O czym chcesz poczytać na blogach?

Username

DotOrNot

Podstawowa rzeczą, którą musimy posiadać jest jakiś plik Xml, bądź baza danych. W naszym przypadku będzie to “fake repository”, czyli zwykła klasa, która zwraca dane. Wg mnie można byłoby użyć (jeśli ktoś ma już napisane z innego projektu jakiś RoleProvider lub Membership Provider, do walidacji ról oraz loginu i hasła).

Ja stworzyłem prosty interface (do testów)

 public interface IUserAuthRepository { string[] GetRolesForUser(string userName); bool ValidateUser(string userName, string password); } 

 

…oraz równie prostą implementację :

 public class UserAuthRepository : IUserAuthRepository { public string[] GetRolesForUser(string userName) { return new string[] { "user" }; } public bool ValidateUser(string userName, string password) { if (userName == "tomek" && password == "tajne") return true; else return false; } } 

 

Następnie.

Blog Michała Aniserowicza

Działanie kodu w praktyce – nie tylko, jak dotychczas, poprzez testy jednostkowe. Przez kilka dni nauki maglowałem tabelę RegisteredProducts bazy danych. Stworzyłem jej model, kontoler i widoki, realizujące przeglądanie, dodawanie, edytowanie i usuwanie produktów. Następnie wziąłem się za mechanizm rejestracji i logowania użytkowników. Jest on implementowany automatycznie, więc pozostało mi tylko zapoznać się z jego działaniem.
Dopiero teraz mogłem przemyśleć sposób przypisywania encji bazy danych konkretnym użytkownikom. Jako że nazwa użytkownika jest unikalna, zdecydowałem się na dodanie do tabeli RegisteredSellers kolumny UserName (co widać na załączonym w poprzednim akapicie schemacie) i używania jej jako łącznika między użytkownikiem, a encją. Po zarejestrowaniu nowego użytkownika, do bazy danych dodawany jest nowy obiekt RegisteredSeller – z jego nazwą umieszczoną w polu UserName.
Zarejestrowany użytkownik jest przenoszony na stronę swojego profilu, gdzie może podać dane takie jak imię, nazwisko, czy nazwa i adres firmy. Ma też do dyspozycji wspomnianą wcześniej stronę produktów, z możliwością filtrowania po nazwie i cenie. Niezalogowani użytkownicy mogą zobaczyć jedynie stronę O programie. Na razie to wszystko, aplikację w.

Zarabianie przez klikanie :

Możesz to łatwo zrobić wchodząc na stronę podaną niżej:Przeglądając forum, co sami również możecie zrobić nie widziałem ANI JEDNEGO negatywnego komentarza odnośnie bux.to
Użytkownicy wypowiadają się na temat bux.to bardzo życzliwie, również jako że jest najbardziej zaufanym serwisem pod względem wypłacalności.
Muszę przyznać, 'wyklikane' pieniążki nie przychodzą zbyt szybko. Trzeba poczekać około 60-80 dni. To troszkę zniechęca, ale raczej nie powinno jeśli chodzi zysk nie wkładając w niego żadnego wysiłku, prawda?

KILKA SŁÓW ODNOŚNIE REJESTRACJI:
1.Rejestracja na www.bux.to

* Username (3 - 15 characters - no special characters)- Twój login

* Password (at least 6 characters)- Hasło (najmniej 6 znaków)

* Confirm Password- Potwierdzenie hasła (wpisujemy hasło jeszcze raz)

* Email Address- Twój E-mail

* Confirm Email Address- Potwierdzenie E-maila (Wpisujemy jeszcze raz)

* AlertPay E-mail Address For Payments:- Wpisujesz tutaj dowolny email, który jesli zechcesz mozesz zarejestrować na AlertPay. Do AlertPay są wysyłane później pieniądze jesli chcialbyś/chciałabyś dokonać wypłaty z Bux.to.

* Your Country- Kraj w jakim się znajdujesz. np. Poland

*Referrer (if any)- domyślnie jest.

AmyDiamond.prv.pl « Strona poświęcona młodej piosenkarce Amy Diamond. Zobacz zdjęcia i informacje o niej. Znajdziesz tu także teksty jej piosenek i usłyszysz jej wspaniały głos.

I łyżwiarstwem. Po prostu nie chcę już jeździć.”

 

***

 

Min Stora Dag:

NOWE WIDEO

^ klikacie na pierwsze wideo od góry po prawej stronie. Na 7 minucie coś jest Amy. Tylko uwaga, bo to się strasznie zacina. I komp się wiesza

 

***

 

A teraz trochę o Amy Unlimited Forum:

1. Rejestracja:
Wchodzicie na forum. Na górze małymi literami jest napis:
„Welcome Guest ( Log In | Register )” –> Klikacie w „Register”.

Please choose a Username
Musicie wpisać jaki nick chcecie mieć na forum. Np. „Turbo” (nick musi mieć więcej niż trzy i mniej niż 32 litery)

Please choose a Password
Hasło. (hasło musi mieć więcej niż trzy i mniej niż 32 litery)

Please re-enter your password
Należy powtózyć hasło.

Please enter your email address
Trzeba wpisać swój adres e-mail, prawdziwy.

Please re-enter your email address
Należy powtórzyć adres e-mail.

Następnie na dole pod tekstem trzeba zaznaczyć „I agree” [czyli akcjeptuję regulamin] i przejść.