O czym chcesz poczytać na blogach?

Usg 4d

Tosinkowe opowieści - Onet.pl Blog

w ślad za starszym bratem....

A miała być taaaka fotorelacja.....i filmik video miał być....nastawieni i szczęśliwi,że oto dziś zobaczymy do kogo podobny jest Franek,wyruszyliśmy na usg 4d.Najpierw badanie-odczyt wyników-wszystko w jak najlepszym porządku-więc cali w skowronkach udaliśmy się za p.doktorem do pomieszczenia,w którym miało nastąpić filmowanie naszego szkraba.....no właśnie....i na tym miało się skończyło.Nasz najmłodszy postanowił,że guzik z pętelką z naszych założeń i.

Moje nie czarne myśli

Szary, smutny poranek nie sprzyjał wczesnemu wstawaniu. Tym bardziej, że dziś sobota, dzień wolny i z reguły mocno leniwy.  Jednak zarówno ja, jak i Franek nie spaliśmy już od 7, przysłuchując się sobie nawzajem.

Dziś wyjątkowy dzień, o 12 wybieramy się w trójkę na badanie USG 4D. Nie dość, że znów Cię zobaczymy, zbadamy, dostaniemy CD z nagraniem, to w końcu dowiemy się, czy słusznie zwiemy Cię Franek!:)

Czuje się jak przed maturą, ściska mnie w żołądku i nie potrafię myśleć o niczym innym! No, jeszcze tylko kilka godzin:)
2009
Przyszła jesień
Zrobiło się zimno, szaro i smutno.
Gdyby nie Ty, Mały, pewnie popadłabym już w jesienną depresję jednak powiększający się brzuszek przynosi mi wiele radości:)

Cały czas myślę o badaniu USG, które mamy mieć w czwartek.
Nie dość, że w końcu Cię zobaczę, dowiemy się może czy słusznie nazywam Cię Frankiem...:) Już się nie mogę doczekać!
Tatuś jedzie z nami, on jeszcze nigdy Cię nie widział, ja dwukrotnie, ale bardzo krótko.
Pierwszy raz w 8 tyg. gdy dowiedziałam się, że jesteś -.

mój dziwny świat.... - Onet.pl Blog

Nas pupą. Jest już duży:) Tak mnie bombardował ruchami podczas badania, że aż śmiać mi się chciało. Kiedy lekarz zaczął badać okolice głowy, tak się malec zdenerwował, że aż mnie główką uderzył. Bolało. AUĆ!
Będę jednak musiała mieć jeszcze jedno USG w najbliższych dniach, bo lekarz zauważył jakieś plamki w okolicach głowy i chce się im przyjrzeć dokładniej. Boję się strasznie. Wczoraj moją pierwszą reakcją był płacz. Tak bardzo chcę by maleństwo było zdrowe. Ale Bartek prosił mnie bym się nie przejmowała, bo to źle wpływa na maluszka. Lekarz też.Główce maleństwa - kieruje nas na kolejne USG tym razem w szpitalu
- 24 kwiecień 2008-USG w szpitalu - lekarz stwierdza, że wszystko jest w porządku, mówi że widzi dziewczynkę:)
- 9 maj 2008-stłuczka - wizyta u obcego lekarza ginekologa - wszystko jest dobrze - słychać serduszko maleństwa, widzę maleństwo na USG 4D, lekarz potwierdza, że będzie dziewczynka:)
- 6 czerwca 2008-badania na krzywą cukrową i inne
- 10 czerwca 2008-kolejna wizyta u ginekologa - wszystko jest w jak najlepszym porządku:)
- 17 lipca 2008-pierwsza wizyta u nowego lekarza-skrócona szyjka macicy, bóle w podbrzuszu, zalecone leżenie. Nadusia może.

w pogoni za marzeniami.... - Onet.pl Blog

Po wizycie

24 tydzień nadchodzi z pewną ulgą...wiadomo dlaczego. Choć nadal bardzo sie martwie ...to chyba zrozumiałe. Mateuszek jest naszym małym leniuszkiem i czasami to az się martwie czy wszystko jest w porządku. Byliśmy w sobote na Usg 4d i co....miał być filmik,niezapomniana pamiątka...a tu nasz urwis tak się obrócił i tak się schował,że widać było tylko/az?...Jego maleńką twarzyczke i rączke...i w którymś momencie widać było jak ssie kciuk;)...jestem troszke zawiedziona,że nie mam filmiku...mam za to jedno zdjęcie twarzyczki mojeo małego.

Moja córcia Zosia - Onet.pl Blog

Ktoś pamięta :-)

28 czerwca 2008
Błedne USG:-)
Wczwartek byłam u ginka.Learz oglądając moje ostatnie wyniki usg totalnie osłupiał:) Waga dzidzi: 750g- jak to jest możliwe??? Wymiary FL i BPD wogule mu sie nie zgadzały.Więc odsłoniłam mój coraz pokaźniejszy brzusio no i na usg:) Teraz jest wszystko jasne.Jak ostatnio byłam na usg 4d urządzonko totalnie ześwirowało no i wszystkie wyniki były złe.Najlepsze z tego wszystkiego jest to że tak późno się zorientował:) No ale co tam najważniejsze że już wszystko jest oki. CóRCIA waży 1754g.Wielkoluda to raczej z niej nie będzie :-) Najważniejsze jest jednak to że jest zdrowiutka i śliczna:).

oblivion.blog

Nie mam czasu o nim myśleć :))) I dobrze. Zdrowasza będę. :)))

skomentuj (2)

Jupi! 2006-06-21 00:43:59

Nawalczyłam się co prawda niemiłosiernie, ale udało się wyciąć ładne ujęcie z filmiku jaki dziś został nakręcony. Co za filmik? USG 4D maleństwa. I tak oto możecie zobaczyć małą na moim photoblogu :) www.oblivion.photoblog.pl

skomentuj (2)

Obleciał mnie strach 2006-06-26 05:30:08

Tak proszę państwa. Boję się niezmiernie. Pozostały równo 3 tygodnie do porodu. I.

Opowieści z elfiego lasu...

I sikuuuuuuu ciagle sie chce.
   Imiona wybrane- tak na 97%  bedzie sie maluszek nazywal JAKE COLIN ( moi staruszkowie musza zapamietac zeby nie napisali kiedys  Dzejk Kolin :))))
   Za tydzien lece do Polski na pare dni...Sesja ciazowa u fotografa,zdjecia do nowego paszportu i usg 4D musze koniecznie zrobic!!! Kto wie...moze tym razem Jake okaze sie Zosia;)))) Nie ufam tym angielskim lekarzom.Niech mi w Polsce powiedza czy to chlopiec czy dziewczynka.
   Tak wogole to mamy juz praktycznie wszystko dla malenstwa-praktycznie wszystko kupila G mama:)))) Wozek nam tylko zostal do.