O czym chcesz poczytać na blogach?

Urząd miasta krakowa

Głos Lewicy - Onet.pl Blog

Pańska otwartość i pracowitość oraz umiejętność budowania kompromisu, pomogą uzyskać zaufanie i głosy wyborców – czytamy w liście skierowanym na ręce Napieralskiego.

Wieloletni Prezydent Miasta Krakowa.

Dziekan Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska Politechniki Częstochowskiej prof. dr hab. inż. WOJCIECH NOWAK

Niniejszym udzielam poparcia Panu Grzegorzowi Napieralskiemu, kandydatowi na.

I przyjazna dla obywatela, mająca znaczącą pozycję we współczesnym świecie. Młody, ambitny polityk, posiadający umiejętność budowania kompromisu, odważnie patrzący w przyszłość, jest właściwym kandydatem na ten zaszczytny urząd.

Zapewniam o zaangażowaniu w promowanie Pańskich poglądów i wizji Polski.

Burmistrz Łęczna TEODOR KOSIARSKI

Grzegorz.

W najbliższych wyborach prezydenckich.

W związku z powyższym pragnę jednocześnie zadeklarować nasze poparcie i zaangażowanie w kampanię wyborczą.

Burmistrz Gminy i Miasta Nisko JULIAN OZIMEK

Udzielam poparcia Grzegorzowi Napieralskiemu kandydatowi w wyborach na urząd prezydenta RP zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010 r.

Urząd.

Tarnów

Entry was posted on Czerwiec 29, 2009 at 6:43 pm and is filed under Aktualności. You can subscribe via RSS 2.0 feed to this post's comments.

Tagi: bezpłatne, bop, dla, miasta, przedsiębiorców, strategii, szkolenie, Tarnów, urząd, wydział

You can comment below, or link to this permanent URL from your own site.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

oraz Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który w regionie wdraża Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR S.A.).

Godziny szkolenia: 09:00 – 15:00

Urząd Miasta Tarnowa
ul. Goldhammera 3
33-100 Tarnów
Sala Konferencyjna

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie wraz z Urzędem Miasta Tarnowa – Biuro Obsługi Przedsiębiorcy UMT, ul. Nowa 4 zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców!!!
Warto z niego skorzystać, gdyż raz w.

Kraków zaułkowy

poniedziałek, 16 lutego 2009
Szlakiem architektury brzydkiej
Chaotyczny i lekceważący charakter miasta sposób zabudowy staje się powoli krakowskim standardem. Brak sensownych planów zagospodarowania przestrzennego skutkuje brakiem zahamowań przy tworzeniu i realizacji projektów. Miasto zmienia się nieubłaganie w gigantyczną.
Do tych, jaki ma za sobą Jocelyn Wildenstein. I stało się, pokrytym akrylowym tynkiem, blokiem w gierkowskim stylu.

Ja się już zmęczyłam. Już dosyć i basta. Chcę tak jak Robaczek wyruszyć do miasta. A raczej do tego, co z Krakowa zostało, zanim zeżre go do końca ignorancja i niczym nieograniczona chęć zarobku. Chętnym polecam jeszcze kamienicę przy Karmelickiej 66, nadbudowę hotelu Monopol przy ul. Gertrudy czy kamienicę przy ul. Legionów Piłsudskiego, na.Brakowało tylko dźwięków akordeonu, ale rzeczywistość jest reżyserem sama dla siebie i nie przyjmuje uwag. Tak się zakochałam w Kazimierzu.

I nagle nastąpił koniec tego wszystkiego. Przyszło nowe, lepsze i nowocześniejsze. Urząd Miasta postanowił: "nawierzchnia jezdni ma być wykonana z granitu, a chodnik z kostki betonowej. Zostanie ustawione także stylizowane oświetlenie uliczne."

Granit. Kostka betonowa. S t y l i z o w a n e oświetlenie..

Brutalne piękno

Kulturalne i zabytki - czyli wartościowe budynki, a jakich turystów chcą mieć Katowice?

Funkcja. Nie raz czytałem w komentarzach że dworzec trzeba zburzyć bo jest niefunkcjonalny. Jaki kurwa niefunkcjonalny?? Niefunkcjonalny to jest w Krakowie gdzie się trzeba nalatać od kasy do peronów przez 'pole' albo zgubić się można w mega 'galerii' handlowej. Zgubił się kiedyś ktoś na dworcu w Katowicach? Nie wiedział gdzie do peronów? wszystko jest jasne, hala z kasami.

Ornamentowaniu i puszeniu się gdzie i jak popadnie to brutalizm dumnie pokazywał swą kanciastą betonową klatę. Powstał bo naprawdę była taka potrzeba, gdy ludzie rzygali przesłodzonymi kamieniczkami składanymi z katalogów detali. Miasta nasze ciągle podnoszą się z plag wojny i zarazy, dalej są dziurawe i nieodrestaurowane. Choć nie jest już tak szaro jak 20 lat temu, kiedy ludzie rozpaczliwie pragnęli czegoś takiego, to nadal mamy niedobór harmonii kolorów,.

Problematyczne w realizacji, no chyba że zburzymy halę.. A czemu nie może być pod nowo budowaną 'galerią' handlową?? Było by to przecież logiczne i prostsze - nic nie trzeba burzyć, plac jest pusty.. Ale nie kurwa! inwestor jest pazerny a urząd miasta głupi wiec trzeba kłamać że hala jest w złym stanie technicznym!

Po drugie, primo, wyjątkowe budynki (zabytki) są drogie w utrzymaniu ale nikt normalny nie myśli o ich wyburzeniu bo w ogólnym rozrachunku zarabiają na.

blog o prawie

Ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Tagi: Rada Miasta Krakowa, strefa parkowania, urząd skarbowy, zaświadczenie