O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Urząd skarbowy

Niezwykła Agatka - bloog.pl

Swój 1% podatku, a tym samym dali nam możliwość dalszego leczenia i rehabilitacji córki. Dziekujemy za Waszą dobroć, okazane serce i chęć niesienia pomocy.

 

Dziekujemy wszystkim,którzy przekazali dla Agatki swój 1% podatku z Urzędu Skarbowego:


Urząd Skarbowy w Drezdenku

Urząd Skarbowy w Proszowicach

Urząd Skarbowy Poznań-Nowe Miasto

Urząd Skarbowy Kraków-Krowodrza

Urząd Skarbowy w Gorzowie Wielkopolskim

Pierwszy Urząd Skarbowy w Poznaniu

Bloog specjalisty do spraw prawa budowlanego - bloog.pl

Część informacyjna stanowił komplet zgromadzonych przeze mnie informacji dotyczących możliwego naruszenia przez wierzyciela zakresu jego kompetencji oraz ostrzeżenie, iż brak rzetelnego podjęcia analizy tychże informacji skutkować może złamaniem przez organ skarbowy obowiązującego prawa polegającego na zastosowaniu na wniosek wierzyciela stosownych zabezpieczeń


    Część roszczeniowa dotyczyła natomiast poddania weryfikacji skierowanego.

Określonych w art. 27 § 1 i 2, organ egzekucyjny nie przystępuje do egzekucji, zwracając tytuł wierzycielowi...)"a w przypadku prowadzenia podstępowania zabezpieczającego przez urząd skarbowy - podstępowanie to musi być umorzone z uwagi na niedopuczalność wydania rozstrzygnięcia w sprawie ( brak podstawy prawnej do wydania orzeczenia ).  Obecny stan.

exclusive

Od: prawda1980 | Utworzono: 2 maj 2011
  1. Urząd Skarbowy nie jest sądem i w żadnym państwie na świecie nie ma prawa wchodzić w kompetencje władzy sądowniczej.

    Urzędnik może wezwać Lecha Wałęsę na rozmowę i poprosić go tak samo jak każdego innego obywatela o wyjaśnienia, ustosunkowanie się do przedstawionych.

W. - W lepszej , bo jak się znajdziesz nawet u papieża , to ja powiem , że ma cię przyjąć i ma załatwić . Już załatwiam te sprawy , że ktoś się zgłosi.
Ja myślałem , że może Mazowiecki , ale z tego co wiem (...)

Tagi: Kaczyński Wałęsa rozmowa z bratem samosąd SB Urząd Skarbowy
12:31, kulturzentrum

oszukany blog

WYKONANEJ ZE SZKŁA.(nie plasitku, pcv czy styropianu)

w ogóle mam wrażenie, że ostatnio jakiś pechowy jestem. czego się nie dotknę, to wszystko blać na kwadratowo. komputer-zjebany. dwa tygodnie temu nad morzem byłem, rozwaliłem misę olejową w samochodzie. urząd skarbowy przypieprzył się do mnie o nic, ale stresu było co niemiara i latania po urzędach również. niby już wszystko gra, ale z moim szczęściem wolę o tym głośno nie mówić. bo wtedy pewne jest, że się spierdoli.

w pracy jest nudno. naprawdę. nic się nie.

Urząd skarbowy kraków

Krótka historia pop-grupy Myslovitz

Promować , po co to było !?

- Woziłem cię do Instytutu  , i na promocje , kupowałem recenzje u Bacza , po co !?

- Dziesięć razy zaczynałaś prace i zawsze uciekałaś . Dziennikarka – nie , poetka – nie , wydawnictwo – nie , urząd miasta – nie .  Po co mi zawracałaś dupę , cholerny nierobie !?

- Jesteś chora , chora na umyśle , dlatego trzymasz  się rodziny , bo wszędzie cię wypierdalają.

- Co ty ode mnie chcesz , co ty ode mnie chcesz!?

Będzie , spierdalaj.

- To ty spierdalaj.

( po latach dowiedziałem się , że Lui wcale nie oddała suczki imieniem  Erika na wychowanie emerytom , tylko zostawiła na ulicy , i uciekła )

Wysiadłem , odeszłam kilkanaście kroków od auta. Kraków , centrum handlowe , wielki parking . Mam dobre buty , markowe spodnie , bluzę. W kieszeni kurtki kluczyki do dobrego samochodu. Klasa średnia-średnia , jak sklasyfikowaliby mnie Amerykanie. Tylko ja wiem , że to oszustwo , że jestem marnym aktorem w.

Z banknotami do foliowej torby , torbę położyła na siedzeniu pasażera z przodu i pojechała samochodem.  Na ulicy Raszyńskiej podskoczył na czerwonych światłach małolat, wyrwał torbę z kasą i uciekł.

Miałem spotkanie w Radomsku w Urzędzie Skarbowym. Parę dni przed wyjazdem rozsypał mi się samochód , pordzewiały biały ford sierra 1.8 ”na sedanie”  a na wypożyczalnię po prostu nie miałem pieniędzy. Pojechałem pociągiem.

Viola dosiadła się do pociągu w Tarnowie..

pawelgras blog - POSEŁ z Blogiem

| (3)


cisza wyborcza

Cisza wyborcza, wiec zero polityki.

Poranny Kraków - wychodzący z mgły, wilgotne płytki rynku,pierwsze promienie słońca, niedobitki z nocnych imprez wysypujące się z okolicznych knajpek.
"Biała gwiazda - jazda jazda jazda" dudni gdzies po ulicach.
Lubie Kraków o poranku :)

Innych. Nie zdążyli.
pawelgras __ 2004-06-06 17:35:56
skomentuj | (5)


urząd

Wizyta w urzędzie skarbowym - "nie wiem o czym ta Pani do mnie rozmawia".
Po 30 minutach okazuje się że chodzi o brakujący podpis.

Kilkanaście lat temu zakładałem jedną z pierwszych w Krakowie firm informatycznych z udziałem kapitału zagranicznego, przez.