O czym chcesz poczytać na blogach?

Usa today

LOST****ZAGUBIENI**** - Onet.pl Blog

k3oczkers (10:05)
bezludna wyspa
liz- mitchell- USA TODAY

LIZ- MITCHELLE

USA TODAY

 

  

  

  

Rynek reklamy internetowej i zewnętrznej | Just another WordPress.com site

Firmę PR-ową Burson-Marsteller aby ta rozsiewała fałszywe informacje na temat Google’a i jego braku poszanowania dla prywatności użytkowników. Materiały pojawiały się na blogach a nawet w gazetach. 

Wszystko wyszło na jaw po tym, jak jeden z blogerów odrzucił propozycję Bursona i opublikował swoją korespondencję z nimi. USA Today również odmówiło „współpracy” i zamieściło artykuł na temat tej firmy PR-owej, jej „szeptanego marketingu” anty-Google, pracującej dla „nieznanego klienta”. Na początku podejrzewano o to Microsoft lub Apple’a, ale okazało się, dzięki śledztwu The Daily Beast, że za wszystkim stoi.

Przeleć mnie

Jak zwykle obudził mnie komputer piosenką Franka Sinatry wykonywaną przez Susan z Gotowych na wszystko. Wstałem, ubrałem się, i poszedłem po śniadanie dla mnie i Tuchy. Jako iż mieszkałem na Manchatanie sklep miałem pod nosem ale nie. Musiałem zrobić swoją codzienną wyprawkę, czyli: 2 pączki z czekoladą, Kawa Sturrbucksa oraz gazeta USA TODAY. Jednak nie wiedziałem na co tucha miała ochotę więc kupiłem dużo żeczy. Po powrocie ujżałem kobietę przeciągającą się w łóżku. Zaczołem przygotowywać śniadanie lecz wcześniej założyłem moją słuchawkę Blootuch . Robiąc śniadanie mówiłem: Start listieing. Open Windows Media Center. Movie. Desperite Houseviwes s1e1. Nagle znajomy.

miley cyrus

Życie osobiste

Po pojawieniu się w programie The Oprah Winfrey Show stwierdziła,że jest podobna do Hilary Duff.Ma wiele zwierząt domowych,w tym konie,psy,koty,ryby i kurczaki.29 stycznia 2008 ogłosiła oficjalnie,że zmienia imię na Miley Ray Cyrus,imię Ray ma odzwierciedlać jej ojca.Oficjalnie zmiana imienia nastąpiła 1 maja 2008 roku.W rozmowie z USA Today powiedziała, że wiara jest jej "głównym zadaniem" i argumentowała dlaczego pracuje w Hollywood. Podczas przesłuchania przez Parade przyznała, że wraz z rodziną regularnie chodzi do kościoła.


Wykradnięte zdjęcia

  12 lipca 2008 haker znany pod pseudonimem TrainReq umieścił na stronie.

Miley Cyrus - bloog.pl

1 maja 2008.W rozmowie z USA Today powiedziała, że wiara jest jej "głównym zadaniem" i argumentowała dlaczego pracuje w Hollywood..

Madelska blog

Aprilis można robić sobie żarty z innych. Media często próbują “nabrać” widza poprzez podanie nieprawdziwych informacji, czy rozbawić “zabawnymi” sytuacjami, które z zasady nie są zbyt śmieszne. Zdarza się, że firmy również robią psikusa swoim klientom. Burger King w 1998 roku dość okrutnie zażartował sobie z Amerykanów. W USA Today ukazała się reklama Burger Kinga, w której zaprezentowano nowy produkt sieci fast food, czyli leworęcznego hamburgera. Stworzony specjalnie dla leworęcznych Amerykanów hamburger (kanapka Whopper w Burger Kingu) miał odpowiednią konstrukcję:  ”wszystkie składniki zostały obrócone o 180 stopni, rozprowadzając wagę kanapki tak, że większość z.