O czym chcesz poczytać na blogach?

Urząd miasta katowice

Prywatna Opieka Domowa AKADEMIA SZKRABA Katowice - Onet.pl Blog

2011
Bal karnawałowy :)
Witam!

Z przykrością informuję, iż z przyczyn niezależnych od nas Bal Karnawałowy nie odbędzie się.
Mamy nadzieję, że w przyszłości jednak spotkamy się na karnawałowym przyjęciu z maluszkami.

Pozdrawiam, ciocia Kasia
AKADEMIA SZKRABA Katowice (13:30)
Miejskie są pod nadzorem Funduszu Zdrowia, stamtąd są finansowane. Jak każdy wie, NFZ do rozrzutnych nie należy, stąd też problem z otwieraniem dodatkowych oddziałów. Dopóki nie zostanie wprowadzona reforma przenosząca kuratelę z NFZ na Urząd Miasta, dotąd nie można nawet marzyć o nowych placówkach.

Powiązanie żłobków z Funduszem, czy nawet UM niesie za sobą odpowiedź na kolejne pytanie - dlaczego jest tak duża różnica w cenie opieki w żłobku i.

Samorząd Uczniowski działający w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini - Onet.pl Blog

Zespół Szkół
Ekonomiczno - Chemicznych

Nasza szkoła usytuowana jest
w Trzebini przy ul. Krakowskiej 12. Miasteczko to leży pomiędzy Krakowem a Katowicami,
w pobliżu Chrzanowa.

Szkoła umożliwia zdobycie następujących zawodów:

- technik hotelarstwa,
- technik analityk,
- technik obsługi.
Centralna Komisja Egzaminacyjna
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
Portal Oświatowy Powiatu Chrzanowskiego
Perspektywy.pl
Urząd Miasta Trzebinia
Kino "Sokół"
Dwór Zieleniewskich
Rozkład jazdy PKP
Rozkład jazdy ZK "KM"
Z Rejonowego PrzedsiębiorstwaWodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie, pani Jolanta Kubisty z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Chrzanowie, pani Aleksandra Sobecka z Urzędu Miasta w Trzebini oraz pani Bożena Szumniak ze Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

WOJCIECH NIEDBAŁA RADNY WOJKOWIC

środa, 13 lipca 2011
 • SPRAWOZDANIE BURMISTRZA (X SESJA)

  Witam Państwa bardzo serdecznie. 24.05.2011r udział w posiedzeniu KZK GOP w Katowicach. Kluczowym tematem było uchwała w sprawie taryfy przewozu osób i bagażu komunikacji miejskiej. Zgodnie z zaleceniem Rady Miasta Wojkowice Burmistrz na forum zgromadzenia odczytał list Przewodniczącego RM Pana Jerzego Podleżyńskiego.
  • Przejdź do wpisu „DZIAŁAMY”
  • Dodaj komentarz do wpisu „DZIAŁAMY”
 • poniedziałek, 04 lipca 2011
  • IX SESJA RADY MIASTA (cz II).

   Sesje Rady są coraz dłuższe dlatego pozwoliłem sobie.
   RADY MIASTA CZ III
  • I TURNIEJ FIFA 2012
  • XVII SESJA RADY MIASTA CZ II
  • XVII SESJA RADY MIASTA CZ I

  Kanał informacyjny

  • RSS

  KOŁO PO RP WOJKOWICE


  Urząd Mista Wojkowice


  Miejski Ośrodek Kultury Wojkowice


 • Blog arystotelessss

  Wygrywali przede wszystkim ludzie uważani przed wyborami za faworytów. W całej Polsce oczy wyborców skierowane były na Warszawę. Oczywiście sądzę że to zupełnie bez sensu. Bo jaki interes ma Ślązak czy Kaszub w tym aby urząd prezydenta Warszawy objął "Kowalski" a nie "Nowak"???? Warszawa powinna interesować tylko Warszawiaków bo to ich tylko dotyczy. Podobnie rzecz ma się w innych miastach.

  Wyniki tych wyborów rokują.Zadał również kłam drugiemu mojemu twierdzeniu. Pisałem że politycy nie przedstawiają programów wyborczych. A tu okazuje się że nie mam racji. Bezrobotny mechanik przedstawił bardzo wyrazisty program naprawczy dla swojego miasta. To bardzo radykalny program ale program. W tym względzie pan Krzysztof okazał wyższość nad innymi kandydatami, którzy ograniczyli się do powieszenia plakatu wyborczego.

  Osobiście najbardziej zainteresowała mnie kwestia.Do tego stopnia zainteresował opinię publiczną, że wynik wyborów z Białegostoku został podany w pierwszej kolejności w "Wieczorze Wyborczym". Okazało się że wśród największych polskich miast brakło miejsca dla Katowic a znalazło się dla Białegostoku! Sympatyczny pan w sweterku uzyskał świetny wynik wyborczy. Głosowało na niego ponad 1000 osób. To niezły początek. Pamiętamy przecież dobrze że ponad 10 lat temu w niewiele lepszym stylu wskoczył.