O czym chcesz poczytać na blogach?

Urząd pracy

Zakładanie i prowadzenie firmy. Blog.

Gospodarczej:

1. Dwa punkty informacyjne nt. zakładanie i prowadzenia działalności gospodarczej (punkty finansowane są w ramach projektu "Warszawa Stolicą Ambitnego Biznesu")

Urząd Dzielnicy Ursynów

Al. KEN 61
Warszawa
tel.: (22)546 60 81
ip.ursynow@um.warszawa.pl

Urząd Dzielnicy ŚródmieścieAby umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem. Najbliższy wolny termin (przy założeniu, że rezerwacji dokonujemu dzisiaj tj. 04.02.2010) to 23 lutego.

4. W stycznie 2010 Urząd Pracy w Warszawie powołał do życia Zieloną Linię. Dzwoniąc pod numer 19524 (opłata jak za połączenie lokalne) uzyskasz niezbędne informacje.

obywatelmj - Onet.pl Blog

Rewelacje, że to niemożliwe,ale kto wie. Słyszałem wiele o słabych karierach i pensjach ludzi z dyplomami,o tym, że zwyczajnie w świecie klepią biedę. Nie dla nich prywatne domy,samochody,markowe ubrania. Dla nich trudności ze znalezieniem pracy, utrzymaniem rodziny,opłatami. Nieraz słyszało się, że magistrzy pracują jako spawacze mig-mag albo na hali produkcyjnej, chociażby w bielskim zakładzie Fiata jako zwykli robotnicy. Ukończenie studiów nie oznacza,że będzie się.
3 ... Jest Was Więcej ...

03 września 2009
UP
UP, czyli Urząd Pracy. To zaskakująca instytucja, która przetrwała upadek PRL-u i obecnie przeżywa.

karty

Uroczystości, sukces, dobry związek formalny, oświadczyny
- rozkład rodziny, zerwanie przysięgi/oświadczyn, kłopoty rodzinne, brak dobrych relacji z partnerem

10 KARO
+ miasto, wyższa uczelnia, instytucja, urząd, dobrze napisane egzaminy, pozytywna nauka, dobre sprawy finansowe i formalne, nagroda, premia, spadek, duży dochód, korzystne umowy, dobry biznes
- brak nagrody, niezdany egzamin, brak pieniędzy, złe sprawy finansowe, fałszywe.Niespodzianka dla domu

Z królem kier – partner jest podporą domu
Z królem karo – w domu mężczyzna z rodziny, przyjaciel
Z królem pik – szpital (jeśli obok karta choroby), urząd (jeśli karta pracy)
Z królem trefl – praca wykonywana w domu

Z damą kier – obok domu partner, ukochany
Z damą karo – nadzieja na lepsze, młoda kobieta, córka
Z damą pik – przy domu.

Praca za granicą

2006-05-05 12:51:09
skomentuj (0)


Jurek: Polska ma sojusznika w austriackich przedsiębiorcach
Marszałek Sejmu Marek Jurek ocenia, że Polska ma w austriackich przedsiębiorcach sojusznika w zabiegach o otwarcie rynku pracy dla Polaków. Jurek przebywa z dwudniową wizytą w Austrii.

Marszałek spotkał się z przedstawicielami zrzeszenia przedsiębiorców. Przedsiębiorcy widzą potrzebę z jednej strony szerokiego otwarcia rynku pracy, a z drugiej.Bezrobocie mimo napływu Polaków
Bezrobocie w Irlandii pozostaje na najniższym w Unii Europejskiej poziomie 4,5% pomimo trwającego napływu imigrantów z Europy Wschodniej, w tym Polaków - ogłosił we wtorek rządowy Centralny Urząd Statystyczny.

Bezrobocie, w tym liczącym 4 mln mieszkańców kraju, utrzymuje się na poziomie 4,5% od listopada ubiegłego roku. Według najnowszych danych, 154 tys. 566 osoby, w tym wiele pracujących w niepełnym wymiarze.

Niemodlin - małe miasto - nasze wielkie sprawy

Rekreacji zapraszają na XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 8 stycznia 2012 roku.

Jego temat brzmi następująco:

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z.

»
wtorek, 03 stycznia 2012
Wiata przystankowa przy ulicy Reja

W tym pierwszym moim wpisie w Nowym Roku, chcę przekazać dobrą wiadomość dla dojeżdżających mieszkańców Niemodlina do szkół i pracy autobusami PKS Nysa.