucia Pani Lisiczka nie umiała traktować ich na równi. Opuściła norkę, kiedy jeszcze były małe. Lis nie umiał sobie radzić z Lisiątkami. Z rozpaczy rzadko opuszczał norkę, najczęściej spał, odurzony.Żałuję.
Prawdę mówiąc, nadal nie doszłam do siebie. Szkopuł jednak w tym, że dziś w firmie organizują szkolenie z ustawy o ochronie danych osobowych, na którym według wszelkich znaków na niebie i na ziemi, muszę być. W efekcie, heroicznie włócząc się po mieszkaniu w piżamie, zbieram.