O czym chcesz poczytać na blogach?

Urządzenie wielofunkcyjne

bronislawa blog

(5)
2003-09-17 11:04:25
Mroki posiadania - cd.
Nie jest to już śmieszne.
Z krwiożerczej bestii przemieniłam się w bezwolną, szmacianą kukiełkę, dzięki kablówce, która do stałego łącza obiecała mi dorzucić... urządzenie wielofunkcyjne, z drukarką i skanerem i, Bóg jeden wie czym. A kiedy juz dorzuciłam do swojego wyobrażenia siebie wielofunkcyjność i zdążyłam siebie taką pokochać, wszystko stanęło pod znakiem zapytania.

Zbuntował sie dotychczasowy.

codziennosc blog

Nie był ten sam ON... znowu marudzę... powinnam się cieszyć i tak jest, ale jednak czegoś mi brakuje... no cóż... najważniejsze, że się odezwał i zrobiło mi się weselej ;)
A teraz do worku, gotowa, start!!! Ciężkie jest życie 'urządzenia wielofunkcyjnego'... tak tak ;P Urządzenie Wielofunkcyjne to ja czyli codziennosc w pracy ;)
A co Ty na to? skomentuj (0)
2006-07-04 o 14:44:37 codzienność naskrobała >> hmmmm...

kurcze... zrobiłam już wszystko co można tylko było zrobić i.

... Inka wita swoich gości...


On spełnia właśnie swoje życiowe marzenie, pracuje w Gazecie Wyborczej. Spotykamy się w weekendy, najczęściej tylko w soboty, ale mamy się tylko dla siebie.
W moim domu panuje świetna atmosfera. Ostatni tato kupił nam all-in-one, tzw. urządzenie wielofunkcyjne, świetna zabawka:)
Z siostrą świetnie się dogaduję.
Studia miłe i przyjemne. Odpoczywam wręcz, pisząc powoli pracę magisterską.
Dzidzia ma się dobrze.
Leki przeciw anemii wchłaniają się coraz lepiej.
.

darc blog

Mam urodziny jest jedynym dniem w roku, w którym ludzie mówią do mnie po ludzku.

Ponieważ uodziny już były, wracam do codzienności i ponurej rzeczywistości.

A jakby ktoś chciał wynająć po(d)ręczne, dwunogie i dwuręczne urządzenie wielofunkcyjne z głową, które naprawdę można przestroić na li tylko funkcje oszczędne (pozostawiając dużą wydajność)proszę o kontakt na e-mail.
Na pewno odpowiem.

***2005-03-04 12:35:47 skomentuj.

aga666 blog

Firmy produkującej dżinsy... nie zrozumiałam aluzji bo z dżinsami się nie rozstaję ale żeby zaraz do nich gadać;) komp już działa:) dlaczego się psuł nie wiem, ale najważniejsze że działa:) komp jest trochę ulepszony, bo niedawno rodzice kupili urządzenie wielofunkcyjne, ale nie dało się go podłączyć, bo komp był za stary:) teraz nawet jakby szybciej chodzi... myszka jest nowa i klawiatura, która jednak mnie wkurza, bo na starej lepiej się pisało:( no ale cóżh przyzwyczaję się....

hell blog

Sprawa,że przed okresem i w jego pierwsze dni zachowujemy się nieznośnie.Raz jesteśmy milunie a za chwileczkę juz zmieniamy zdanie i nienawidzimy całego świata.On tak ma...ale jemu nie mozemy tego wybaczyć;)
Normalnie wczoraj zakupiłam sobie urządzenie wielofunkcyjne i sama sobie z nim radzę:]No pomijając fakt,ze Michalinek ją podłączył-choć sama dałabym i tak radę.
Ale bzdurki ja tu piszę.Oki wracam do swojej książki od chemii,student Witek chce nam kartkówkę zrobić...skubany:]