O czym chcesz poczytać na blogach?

Usher burn

Mój blog

Na serduchu.Jest tyle miejsc,do których bym chciała wrócić ,ale nie mogę.
Przydałaby się jeszcze dobra książka do czytania.Ale na razie muszę przeczytać "Cierpienia młodego Wertera".

Wymianę do Niemiec opiszę krótko kiedy indziej.Powiem jedno: świetna przygoda:)

Ukochane nuty w głośnikach: Cortez "Wat U get wat U c" (NIEMCY i jeszcze raz NIEMCY!) i Usher "Burn" (mmm uwielbiam taką muzyczkę.Uspokaja mnie :>)

Na koniec pozdrawiam moich Swojaków:P i życzę wszystkim chłopakom WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!a szczególnie Jaśkowi:*,Kubie,Czyżowi,Gibonkowi oraz chłopaczkom z mojej klasy i chłopakowi Jolci;)
Buziaczki dla Was!:*


skomentuj (9) 

Z Każdym Dniem Zwiększa Się Liczba Tych Którzy Moga Mnie Pocałować W Dupe!

Ta notka będzie nieco sentymentalna dlaczego... dlatego że usłyszałam dzisiaj w radiu pewną piosenke która wzbudziła we mnie wiele emocji ... jakich ? To zaraz napisze . 
Każdy z nas ma chodz jedna piosenke która budzi w nas wiele wspomnień , ja mam takich pare , ale z piosenkami z którymi mnie wiąże najwięcej wspomnień to piosenki Ushera . Usher jest to mój ulubiony wykonawca ma on cudowny seksowny głos (przy niektórych piosenkach dostaje gęsiej skórki , szczegłonie jak mówi szeptem ohh ;) Jest on nie tylko swietnym piosenkarzem ale i tancerzem , i przy tym jest przystojny i ma cudną klate ;D (kiedyś się nawet w nim podkochiwałam ;) hehale dość o tym , bo bym mogła w nieskonczenie wymieniać jego zalety (jak dla mnie jest on IDEAŁEM ;) Najbardziej go cenie za jego piosenki ,szczególnie teksty , ich sens ... Jedne z moich ulubionych to : Burn , My Boo , U Don't Have To Call, U Remind Me , Confessions part I, II , Yeah , Nice & Slow, Red Light , SEDUCTION -  (ta piosenka wprawia mnie w intymny nastrój)
Ale moja ulubiona piosenka jest "U Got It Bad" z którą mnie wiąże najwięcej wspomnień związanych z przyjazniami , facetami , marzeniami i chwilami ...Gdy ją usłyszałam obudziły.

rB

– Music – Mieszkanie u May
Sean Paul feat. Blu Cantrell - Breathe – Londyn
No Doubt – It’s My Life – Finlandia
TLC – Unpretty – Erin w Autobusie w Londynie
Pink – God is a DJ – Imprezy, Prozak
Bjork – Hyperballad – Ewa W.
Sugababes – Round Round – TopShop
Usher – Burn – Mieszkanie ul. Kluczborska
Eamon – Fuck It – Ewa T.
No Doubt – New – Kinga S.
Basement Jaxx – Kish Kash – Imprezy domowe
Baby Bash – Suga Suga – Ania i Gaba
Christina Aguilera – Can’t Hold Us Down - Baaaaaaaardzo zajebiscie mi się kojarzy, tyle, ze nie wiem z czym lub z kim...

nevaeh blog

Zabić za brak aktualizacji. Zajęta troszke byłam, piwko się piło, tańczyło się w jakimś głupim klubie, zalatwiało się wakacyjną prackę. No i zleciał jakoś ten krótki czas od zakończenia roku.
Najważniejsze jest to, aby to co najważniejsze, pozostawało najważniejsze.
Weny nie mam, aż tak bardzo to widać?!
D-12 - How come
Usher - Burn
Cassidy feat. R.Kelly - Hotel
Dziękuję za uwagę.

skomentuj (14)


2004-07-10 18:18:27
24
Wczoraj w kinie byłam na Shreku 2. Fajny był, polewka nieziemska. Teraz mogę oglądać go już w domu kiedy mi się zechce, bo właśnie sobie go ściągnęłam. Miło. Ale żaden film i żadna bajka,.