O czym chcesz poczytać na blogach?

Usg tarczycy

zapiski coddziene - W życiu nie dzieje się nic o czym by Pan Bóg nie wiedział czyli wszystko jest w porządku

Się toczy wciąż

Pisałam już o swoich guzach przy tarczycy. Kontroluję je od lutego tego roku co 3 miesiące. Był jeden, w czerwcu okazało się, że są już dwa, ale ja jakoś otumaniona nawet nie zajrzałam do usg. Przejęłam się w czerwcu tym, że ten jeden urósł i nie zwróciłam uwagi na to, że jest jeszcze jeden. Lekarz jednak jeszcze mnie uspokajał, że jest za mały, żeby z nim coś robić. Z guzami, które nie mają 1 cm nic nie robią.

W tańcu możesz być kim tylko chcesz!

Co komentowali i byli choc raz !! i zostawili po sobie slad !!
skomentuj (1)
2004-05-27 12:10:23 >> badania

hmm. rachunkowosc jakos poszla ale teraz znowu nauka bylam dzisja na badaniach krew i cos tam do tarczycy wiec jakos leci choc czeka mnie dzisja o 16 badanie USG tarczycy ma nadzieje ze jakos wyjdzie a we wtorek ajde z tymi badaniami do lekarza pana profesora pozdrawiam !!! dalej sie ucze koncze trzymajcie kciuki bay wyszlo oki !!
papa
skomentuj (0)
2004-05-27 18:09:22 >>

gryka.blog

Już mam bloga, to mogę sobie spisać kilka marzeń, pomysłów, planów, które chciałabym, aby w tym roku się wypełniły.

- zdrowie - niech dopisuje i mnie i całej mojej rodzinie - muszę zrobić sobie gruntowne okresowe badania, USG tarczycy, punkcję tarczycy
- jeśli nie basen to co? Muszę się więcej ruszać - może kolejne podejście do fitnessu mi się uda? W sumie to lubię aerobik, tylko jak raz nie pójdę, to i kolejny, i następny i zawsze znajdzie sie 100.

PIEPRZYC CELIBAT SEX TO NASZA RELIGIA

Wilekie calusyyyyyyyyyyyy
nieziemskaewcia 2004-08-26 17:17:52
skomentuj (6)


zalamana
witam dzisja caly dzionek spedzilam u lekarzy i co sie kurwa dowiedzialam ze moje jebane leczenie poszlo na marne zrobilam usg tarczycy a tam zamian sie zmiejszac to ona is epowieksza i kurwa jutro ide na jeszcze ine badania i najprawdopodobniej bede miala biopsje kurwa bo jakies guski sa i zapewne to jest rak i huj zdechne szybcej mam dosyc tego pojebanego zycia nio.