O czym chcesz poczytać na blogach?

Usg jamy brzusznej

NEUROTYCZNA

Sobota, 26 lipca 2008
BEZ TYTUŁU

no ulżylo mi nieco jak się okazało na usg że nie mam raka pachwin, raka piersi czy zaatakowanych węzłów chłonnych. Mam łagodne zmiany  spowodowane hormonami. No hormony u mnie buzują, biedne nie mają się gdzie.

Od paru miesięcy bolą mnie węzły chłonne, pod pachami - zwłaszcza po prawej stronie, w pachwinie też głównie po prawej. Na usg żył w nodze prawej wyszło że mam powiększony węzeł. Jak potem robiłam usg jamy brzusznej to przy tym lekarz zobaczył także pachwine ale nic nie powiedział czy coś jest nie tak.

I kuje i boli mnie pierś po prawej stronie. Dlatego też.

Niezwykła Agatka - bloog.pl

Podawanie szczepionki. Szczepionka nazywa się Uro-Vaxom, już coś nie coś czytałam o niej w necie. Na pewno zwiększy odporność na Escherichia Coli i na jakiś czas będziemy mieli spokój z tą bakterią. Z USG jestem zadowolona. Wszystkie narządy we właściwym miejscu, we właściwej wiekośći czyli jednym słowem super :) Badanie urodynamiczne będziemy mieli chyba dopiero w maju, jak wypędzimy bakterie. Do tego badania.

Trackback: http://bloog.pl/id,328217093,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Turnus, USG jamy brzusznej i kontrola u urologa

czwartek, 25 listopada 2010 14:36

Badania USG – diagnostyka ultrasonograficzna

Intensywnej terapii medycznej mamy do czynienia z kardiomonitorami, dzięki którym całą dobę monitorujemy pracę serca. Ocenia się wówczas wydolność serca i całego układu krążenia. ECHO, czyli badanie USG serca, pozwala ocenić wydolność zastawek serca.

Kanały:
Wpisy
Komentarze
« USG jamy brzusznej
USG stawu kolanowego »

Co tam w duszy gra?

Ostatnio na kości. Wczoraj wróciła z przedsz. mocno zakatarzona i z gorączką... od ostatniego przeziębienia minęło ok.9dni... dziś znów zawalona. Po 15.00 jedziemy do pediatry. W czwartek ma usg brzucha. Może dziś dowiem się czegoś więcej...
Z mamą wytrzymałyśmy dobę, potem zaczęły się utarczki słowne, które teraz mama odpuściła bo Neta chora ;-) Mąż wraca jutro wieczorem -.Obie i to miłe. Chodzi na rytmikę, niedługo zajęcia "z komputerem", angielski i jeśli będzie miała ochotę to gimnastyka korekcyjna, zobaczymy co powie rehabilitantka po badaniu. W przyszłym tygodniu usg jamy brzusznej,  później wizyta u reumatologa a dopiero za ponad miesiąc wizyta w spr. boreliozy... bolą ją stawy i kręgosłup, bardzo cierpi, na razie mamy podawać jej same przeciwbólowe, czekać co.

Mój blog :D

2006-03-20

   Dzisiejszy dzień... Z pozoru wydawał się fajny... Byłam na tym całym USG, badał mnie jakiś stary zboczeniec < :| > ale na szczęście nic nie wykrył... Stwierdził tylko, że to z powodu stresu i nerwów... W sumie w ostatnim czasie jest tego sporo... Szkoła, rodzice i.

Color="#339966" size="2">No a więc na wstępie dziekuję tym osobom które motywują mnie do pisania tego bloga... Kurczę zuełnie nie mam siły pisać... Strasznie mnie brzuch boli... Jutro idę na USG jamy brzusznej... Boję siem że mi coś nie tak wyjdzie i mnie zamkną na miesiąc w szpitalu... :( Ale trzeba być dobrej myśli... Mam tylko nadzieję, że jak coś to moje pyszki kochane będą mnie odwiedzać :D Kurczę w.