O czym chcesz poczytać na blogach?

Usprawiedliwienie nieobecności

We will run, run, run into the sun! - Onet.pl Blog

2007
Imponujące.
Usprawiedliwienie
Proszę o usprawiedliwienie nieobecności mojej na tym blogu w dniach 5-17 czerwca z przyczyn osobistych*.
z poważaniem panna Joanna


***wyżej wspomniane przyczyny osobiste to straszne zamieszanie w stajni. to co się tam dzieje.

z okazji Twoich Urodzin i nie tylko.... - Onet.pl Blog


25 maja 2006
usprawiedliwienie

Uprzejmię proszę o usprawiedliwienie nieobecności mojej chwilowej, Nieobecność owa spowodowana jest brakiem wolnego czasu, który wypełnia praca a właściwie jej nawał, plus dodatkowo sesja i egzaminy. Ale już niedługo wrócę i zaległości wszelkie nadrobię.

 :-)

Kwiatuszek (14:08)

LSO Grudziądz Lotnisko - Onet.pl Blog

        minusowe punkty nie zostały przyznane kandydatom i za czerwiec „świeżym” Ministrantom. Kandydaci postarają się sumiennie wypełniać listę obecności wraz z usprawiedliwieniami nieobecności na dyżurach i zbiórkach

-        

... - Onet.pl Blog

Dzieci z zespołem  Downa? To takie głupie, że w Polsce obchodzimy te nic nieznaczące święta. Liczy się dla nas jedynie zabawa, spędzamy Halloween przebierając się za duchy, kupujemy czerwone gadżety na Walentynki. Nie potrafimy skupić się na Dniu Zmarłych czy Wielkanocy.
Dzień Wagarowicza- dla wielu usprawiedliwienie nieobecności w szkole. Między innymi dziś przekonałam się o inteligencji ludzi, którzy mnie otaczają. Czy nikt nie zdaj sobie sprawy, że gdy nie pójdziesz do szkoły to nie wagarujesz! Co jest fajnego w siedzeniu w domu, gdy zaczyna się wiosna. Czy oglądanie telewizji czy siedzenie na internecie zamiast.