O czym chcesz poczytać na blogach?

Uruchom

Nokia booklet 3G Blog

Nokia booklet 3G Blog opinie,recenzje,testy,multimedia

Pierwsze uruchomienie Nokia Booklet

Fabrycznie Nokia Booklet zaraz po otwarciu pozwala na uruchomienie systemu, bateria fabrycznie jest zainstalowana w netbooku. W standardzie komputerek wyposażono w Windows 7 Starter – który dopiero zaczyna się personalizować, instalować po uruchomieniu. Przyznam, że to pierwsze uruchomienie nieco trwa, u mnie to około 15 minut zanim zobaczyłem ekran powitalny systemu windows. Nie przeszkadza to jednak w niczym kiedy jesteśmy wciąż pod silnym wrażeniem tak idealnie skonstruowanego sprzętu.

Dracotrix Status: Active?

Ale nie wspomniałem kim była jego matka, jeszcze....... ;)

the-sadness-will-continue
skomentuj (0)


2006-07-11 10:29:48
*Różne
Chwilowo w celach odpoczynku od pierwszego zająłem sie pisaniem drugiego fica. Oczywiście :P też do Evangeliona i tylko pisany na komputerze, więc pewnie bedzie w nim wiele literówek albo i nie.

Poniżej fragment jego początku:

DISCLAIMER: Neon Genesis Evangelion jest własnością Gainaxu - i nie zamierzam robić na nim kasy ;)

Eva 04

Rozdział 1: Powrót

Był słoneczny poranek. Poprzednie uruchomienie czwórki przebiegło bez problemów. Mimo to podjęto decyzje aby w tym egzemplarzu spróbować jak bedzie działać odzyskany z ciała Samsiela S2. Zgodnie z opracowanym planem dwa dni wcześniej jednostka pochłoneła i zasymilowała organ. Dziś wyznaczyłem kolejny test w celu sprawdzenia jego działania. Jeśli by się udała, można by było rozważyć podobną zmianę w trójce. Gdybym tylko wiedział....

....nigdy bym nie pozwolił rozpocząć testu i pilotować 04 przez drugiego pilota testowego, który uparł się aby tym razem zająć miejsce obecnego. Z tym, że wszyscy, którzy wiedzieli o tym byli na miejscu w momencie.

Ogłoszeniak czyli poezja drobnych ogłoszeń

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna

zamów newsletter
Kategorie: Wszystkie | biznez | do domu | dzieci i rodzina | motoryzacja | natura/rośliny | nieruchomości | odzież | okolicznościowe | praca | różne | zwierzęta
RSS
piątek, 02 lipca 2010
I bez simlocka...

Telefony, dwie sztuki. Stare, z lat 60-tych na korbę. 80 zł/szt. Tel. 886 31-79-28

Ogłoszenie pochodzi z papierowego wydania gazety Anonse. 
Można ściągnąć ją tutaj.
Tagi: anonse gazeta staroć telefon
11:05, bopin , różne
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 czerwca 2010
Kto uruchomi volvo 262 coupe?
Mechanika Złotą Rączkę, który.

merci86.blog

I stąd ten korek. Wysiedliśmy z autobusu i poszliśmy dalej pieszo(mogliśmy to zrobić wcześniej,wtedy bylibyśmy od dawna na miejscu). W Śródmieściu naszą uwagę przyciągnęli strażnicy miejscy,których było multum,niemal na każdym rogu. Na razie nie mieliśmy pojęcia jednak,co się święci. Nasze wątpliwości rozwiały się dopiero o 17, kiedy to dotarliśmy do stacji metra w centrum,bo chcieliśmy jechać do Artura. Przy wejściu stał policjant i nikogo nie wpuszczał. Wokół niego zebrał się mały tłum. Po chwili dowiedzieliśmy się,że ktoś podobno podłożył bombę(słyszeliśmy nawet o 3 bombach w centrum),ale metro powinno być uruchomione za kilka minut,zatem czekaliśmy. Moja mama dzwoniła i pytała,czy wszystko w porządku,bo widziała w TV,że w Warszawie ktoś podłożył bombę. Dostałam też smsa od Artura,który uprzedzał nas,że spóźni się do akademika,bo profesor spóźnił się na egzamin,wiadomo-korki. Mijały minuty,a nic się nie zmieniało,tzn. metro było nieczynne. Tramwaje też nie chodziły,ale zostały szybciej uruchomione,więc zrezygnowani udaliśmy się na przystanek tramwajowy. Niestety ten środek komunikacji miejskiej kursował teraz co 30min!!!a w dodatku był tak przepełniony,że nie dało się tam wcisnąć. Na szczęście udało nam się część trasy.

Blog Stanisława Kalemby - posła z Wielkopolski - Onet.pl Blog

01 października 2010
Kościan - PSL rozpoczął kampanię

Dorota Kinal, kandydatka PSL-u na burmistrza Kościana zaprosiła dziennikarzy na swoją pierwszą konferencję prasową na... parking przy ul. Młyńskiej. Miejsce to wybrano ponieważ pierwszym punktem na liście programowej jest budowa w tym miejscu tunelu pod przejazdem kolejowym.

W programie wyborczym PSL zapisano: budowę tunelu pod przejazdem kolejowym przy ul. Młyńskiej, mieszkania komunalne w ,,Monopolu’’, uruchomienie żłobka, wsparcie sportu i zmiana formuły Dni Kościana, ożywienie gospodarcze.

 


Mieszkania w fabryce miały by powstać systemem gospodarczym.
- Łatwiej będzie wyremontować stojący już budynek niż budować coś nowego – przekonywała kandydatka PSL-u.

Uruchomienie w Kościanie żłobka Dorota Kinal uważa za priorytet. Kompleks przedszkole i żłobek miałyby powstać na terenie byłych zakładów tytoniowych.

Kandydatka zamierza też ożywić współpracę z miastami partnerskimi, pomagając kościańskim firmom wypromować się na zagranicznych.

sebulbablog

By Apple” nie jest trudne, aczkolwiek z filozofią wygody mam mało wspólnego, a i na stronach firmy z Cupertino nie znajdziemy przewodnika (przynajmniej ja nie znalazłem). Jak więc udostępnić dokument iWork na iCloud? Po pierwsze musimy stworzyć dokument np. w Keynote. Potem uruchamiamy przeglądarkę, logujemy się na iCloud.com i klikamy na ikonkę iWork. W następnym kroku klikamy na ikonkę koła zębatego i … voila możemy przesłać dokument do chmury

Połowa sukcesu osiągnięta, teraz nasz dokument mamy dostępny z dowolnego miejsca i komputera. Właśnie komputera, bo próba uruchomienia przeglądarki na urządzeniu z iOS i uruchomienie strony iCloud.com poskutkuje jedynie wyświetleniem komunikatu o konieczności konfiguracji chmury. WTF! Aaaaa przecież iOS 5 jest chmura redy Co więc robimy? Kolejno:

A. W ustawieniach w opcji iCloud uruchamiamy możliwość przechowywania dokumentów i danych (zakładam że już mamy konto iCloud)

B. Dla każdej z posiadanych aplikacji z pakietu iWork włączamy opcję „Używaj iCloud”

SUKCES – teraz dokumenty tworzone na dowolnym.

321-start - STUDIUM REALIZACJI TELEWIZYJNEJ


Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 12 marca 2012
ZAPISY na 12 ed. SRTV do 16. kwietnia
Przygotowujemy się do uruchomienia 12 edycji Studium RTV w Poznaniu. Jednak ze względu na zmianę zasad prowadzenia kursów nie możemy jeszcze podać szczegółów. Nadal czekamy na ogłoszenie zasad prowadzenia kursów i ew. przyznawania certyfikatu przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie. W tym roku planujemy prowadzenie programu równolegle w Poznaniu, Wrocławiu i Koszalinie w 4 osobowych grupach. Myślimy o uruchomieniu podobnych grup w Szczecinie i Bydgoszczy. W okresie letnim planujemy kilkudniowe zjazdy specjalistyczne wszystkich uczestników edycji m. innymi w Mierzynie, Kołobrzegu i Łebie. - na planie praktyk operatorskich w centrum Wrocławia w 2011 r. - prowadzenie praktyk operatorskich planujemy również w Koszalinie.
Więcej »

20:33, 321-start , 321-start
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 maja 2011